Skocz do zawartości

Łożyska koła


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czy ktoś wymieniał i korzystał z zamienników np. w JC są o numerze: H27008 pasujące do modeli od 92-00 ? Chodzi mi o to: czy pasują i czy nie ma z nimi jakiś przykrych niespodzianek.

Huczenie w moim aucie zostało zdiagnozowane i przyczyną jest prawdopodobnie łożysko tylnego koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładałem je w którymś Legacu i jak dotąd nie ma reklamacji, najczęsciej jest to łożysko marki NKN więc naprawdę dobrę a cena tez nie zwariowana bo 145 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno przy wymianie łozyska zużywają się uszczelniacze i nakrętkę półosi (podobno jest jednorazowa czy coś) - tak mi w jednym z serwisów ASO zasugerowano. Czy rzeczywiście i czy kupując zamiennik dostaje się tez w komplecie te uszczelniacze i nakrętkę ?

 

Cena za samo łozysko nie jest w ASO jakoś mocno wyższa niż w JC, coś 323 zł wobec zamiennika za ok 200zł ale dochodzi jeszcze koszt tych uszczelniaczy 157.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno przy wymianie łozyska zużywają się uszczelniacze i nakrętkę półosi (podobno jest jednorazowa czy coś) - tak mi w jednym z serwisów ASO zasugerowano. Czy rzeczywiście i czy kupując zamiennik dostaje się tez w komplecie te uszczelniacze i nakrętkę ?

 

Cena za samo łozysko nie jest w ASO jakoś mocno wyższa niż w JC, coś 323 zł wobec zamiennika za ok 200zł ale dochodzi jeszcze koszt tych uszczelniaczy 157.

 

W kpl. jest lozysko, dwa uszczelniacze, dwa pierscienie Seegera i nakretka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie w ręku łożysko JC H27008. W pudełeczku mamy japońskie łożysko firmy KOYO ( firma ta produkuje łożyska dla Subaru ) oraz zestaw 3 uszczelniaczy. Nie ma w kpl. nakrętki na przegub i pierścienia zabezpieczjącego (niepotrzebnego zresztą)

Jeśli chodzi o nakrętke jest duża szansa ze się nie uszkodzi przy odkręcaniu (występuje razem z przegubem ). Jak ktoś chce mieć super , nakrętka ASO pare groszy. Pamiętać prosze o tym ze do wymiany łożyska trzeba zdemontować piaste i jest potrzebna prasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...