Skocz do zawartości

Jaki kolor chlapaczy?


Wojtek K

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 682
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Saval, WoGut - z Wami był lekki problem, bo okazało się, że paczka zwykła (ta za 80 PLN) idzie do Holandii... statkiem :shock:. Miła pani w okienku poinformowała mnie, że przy takim transporcie nie ma możliwości określenia terminu dojścia paczki, bo nie wie "kiedy statek wyruszy w rejs" :shock:. Postanowiłem Was nie skazywać na katorgę w postaci dłuższego czekania i posłałem piorytetem - wyszło trochę drożej, ale przynajmniej owa Pani powiedziała mi, że Poczta Polska gwarantuje dojście paczki w przeciągu 6 dni roboczych 8).

Trafiles w dyche z ta decyzja :smile: , wielkie dzieki. Napisz jeszcze ile mamy ci doslac funduszy.

 

Uprasza sie o wieksza ilosc zdjec i komentarzy nt. zakladania chlapaczy :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saval, WoGut - z Wami był lekki problem, bo okazało się, że paczka zwykła (ta za 80 PLN) idzie do Holandii... statkiem :shock:. Miła pani w okienku poinformowała mnie, że przy takim transporcie nie ma możliwości określenia terminu dojścia paczki, bo nie wie "kiedy statek wyruszy w rejs" :shock:. Postanowiłem Was nie skazywać na katorgę w postaci dłuższego czekania i posłałem piorytetem - wyszło trochę drożej, ale przynajmniej owa Pani powiedziała mi, że Poczta Polska gwarantuje dojście paczki w przeciągu 6 dni roboczych 8).

 

Nooo i to sie nazywa Gosc z inicjatywa i empatia na wysokim poziomie. :mrgreen:

 

Dzieki Przemek.

 

PS. Wlasnie, powiedz cos wiecej o tych chlapaczach. Sprawdzales je w im odpowiednich warunkach? No i takie tam pierdoly jak: czy jest glosniej w aucie na skutek zmienionej aerodynamiki, czy szczegolnie uwazasz przy kraweznikach, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tę różnicę powinno się udać upchnąć w zaokrągleniach dotychczasowych kosztów 8). Innymi słowy: inni Forumowicze zasponsorowali tę różnicę (jakieś 2 PLN-y od łebka) :mrgreen:.

 

A, tak przy okazji: jak już chlapaki do Was dojdą (mówię o tych szczęśliwcach, którzy nie sponsorowali kawioru), wrzućie tu fotki - chcę je posłać do Rally Armor. Obsługa z ich strony była naprawdę super i nie zaszkodzi im się "odwdzięczyć" pokazaniem, jak ślicznie wygląda ich produkt na naszych samochodach.

 

Dodatkowe foty (a - błotko na błotnikach pojawiło się przed montażem chlapaczy. Głupio to trochę wygląda, ale nie chciał mi się specjalnie jechać drugi raz na myjnię :twisted:):

 

pict0717resjj2.th.jpg

 

pict0719resty8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Wlasnie, powiedz cos wiecej o tych chlapaczach. Sprawdzales je w im odpowiednich warunkach? No i takie tam pierdoly jak: czy jest glosniej w aucie na skutek zmienionej aerodynamiki, czy szczegolnie uwazasz przy kraweznikach, etc...

 

Zamontowałem je dopiero wczoraj wieczorem i nie było możliwości zrobienia dokładnych testów.

 

Biorąc pod uwagę czas, jaki jest potrzebny na sprowadzenie tych chlapaczy z US, nie będę testował ich wytrzymałości krawężnikowej :twisted:.

 

Głośniej nie jest - tego nie odczułem.

 

Co do sprawdzania się w odpowiednich warunkach: tu jestem spokojny. Są tak twarde, że nie ma bata, by jakiś kamyk się przez nie przedostał :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam generalnie należę do osób nieszczególnie zdolnych manualnie (w przypadkach trudnych stosuję zazwyczaj rozwiązania siłowe) i dałem radę 8).

 

Do montażu będą potrzebne:

- kombinerki

- dwa śrubokręty płaskie - najlepiej dość długie, żeby dźwignia była dobra (do wyrywania spinek z nadkoli); dwa dlatego, że dobrze jest czasem jednym podważyć, drugim wyciągnąć

- śrubokręt gwiazdkowy tzw. Philips i to najlepiej taki sprytny, co bokiem chodzi :mrgreen:. Tj. taki, którym można wkręcać gdy uchwyt ustawiony jest prostopadle do śruby. Nie wiem kurde, jaka jest profesjonalna nazwa tego ustrojstwa - wkrętak kątowy? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- śrubokręt gwiazdkowy tzw. Philips i to najlepiej taki sprytny, co bokiem chodzi :mrgreen:. Tj. taki, którym można wkręcać gdy uchwyt ustawiony jest prostopadle do śruby. Nie wiem kurde, jaka jest profesjonalna nazwa tego ustrojstwa - wkrętak kątowy? :roll:

 

dżizys! No to zaczynaja sie schody. Ja nie mam takiego ustrojstwa! Masz jakas fotke tego, pojde do Leroya i se kupie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam. Generalnie chodzi o to, że śruby będziesz wkręcał w nadkole a ten śrubokręt musi się zmieścić między kołem, a nadkolem. Zwykłe śrubokręty są za długie (za mały odstęp) i dlatego musisz albo zorganizować coś prostopadłego, albo b. krótki śrubokręt "zwykły" (w moim przypadku zadziałał śrubokręt do mocowania wiązań w snowboardzie :mrgreen:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się cieszę, że wszystko jest ok, przynajmniej w przypadku dwóch Forumowiczów. Dziś pewnie swoje paczuszki dostaną pozostali.

 

Piter - Twoje chlapacze miały rozpakowaną torebkę, bo były pierwsze na górze pudła z US i otworzywszy to pudło nie mogłem się powstrzymać przed obmacaniem ich. Ale mam nadzieję, że mój zły dotyk im nie zaszkodził :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja jeszcze nie dostalem, na pewno przyjdzie sloik :cry::cry::cry:

 

Spoko spoko - nawet byłem na tyle sprytny, że zaadresowałem przesyłkę na Ciebie LUB Twoją żonę - Ty składałeś zamówienie, ale od niej przyszedł przelew i nie wiedziałem, czy nie jest np. tak, że jesteś zameldowany pod innym adresem i miałbyś problem z odbiorem. A tak to może odebrać albo Twoja żona, albo Ty 8).

 

PS. Przypominam o strajku listonoszy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko - nawet byłem na tyle sprytny, że zaadresowałem przesyłkę na Ciebie LUB Twoją żonę - Ty składałeś zamówienie, ale od niej przyszedł przelew i nie wiedziałem, czy nie jest np. tak, że jesteś zameldowany pod innym adresem i miałbyś problem z odbiorem. A tak to może odebrać albo Twoja żona, albo Ty 8).

 

Juz napisalem kilka postow powyzej: Your attention to detail is killing me :!: :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...