Skocz do zawartości

Rajdowe spekulacje na sezon 2007


Sykstus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

International Rally Championship, taka konkurencja dla PCWRC i JWRC. Eliminacje w Europie, troche w Azji i Afryce. Kierowcy PCWRC narzekaja bowiem na olbrzymie koszty (np. transport samochodow z Argentyny do Grecji mial sie odbyc droga morska, ale okazalo sie, ze nie starczy czasu, wiec zmuszeni sa skorzystac z samolotow; nie wspominam juz o wpisowym) oraz kiepska organizacje. Wielu kierowcow z czolowki juz powaznie zastanawia sie nad zmiana. W IRC biora udzial N-ki, S2000 i chyba tez S1600, za to brak WRCow. Jak dalej sytuacja bedzie sie rozwijala w tym kierunku, to w WRC zobaczymy juz tylko ... WRC i nic poza tym.

 

 

PS sorki za napisane w poprzednim poscie Polski przez male "p"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że IRC prawdopodobnie całkiem zabije ME...

 

Dla mnie nie aż taka szkoda. Wolę dobrze wspierane i widoczne w mediach IRC, niż trzecią ligę - tak rajdowo, jak i medialnie, czyli RME.

 

Nawet nasi rajdowcy występujący w RME robią to tak trochę dziwnie - różnymi samochodami, wybiórczo... Mi jest się w tym ciężko połapać, a i radocha z kibicowania taka sobie.

 

Jedyne, czego mi szkoda, to tradycji - RME to kiedyś był top, jeszcze za czasów Hołka ludzie się tym interesowali. A dziś? Garstka zapaleńców, kilku rajdowców, tylko trochę więcej kibiców, niż rajdowców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że IRC prawdopodobnie całkiem zabije ME...
Jedyne, czego mi szkoda, to tradycji - RME to kiedyś był top

 

no ale jednak w tym sezonie nawet kilkanascie ekipa ma na stałe startowac w ME, więc chyba nie jest tak zle, na pewno teraz się bardziej oplaca bo nie punktują matadorzy co maja miejscowe trasu obkute na pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos sie nam Than_mlody ociaga...i dlatego ta cisza.

 

Than_mlody sesje przezywa. Tzn dzisiaj mial kolosa, a nastepny test dopiero za tydzien, wiec teraz nietrzezwy jest i niestety w Krakowie siedzi :( (stety nietrzezwy, niestety nie w Grecji ;) )

 

Postaram sie o jakies newsy jutro.....kolo poludnia..... jak wstane.....

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru ustrzeliło dublet na najdłuższym odcinku dzisiejszego etapu Rajdu Akropolis, 23-kilometrowej próbie położonej na zachód od miejscowości Thiva. Chris Atkinson prowadził od pierwszego międzyczasu i na mecie wyprzedził Pettera Solberga o 7,9 sekundy. Atkinson został nowym liderem rajdu - posiada w zapasie trzy dziesiąte nad Marcusem Grönholmem. Petter traci do kolegi 1,3 s.

 

 

Przed powrotem do Markopoulo, Chris Atkinson powiększył przewagę w Rajdzie Akropolis, wygrywając oes Agia Sotira w górach na zachód od Aten. Załogi Subaru podwójnie prowadzą w łącznej klasyfikacji - Peter Solberg traci do lidera 4,7 sekundy.

 

 

Zamykający pętlę, 5-kilometrowy oes na drogach dojazdowych na skraju parku serwisowego Markopoulo, zakończył się sukcesem Pettera Solberga. Zwycięzca Akropolis 2004, Petter okazał się szybszy o 0,8 sekundy od Chrisa Atkinsona - i po pętli traci do Australijczyka 3,9 s.

 

 

BARDZO MNIE SIĘ TO PODOBA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...