Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale wg opinii w sieci warto tyle wydac - dla mnie podstawowym argumentem byla kompatybilnosć zarówno z ps3 jak i x360. Mam obie konsole, bardzo lubie grac w F3, a GT5 takie najgorsze tez nie jest ;)

ja jestem uzależniony od FM 3 i czekam z niecierpliwością na premierę FM 4 :lol:

 

-- 29 gru 2010, o 12:08 --

 

Drogie cholerstwo

relatywnie drogie, ale jednak sumarycznie z dodatkami dużo tańsze od Play Seat :lol:

fotel wygodny, nie czuje się rurek konstrukcji, tak, jak w Play Seat, obsługa w firmie Play Max na najwyższym poziomie :)

ja używam symulatora do wyścigów i latania i ten polski patent jest bardzo uniwersalny, żeby mieć 2 w 1 - wystarczy wymienić (jedna śruba) stelaż kierownicy na stelaż z joystickiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/logitech-driving-forc ... 08256.html

 

Powiedzmy, ze dla forumowicza -5% od końcowej ceny :)

widzę, że lekko używane kierownice chodzą teraz tyle co jeszcze niedawno nówki w sklepie :roll:

może przyłącze się do aukcji, wszystko będzie uzależnione od tego jak bardzo będą się o nią licytować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś korzysta z kierownicy firmy Fanatec Porshce 911 GT2?

jakie macie wrażenia? warto wydawać na nią tyle kasy?

 

Dzis przyszła, jestem po pierwszych testach.

Kiera jest warta kazdego wydanego euro! :)

 

Jakość wykonania to POTĘGA!

Praca: GT5 i F3 będa odkrywane na nowo. Logitech DFGT przy tym to zabawka dla dzieci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis przyszła, jestem po pierwszych testach.

Kiera jest warta kazdego wydanego euro! :)

 

Jakość wykonania to POTĘGA!

Praca: GT5 i F3 będa odkrywane na nowo. Logitech DFGT przy tym to zabawka dla dzieci :)

dzięki :lol:

no to właśnie zamówiłem w edycji z aluminiowymi pedałami clubsport i 2 dźwigniami do zmiany biegów (manual i sekwencja) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kontrolery Move, zainstalowałem jakieś gierki ze starter packa i na razie bez szaleństwa :roll:.

 

Natomiast w prezencie dostałem singstara z mikrofonami i z narzeczoną śpiewamy co noc. Już prawie 500 PLN wydałem na dodatkowe piosenki do tego - zdzierstwo :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kontrolery Move, zainstalowałem jakieś gierki ze starter packa i na razie bez szaleństwa .

bo te starterpackowe gry to takie "mdłe" są pod względem grywalności. Ale jak to porównasz np do Wii to jest przepaść na korzyść PS3 w kontekście precyzji i "dorosłości".

 

Natomiast w prezencie dostałem singstara z mikrofonami i z narzeczoną śpiewamy co noc. Już prawie 500 PLN wydałem na dodatkowe piosenki do tego - zdzierstwo .

Jest jeszcze wersja dance czy jakoś tak, wykorzystująca move - testowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi po głowie singstar, to byłby murowany hit wszystkich imprez :mrgreen: jak rozumiem, polecasz? No i ile trzeba wydać, by mieć największe hiciory? :mrgreen:

 

Kup, albo zbajeruj gości, by Ci kupili jako prezent zrzutkowy. Zdecydowanie polecam, szczególnie jak ktoś ma inklinacje muzyczne. Po alkoholu mają je wszyscy :mrgreen:, dlatego na imprezę to chyba dobry pomysł, choć u mnie na dotychczasowych dwóch imprezach, w ich fazie zjazdowo-schyłkowej wygrał zestaw fotele+GT5 i nie sprawdzałem singstara w wersji imprezowej :).

 

Ja lubię mieć wybór, dlatego na "hiciory" wydałem dużo. Jeden kawałek kosztuje 5 PLN.

 

bo te starterpackowe gry to takie "mdłe" są pod względem grywalności.

 

Co byś polecił? Oprócz Fight, bo po mordach z narzeczoną bił się nie będę :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi po głowie singstar, to byłby murowany hit wszystkich imprez :mrgreen: jak rozumiem, polecasz? No i ile trzeba wydać, by mieć największe hiciory? :mrgreen:

 

Kup, albo zbajeruj gości, by Ci kupili jako prezent zrzutkowy.

 

Ja lubię mieć wybór, dlatego wydałem dużo. Jeden kawałek kosztuje 5 PLN.

 

A, to tak. Myślałem, że pakiety kawałków kupuje się na płytach, jak zwykłe gry. Tak zresztą chyba było w wersji na PS2. Ale, skoro nie, to nawet lepiej 8)

Gości... no, będę bajerował :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Fight, bo po mordach z narzeczoną bił się nie będę .

no to jeden tytuł z głowy :( A dzisiaj 40 minutowa przeprawa była (na trening w realu nie zdążyłem ;) )

czekamy na nowe tytułu (mówię o tych "move required"), a będzie tego sporo (sporo dance'owych), ale Heavy Rain Move edition jest bardzo dobry. Kung Fu fighter jako typowy arcade. RUSE - strategia. Get Fit with Mel B :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis przyszła, jestem po pierwszych testach.

