Skocz do zawartości

>>>PLEJADY 2015<<< HURRRAAAAA!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moze sie zadeklorowac jakiś nadszyszkownik konwoju śląskiego? I przesłać mi na priv swój numer telefonu? To bede mógł dawać Znac z drogi! ;)

Co, poza tym nikt z Dolnego Śląska w czwartek nie jedzie??? Nie no, chyba trzeba utworzyć osobny wątek konwojowy!

MM555 - może Ty? No nie żebym cie wmanewrowywał, ale chyba najbardziej ogarniasz ten temat ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam już zapodałem numer  :coffee:  :book:

Rysiu a co ty myślisz o przesunięciu godziny naszego startu w myśl powiedzenia indian z plemienia sześciu gwiazd ( subarowcy wszystkich szczepów łączcie się ) :faja:  :bowdown:

Starszyzna też mogłaby się wypowiedzieć :respect:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek to wszystko zalezy jak  szybko chcesz dojechac,bo znajac zycie pierwszy pojedzie 140 a ostatni w konwoju 200, a mamy psiaka wiec takie deptanie odpada ;) jesli natomiast pojedziemy jakos spokojnie to czemu nie , jesli nie to my wyjedziemy wczesniej a wy i tak nas dogonicie ja pamietem nasze konwojowanie do Opola :biglol:, z psiakiem tak odpada decyzja do was nalezy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym, zeby jechac bardzo niespiesznie. W zaleznosci od wielkosci grupy na autostradzie licznikowe 140 przy grupie do 10 aut, maks 120 przy >10. Poza autostrada tez powolutku 70-80.

 

Rok temu jak pojechalimy konwojem z krk, to wiodacy prym tak zapierniczal, ze dziekuje ;) Wiec @@Ricardo, najwyzej sobie zrobimy osobny konwoj slimakow  :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy moze sie zadeklorowac jakiś nadszyszkownik konwoju śląskiego? I przesłać mi na priv swój numer telefonu? To bede mógł dawać Znac z drogi! ;)

 

Co, poza tym nikt z Dolnego Śląska w czwartek nie jedzie??? Nie no, chyba trzeba utworzyć osobny wątek konwojowy!

Ja, prawie Dolnego Slaska. Pojade DK11 i za Strzelcami Opolskimi bede wbijal na A4, tylko ciagle nie wiem o ktorej start....

 

A nie boicie sie korkow na bramkach? Moze lepiej jechac Czestochowa-Kielce-Rzeszow?. Podobno droga z Kielc jest bardzo fajna.

wyjeżdżamy dość wczesnie, jestem delikatnie optymistyczny, ze tragedii nie będzie :) zaraz spojrze na mapkę, gdzie byśmy sie mogli spotkać jakbyś miał ochote

 

Jesli dobrze patrzę to w sumie i tak najbardziej by Ci sie opłacało dolaczyc w takim razie w Kato. Bo najbliższy parking za Strzelcami jest juz w Gliwicach a to rzut beretem :) jesli grupa śląska sie zgadza, to spotkanie w Kato w czwartek o 09.30!

Niestety, nie moge sie umowic, byc moze po drodze bede musial jeszcze kogos odwiedzic. Ale bede sledzil "meldunki" z trasy i moze jednak uda mi sie dolaczyc do ktores grupy :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu z uwagi na sporą odległość do przebycia i czas który i tak będzie większy od zakładanego na pokonanie tego dystansu to znaczy tankowanie, siku,kawa,strzelanie z łuku itp. a po drodze można jeszcze zaliczyć jakiś korek więc dla chętnych wcześniejszego wyjazdu pozostajemy przy pierwszej wersji to znaczy 8:00 lecz jeśli jakaś załoga ma jakiś powód aby póżniej wyjechać to może poczekać na konwój wrocławski i startować 9:30

Ja jednak chciałbym zajechać do Arłamowa na godzinę około 14-stej i spokojnie bez gonitwy pozałatwiać wszystkie sprawy :)  :wrrum:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek dlatego zakladam,ze lepiej wyjechac wczesniej i spoko miec czasu na dojechanie lacznie ze strzelaniem z luku :P wiec niech pozostanie godzina naszego konwoju pierwotna czyli wyjazd parking 3 stawy godz 7.30-8.00 ;) natomiast jak sie komus spieszy to ja razem z

Than_Junior robimy osobny konwoj slimakow byle do celu :biglol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

... no i dzioba ma być

 

 

no my razem z lazurów zjeżdżamy, ale kto po za nami...??? 

a w srodę kto bedzie??

My będziemy :)

 

zanim Wy przyjedziecie wszyscy, to już nic nie bedzie...

 

 

nic nie bedzie, róziowego nie będzie, śmierdzieli nie bedzie, wody ognistej nie bedzie, nic nie bedzie....

 

 

 

 

 

tylko ja z Dziobą,

 

 

 

będziemy z jakiejś brzózki robić wam szlaban powitalny :biglol:

guma przyjedzie we wtorek na szpiegowanie tras  :P

 

 

 

trasy są juz przerobione B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieram się teoretycznie na Plejady, w środę Lancerem, ale jakoś nie che mi sie wierzyć, aby ten samochód był wstanie do jazdy do tego dnia...

 

mam pytanie, czy jedzie ktoś do Arłamowa (i przejeżdża przez Łódź lub okolice) w środę ok godziny 13-15 i miałby jedno miejsce wolne?

 

muszę mieć jakiś "plan B" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa 155 pisze na FB

 

Cesc, jak bedziecie przez polska jechac to troche noga z gazu, akcja policji zabieranie prawka po przekroczeniu 50 km, a to nie problem, na 2/pasmowkach poustawiali 70 i te 120 to sie lekko jedzie. Wczoraj z gdanska wracalam i naliczylam ponad 20 patroli.

 

ps, ewa jechala do Warszau, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...