Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Za to jeżeli chcecie kupić NFS Undercover... to przemyślce to i kupcie Midnight Club LA :razz: O niebo lepszy od produkcji EA - jak dla mnie NFS leci tylko na marce, jaką wyrobił sobie Underground i Underground 2. Teraz to po prostu odcinanie kuponów od dawnego sukcesu, a kolejne części Need For Speed są coraz gorszę. Za to Midnight - super , lepszy model jazdy, grafika, trochę więcej realizmu :)

 

Żeby nie było - przeszedłem NFS UDC i teraz gram w MC LA i mam porównanie :)

 

PS Co do GT5 - już dawno słychać bylo pogłoski, że pełna wersja wyjdzie w 2010 :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno ogolnie ceny odtwarzaczy bluray maja spasc ze wzgledu na jakis postep technologiczny w tej dziedzinie, wiec idac tym tropem PS3 tez powinno staniec (choc jak narazie to odnosze wrazenie ze podrozala, bo "gola" z tylko jednym padem i bez gier znow kosztuje 1500zl :? )

 

Sony w styczniu podnosi ceny ceny B-R o kilkanaście procent(niski kurs złotówki). PS3 z pilotem i filmem "300" za 1350 zł można mieć, a może nawet taniej ale to dopiero w poniedziałek bym mógł sprawdzić jak będę w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem za 80 - daj 70 + przesyłka i jesteśmy w domu :)

 

stan oczywiście super hiper niebity - gra oryginalna, anglik, choć i tak nie ma różnicy w menu - ładna grafika no i radzę korzystać z systemu powtórek - wciąga i chcesz grac cały czas a tu nagle koniec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+RAFAŁ+, Junior to pisal pol roku temu, do tej pory to sie chyba juz namyslil lub rozmyslil z konsoli.

 

Do do samego zakupu, to teraz wyraznie widac ze lepszym wyborem jest Xbox. Lepsze gry i lepszy online.

 

Pisałem odpowiedź bo pokazało mi jego posta jako "nowy post". Sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga, GRID jest bardzo fajny. Mam jednak nadzieję ze nie skończy sie tak szybko jak piszesz :???:

 

Powiem tak - w połowie gry zaczyna się taki myk - poziom trudności staje się trochę głupkowaty - wolisz zaczynać od nowa wyścig niż próbować wygrywać z szybszymi od ciebie :)

 

pod koniec mnogość rozgrywek wydaje się znikoma :)

 

Ale parę dobrych godzin na grze spędziłem ;)

 

Grafika bardzo ładna. Muzyka też :D

 

Miło, że wszystko dotarło - Wzorowy Allegrowicz - byznes to czysta przyjemność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga, GRID jest bardzo fajny. Mam jednak nadzieję ze nie skończy sie tak szybko jak piszesz

 

Rób tak jak ja. Gram po 1, 2 godziny w tygodniu maksymalnie i tylko jedną grę skończyłem bo szybko się nudzę :razz:

 

ja tak grałem w Ojca Chrzestnego na PS2 - raz mi jeden tydzień uciekł i od razu zapomniałem jak się steruje postacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...