Skocz do zawartości

LUBLIN


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

polll to nie jest tylko twoje spostrzeżenie... Powiem krótko tragedia (przynajmniej na razie) ale po co otwierać co co nie jest kompletnie przygotowane??? po za tym że stoi parę samochodów to nie ma nic ani reklamy ani banera ani kogoś kto mógłby powiedzieć cos konkretnego... nie wiem jak dyrekcja zezwoliła na takie badziewie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh a do tego to B9 ktore stalo przed salonem bylo w jakims blocie heheh... mogli je umyc :mrgreen: w sumie chcialem sie dowiedziec czegos o Justy tym takim Ignisowym :mrgreen: bo chce kupic takie autko... no ale nie udalo sie hehe... jak narazie to uwazam ze ten salon to wielka pomylka... ale poczekamy zobaczymy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś razem z kolegą dkrz pojechaliśmy zobaczyć "otwarcie" salonu Subaru w Lublinie. Poniżej przedstawiam fotki z miejsca akcji... Tak Subaru zaczyna w Lublinie :shock:

PS. dkrz, dzięki za miłe spotkanie.

 

lukciosti, również dzięki!

potwierdzam, subaru w lublinie jest w powijakach i nie prędko się poprawi. personel póki co nie ma pojącia o kulcie tej marki, porównują z citroenem :lol: itd. na pytanie : jaki motor jest w tym B9? odpowiedź: "nie wiem!" - super co? zmieniło się tylko to, że żeby kupić szuwara nie trzema gonić do rzeszowa albo warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i jeszcze jak zabierali ją na "warsztat" to kierowca chyba zapomniał że jest na ręcznym :shock: i pisk był taki że ledwo dało się wytrzymać, oj nie za fajne początki...

 

wiesz, w B9 ręczny jest w podłodze - oni jeszcze tego nie wiedzą. w cytrynie jest normalnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W Sączu tez otwarli, więc pojechałem w sobotę oglądnąć, podjechałem pięknym czyściutkim STI , chciałem zamówic jakies gadżety co by dac ziomkom zarobić, a tu kicha. :evil:

Ale to jeszcze mogę przeżyć, bo to wkońcu początku, ale sprzedawca który nie mógł uwierzyć że moje auto to oryginalne STI to lekka przesada, bo on myślał że jest tylko niebieskie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...