Skocz do zawartości

różnice wersji imprezy 2.0RA i 2.0RS (MY07)


Agrus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zamierzam kupić imprezę 2.0 R i zastanawiam sie nad wersją wyposażenia

W MY 06 były dwie możliwości RA i RC - tu znam różnice (przy okazji podziękowania dla p. Andrzeja Kopera, oraz bardzo miłego pracownika z salonu w Wawie na Krakowskiej).

W MY 07 pojawiła się wersja RS ale brakuje specyfikacji tej wersji

Moje pytanie: czy wersja RS jest w chwili obecnej już dostępna i gdzie mogę znaleźć specyfikację na rynek polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

RS = RA +

Reflektory ksenonowe

Sportowe fotele przednie

Spoiler tylny + boczne (podprogowe)

Zderzak przedni z zaślepkami refletorów p.mgielnych

 

Dane techniczne jak w RA/RC

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Wnetrze praktycznie identyczne z tym z WRXa, tyle ze zamiast radia 2DIN ma 1DIN.
brak kasety można przeżyć, oczywiście radio bez mp3 :/

A pozostałe kwestie ?? Zegary też takie same ??

radzilbym zmienic avatar oraz napis nad nim...

WHY?? Czyżby SIP było odłamem PIS :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi najzwyczajniej o kolokwializm. Chyba nie ma watpliwosci, ze tu na forum malo znajdzie sie zwolennikow tej partii, ale niezaleznie od tego, takie slownictwo jest tu niemile widziane. Ja tylko zwracam uwage, ukarac moze moderator (albo, skoro to ten dzial - Dyrekcja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawid dzieki byłem dziś w "Subaru" i juz "wszystko" wiem - środek praktycznie z WRX oprócz tego że radio 1DIN.

Aut jest kilka w drodze, cena poniżej 90tysi.

Dziwne że Subaru nie ma żadnego ubezpieczenia pakietowego :evil:

A jak jest z Assistance :?: i przeglądami (cena i co ile) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochody są ogólnie dostępne. Czas realizacji od momentu złożenia zamówienia to ok. 2 tygodnie. Zresztą ja już jednego RSa w automacie widziałem :D w kolorze szarym Urban Gray Metallic - super auto. Środek obszyty beżową skórą...i nie zgadniecie co!? Efekt piorunujący - bajka :D Fotele od WRXa robią swoje, lotka na klapie bagażika i xenony również.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego biorąc pod uwagę eksploatację powoli się lczymy z Imprezy :(, co to za frajda zapłacić około 9 tysi za ubezpieczenie. Jest to pierwszy kupowany przez nas samochód pozbawiony ubezp. pakietowego - porażka.

 

A jak jest z Assistance i przeglądami. Podobnie swietnie :?: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z Assistance i przeglądami. Podobnie swietnie :?: :evil:

zawsze możesz skorzystać z usług Toyoty :mrgreen:

Assistance działa świetnie, a nie obejmuje tylko rozładowań akumulatora, zatrzaśniętych kluczyków, i przebitych opon. Za to się płaci. Uważam, że słusznie :mrgreen:. A przeglądy...800 pln brutto materiały + robocizna to chyba uczciwa cena, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często pakiety przy max. zniżkach to jakieś 5,5 % wartości auta.
mnie zaproponowano PZU według zniżek które mamy :evil::evil:
Assistance działa świetnie, a nie obejmuje tylko rozładowań akumulatora, zatrzaśniętych kluczyków, i przebitych opon. Za to się płaci. Uważam, że słusznie
jak kiedyś przebijesz dwie opony równocześnie zmienisz zdanie :P
800 pln brutto materiały + robocizna
średnio co ile tysi ? :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5qra, zadzwoń do dealera w Bielsku - kiedy ja kupowałem swoje auto, mieli bezkonkurencyjny pakiet w PZU na Subaru (chyba 4,4%) ... a to tylko dlatego, ze to duża firma i mają układy z PZU - sprzedają też (a w zasadzie przede wszystkim) Ople i Chevrolety.

 

Firma nazywa się WARO, kontakt z człowiekiem zajmującym się Subaru to 692 541 524 - Dominik Babik.

 

Ja kupując w Bielsku, dzięki temu pakietowi zrobiłem przyznać trzeba całkiem niezły interes (jest stały na 3 lata!! więc nie masz problemu z przedłużeniem ubezpieczenia - tak jak teraz Przemeq - z góry wiesz ile będziesz płacił). Tak naprawdę to się opłaca nawet pofatygować po takie auto do Bielska, jeśli wychodzi taka różnica w kwotach.

 

... tylko nie wiem, czy jest jeszcze oferowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...