Skocz do zawartości

PC - do gier


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Noooo i zwyciestwo :) gra i buczy . ostrość super , dzieki wilekie a w szczególności palmall :)


@@carfit,jest w planach RBR ???? :)

oczywsicie ze tak , własnie siedze i wgrywam wszystko jak leci , ale gram na rbr-world na włoskim serwerze , nie na czeskim :). Jest tam pewien gość z którym sobie musze pograc ;) . Poki co trenuje DTM EXPERIENCE , polecam !!! choc paru sekund na kółku mi jeszcze brakuje do najlepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

rbr
to jak znudzi sie  włoski plugin to zapraszamy do forumowego zespołu Subaru :)  

 

najpierw musze potrenowac , coby siary nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłej zabawy! Daj tam popalić Robertowi ;) swego czasu był alienem na czeskim pluginie pod pseudonimem Kopecky Fan. Rządził w vitual rally i napewno bedzie rządził w realu :) Pzdr

 

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłej zabawy! Daj tam popalić Robertowi ;) swego czasu był alienem na czeskim pluginie pod pseudonimem Kopecky Fan. Rządził w vitual rally i napewno bedzie rządził w realu :) Pzdr

 

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

 

GeFo555 dla Ciebie specjalne podziękowania za PW itp. :) ale jestem tak napalony że musiałem kupić sprzet w jeden/dwa dni :)

Robertowi , to podejzewam że nigdy nie dam popalić , ale zawsze warto zmierzyć sie z mistrzami . Teraz w DTM myslałem że jade całkiem ok …….. ale tylko myslałem , na Hockenheim brakuje mi na kółku 5 sek. …… :( . i serio, nie wiem gdzie to mam nadrobić …. 

Robert ma co najmniej kilka nicków na RBR ;) jeden z lepszych to : "Jan w … " sorry musiałem usunąć :)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pogrzeb w setupach fury, coś tam zawsze jeszcze urwiesz z czasu

 

juz grzebałem , ale za cienki w uszach jestem :)

Poczekam na mistrza , do rajdu Francji , bo zabieram sprzet ze sobą :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://e-rajdy.pl/forum/viewtopic.php?f=32&t=6636 całkiem niezłe sety samochodów ;)

 

Ja tego od 10 lat ogarnąć nie mogę :D


 

Miłej zabawy! Daj tam popalić Robertowi ;) swego czasu był alienem na czeskim pluginie pod pseudonimem Kopecky Fan. Rządził w vitual rally i napewno bedzie rządził w realu :) Pzdr

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

 

GeFo555 dla Ciebie specjalne podziękowania za PW itp. :) ale jestem tak napalony że musiałem kupić sprzet w jeden/dwa dni :)


 

 

Chodziło tylko o to, żebyś bezsensu nie przepłacił ;)  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako ze temat swiezy, to go wykorzystam. 

Wlasnie pojawily sie nowe karty Nvidia, miedzy innymi GTX 970 oferujaca wydajnosc GTX 780 za 2/3 jej ceny.

Naszla mie ochola aby wymienic moja kilkuletnia EVGA GTX 280. Jak obecnie stoja w rankingach rozni producenci pod wzgledem jakosci uzytych komponentow, jakosci samej karty, wyposażenia, gwarancji oraz jakosci serwisu? Wybierałbym cos z tej oferty http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&N=100007709%20600030348%20600536049&IsNodeId=1&name=GeForce%20GTX%20970 lub z Amzaon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale doczytaj, że GTX 970 i 980 są optymalizowane pod najnowsze procesory(architektura Haswell) i tylko z nimi będzie robił robotę, ze starszymi będzie trochę gorzej. A z tego co widziałem osobiście, to generalnie nie ma jakichś strasznie dużych różnic - MSI, Gigabyte, Asus, Zotac, EVGA, wszystko wygląda podobnie, tylko chłodzenia inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...