Skocz do zawartości

Impreza GT GC8 - Drugie życie


zofx

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro vht caliper paint - do zacisków czerwony :-)

 

Dodam jeszcze, że jednak auto zostanie pomalowane na ori 74F a nie jak pisałem na 02C. Długo myślałem, ale jednak gc8 najlepiej wygląda w 74F : - )

 

W przyszłym tygodniu auto powinno być całe w podkładzie.

Edytowane przez zofx
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok postaram sie zrobić foty tylko dziś juz zaczęli a ja jutro wyjesdzam i wracam pod koniec tyg wiec nie wiem czy sie wyrobie nim zapodkladuja. Ale znając ruchy dotychczasowe moich lakiernikow to powinienem zdarzyć :-)

Edytowane przez zofx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może podpadnę ale dziwie się że jako znawca tematu kupiłeś ten paździerz. Miałem okazje dokładnie obejrzeć te samochód ponieważ sam szukałem właśnie gruzka do odbudowy ale to co przedstawiał ten samochód najlepiej odzwierciedlają słowa wcześniejszego właściciela" ja sam bym go od siebie nie kupił" przede wszystkim podłoga jest mocno skorodowana szczególnie od strony pasażera nie poruszam tematu nie działania 90% urządzeń. podtrzymuje słowa że to auto powinno wylądować na strażackiej sorry dziwi mnie że opisujesz to słowami że nie było tak źle. Ale podziwiam odwagę i zacieńcie i życzę powodzenia w odbudowie bo będziesz go potrzebował :D zapomniałem dodać mi poprzedni właściciel zaproponował żebym go zabrał od niego za 7 tys. ale podziękowałem :P

Edytowane przez kamil263
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok super auto nie prowadzę dalej polemiki ważne że tobie odpowiada. Trochę tylko fantazja poniosła cię z komentarzem

 

czy jesteś ojcem sprzedającego czy prywatna dzi**a

ale musi się obejść bez klapsa :yahoo:  

 

 

Powiem tak. Miałem kilka sztuk gdzie byś na ich widok wzdychal i moczyl sie po nocach.

stąpasz po kruchym lodzie ja cię nie obrażam a ty widzę się niezdrowo podgrzałeś. I naucz się pisać po Polsku.  Dodam jeszcze że ten twój poprzedni ten 300KM bardzo mi się podobał (nie aż tak żebym się moczył bo stać mnie na lepsze fury) i szkoda że go sprzedałeś (takie jest moje zdanie). Co do obecnego auta wyraziłem swoją opinię ale widzę że oprócz zachwytu nie przyjmujesz innych komentarzy więc jest super :yahoo:  

Edytowane przez kamil263
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz pojęcia napisałem ze mi się podoba wizualnie, nie analizowałem jego stanu. Twoja kasa twój wybór twoje decyzje. Sorry jeśli uraziłem  cię swoim postem, nie spodziewałem się że weźmiesz to tak do siebie. dobra nie zaśmiecam tematu. Wesołych i przede wszystkim spokojnych świąt ci życzę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat ten poprzedni był cały we rdzy i szpachli no ale widać jak bardzo znasz sie na konkretnych egzemplarzach opiniujac po samych zdjęciach :-(

myślę że ten wpis w stosunku do tego co podałeś opisując i polecając tu auto do sprzedaży innym użytkownikom forum http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/77098-s-subaru-impreza-gt/ pokazuje twój obraz rzeczywistości i twojej osoby jesteś nie ugięty jak Macierewicz. Cały czas pracuj na poprawna Polszczyzną.   

Edytowane przez kamil263
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh...chłopaki dajcie już spokoj bo aż oczy pieką jak się to czyta...jeden wyraził Swoją opinię...drugi powinien napisać ok i tyle ;-)

 

No strucel był...tyle mozna wywnioskować z aukcji na ktorych wisial...ale czy dał 7czy14k...jakie to ma znaczenie....Ja pewnie też bym tyle nie dał i w ogole tskiego "złomka" nie kupił bo bałbym sie, że mój brak.wiedzy i umiejętności nie pozwoli mi go naprawić...

 

Zofx próbuje...na razie idzie dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu mocno mnie zdenerwował bo laduje pieniądze w auto a PAN przychodzi i opowiada jaki to pazdziez nie był. W dodatku kłamie. A jak widać ma cos do mnie od dłuższego czasu czytając dalsze próby zrobienia mi internetowego kuku : - )

Wuem. Napisalbym "ok" jakby wyraził opinie a nie kłamał ze sprzedawca chciał mu go za 7 oddać :-) i ze podloga pordzewiala :-) sorry ale aż fotki wrzuce. A 90% urządzeń nie działających ? Jakie urządzenia nie działaly ? Żarówka czy może bright ? :-( masakra

Edytowane przez zofx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...