Jump to content

Polerowanie szkła - reflektory

nor-b

Recommended Posts

Nie przesadzaj adamusmax, w warszawie na 100% jest zakład który robi polerke albo obróbke szkła. Trzeba podzwonić i popytać się.

dobrze napisales trzeba podzwonic i poszukac :mrgreen: - wole w necie znalezc i zadzwonic do jednego i podjechac - szybciej i mniej sie trzeba nameczyc :mrgreen: leniwy jestem

Nie przesadzaj adamusmax, w warszawie na 100% jest zakład który robi polerke albo obróbke szkła. Trzeba podzwonić i popytać się.

dobrze napisales trzeba podzwonic i poszukac :mrgreen: - wole w necie znalezc i zadzwonic do jednego i podjechac - szybciej i mniej sie trzeba nameczyc :mrgreen: leniwy jestem

--> tak też myślałem że leniwy jesteś :-0

• 2 weeks later...

Mozesz zapytac tutaj : 022 665 34 76 lub kom. 0 501 58 88 19 - chlopaki przerabiaja Subaru na xenony- z tego co widzialem profesjonalnie- zmieniaja cale bebechy- odblysniki, soczewki, przetwornice i poleruja ewentualnie szklo

Kup sobie specjalną pastę do szlifowania reflektorów np. BERNER jedziesz na jakokolwiek myjnię samochodową gdzie mają polerke i zrobisz sobie samemu, ja tak właśnie sobie zrobiłem ze swoimi reflektorami ( poliwęglan ) i jest super. A na dodatek zostanie Ci jeszcze na przyszłość do reflektorów głownych.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...