Kiera jest warta kazdego wydanego euro! :)

 

Jakość wykonania to POTĘGA!

Praca: GT5 i F3 będa odkrywane na nowo. Logitech DFGT przy tym to zabawka dla dzieci :)

dzięki :lol:

no to właśnie zamówiłem w edycji z aluminiowymi pedałami clubsport i 2 dźwigniami do zmiany biegów (manual i sekwencja) :lol:

 

Juz po zakupie poczytalem troche rozne fora i mam lekkie obawy. Ponoc produkty fanateca nie należą do mało awaryjnych, a support jest tragiczny :D

 

Jako backup pedałów (chyba najbardziej awaryjny element), dokupiłem sobie na ebay te z G25. Shiftera nie brałem - wygodniej mi sie zmienia biegi łopatkami bez sprzęgła. Ale .... myslalem ostatnio nad prerzuceniem sie na h-shiftera i sprzęgło, ale nie bardzo wiem jak zadziała takie ustrojstwo dla takiego F458, ktory ma 7 biegów :)

 

Pamietaj o tym, ze ten model nie ma chyba nawet miesiąca, i soft jest jeszcze troche niedopracowany (np trzeba najpierw włączać x360, potem kiere, trzeba po załadowaniu GT5 jeszcze raz włączyć podświetlanie przycisków PS3 itp) , ale sama praca - MIÓD! Troche jeszcze nie moge przywyknąć do FF, jaki zaimplementowali w F3 - chyba za duzo gralem ostatnio w GT5.

 

Polecam poczytac:

- www.911wheels.de

- www.fanatecwheels.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !

dawno mnie nie było, a tu taki ciekawy wątek, więc jedziemy:

 

do move polecam Sports Champions, kule no i ping pong.

 

na sieci Modern warfare 2 (lub cała gama CAll of duty , II wojna światowa bezcenna, czterej pancerni i pies, pepesze i inne)

 

zapytam jaki jest koszt fotela??

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po zakupie poczytalem troche rozne fora i mam lekkie obawy. Ponoc produkty fanateca nie należą do mało awaryjnych, a support jest tragiczny :D

ja poczytałem fora przed zakupem i nie jest chyba aż tak źle :lol:

zresztą gdybym poczytał nasze forum przez zakupem Subaru, to też może bym nie kupił :lol:

na forach zdarzają się frustraci, którzy nie zadowoleni z nabytku, gdzieś muszą wylać swoją żółć...

a wracając do Fanateca, to nie mam alternatywy, bo ja korzystam w tej chwili jedynie z Xboxa (PS3 planowany w przyszłości), a FM 3, czy Dirt 2 na marnej kierownicy to połowa przyjemności :)

 

-- 5 sty 2011, o 09:08 --

 

zapytam jaki jest koszt fotela?? pozdro

fotele z symulatorem robionym w PL kosztują ok. 900 - 1.200 zł, włoskie nieco lepszej jakości ok. 1.800 - 2.000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po zakupie poczytalem troche rozne fora i mam lekkie obawy. Ponoc produkty fanateca nie należą do mało awaryjnych, a support jest tragiczny :D

ja poczytałem fora przed zakupem i nie jest chyba aż tak źle :lol:

zresztą gdybym poczytał nasze forum przez zakupem Subaru, to też może bym nie kupił :lol:

na forach zdarzają się frustraci, którzy nie zadowoleni z nabytku, gdzieś muszą wylać swoją żółć...

a wracając do Fanateca, to nie mam alternatywy, bo ja korzystam w tej chwili jedynie z Xboxa (PS3 planowany w przyszłości), a FM 3, czy Dirt 2 na marnej kierownicy to połowa przyjemności :)

 

-- 5 sty 2011, o 09:08 --

 

zapytam jaki jest koszt fotela?? pozdro

fotele z symulatorem robionym w PL kosztują ok. 900 - 1.200 zł, włoskie nieco lepszej jakości ok. 1.800 - 2.000 zł

 

Ale taki fotel to juz dla totalnych "wykolejeńców" :D

Ja zrobiłem sobie z biurowego, nieuzywanego krzesła i paru desek coś, co wygląda w miare estetycznie, nie zajmuje wiele miejsca, jest o niebo stabilnijesze niż sklepowe wynalazki a kosztowało może z 100 PLN (nie licząc krzesla). Jak skończe dom planuje zrobic podobne, tyle ze z wykorzystaniem fotela kubełkowego (pewnie + 400 PLN). Będzie gdzie to trzymać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuka ktoś z Was PS3? Mam nową (upalana ok 2 godz.) na gwarancji 160GB + HDMI + GT5 zakupiona w mediaexpert 4 tyg. temu :twisted:

Ty to jesteś zajedwabisty gracz :roll:

Tak sie zastanawiałem kiedy sprzedasz, bo kupiłeś i nic nie grasz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...