Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem wcześniej zapytać, w trakcie meczu na Żylecie na wysokości flagi Pogoni widziałem, że się kibole pobili między sobą. Ktoś coś wie na ten temat bo nie było to żadne "la ba do" tylko regularna bitka kilku osób między sobą.

 

Wejście na stadion na duży plus. Co prawda nie spodziewali się, że będziemy tak wcześnie, mimo tego, że byli o tym poinformowani u Was w klubie. Gość na bramkach przepraszał za opóźnienia (szok) hehe.

 

Nie wiem co ćpie ten wasz spiker ale jest to mocne :D dodatkowo ton jego głosu jest nie do zniesienia, nie wiem jak Wy to wytrzymujecie na codzień:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie potwierdzona wiadomość ale podobno Finał LE 2015 ma się odbyć w Warszawie :thumbup:

 

Też słyszałem. Super news. Mam nadzieję, że się potwierdzi! :)

 

BTW - Real właśnie ogłosił oficjalnie, że Mou odchodzi. Czyli co:

 

- Mou do Chelsea

- Ancelotti do Realu

- a kto do City?

 

http://www.sport.pl/pilka/1,64946,13948911,Primera_Division__Mourinho_odchodzi_z_Realu.html#MT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja lubię tą krajową dziennikarkę sportową. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać czasami :)

 

świętowanie Barcelony- reakcja Songa bezcenna :mrgreen:

 

http://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/large/772287372.gif?1368999517

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja lubię tą krajową dziennikarkę sportową. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać czasami :)

 

Nie wiem o co Ci dokładnie chodzi. Że pożegnał Madryt w słabej atmosferze? To akurat fakt. Nie udało mu się z Madrytem jak choćby z Interem. Część fanów Realu będzie na pewno tęskinić. Ale myślę, że wielu odetchnie z ulgą.

 

Natomiast w ogóle dziennikarstwo słabnie. To co czasami piszą hiszpańskie czy angielskie media, też potrafi być słabe, stronnicze itp.

 

świętowanie Barcelony- reakcja Songa bezcenna :mrgreen:

 

Nie do końca otwiera mi się Twój obrazek więc znowu nie wiem o co dokładnie chodzi.

 

Dla mnie piękny gest Puola i przekazanie pucharu do podniesienia dwóm bohaterom walki z ciężką chorobą - czyli Tito i Abidalowi. IMO piękne i pokazujące klasę Puyola. Pokazujące też zwycięstwo woli wspomnianych dwóch Panów. Co może być też przykładem dla innych chorych. Tak trzymać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem co ćpie ten wasz spiker ale jest to mocne :D dodatkowo ton jego głosu jest nie do zniesienia, nie wiem jak Wy to wytrzymujecie na codzień :)

 

Hadaj to legalny bałwan - nawet nie chcesz wiedzieć co ja mu krzyczę na meczach

 

2015 Stadion Narodowy- kto wybierze drużyny które zagrają w finale ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minister

 

ministra, a nie minister.

 

 

- Mou do Chelsea - Ancelotti do Realu - a kto do City?

 

Janusz Wojcik,podobno niedługo mu się zawieszenie kończy ;):biglol: Kasa misiu Kasa :D

 

 

Chopcy co wy bierecie, ale dejcie namiary, bo takiego stoffu, to nawet tu za granicą nie mam. :D

 

U nas w Aachen na polskiej imprezie mocno oberwał nasz kumpel. My i Torcida Germany robimy mobilizację i w najbliższym czasie odwiedzimy gród Karola Wielkiego celem konfrontacji z miejscowymi smrodami, których ponoć trochę tu jest. Tego jeszcze nie grali, ale w końcu zaczyna się coś tu dziać, bo już myślałem, że bezcelu tu przybyłem. :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Ci dokładnie chodzi. Że pożegnał Madryt w słabej atmosferze?

chodzi o to, że ostanie 3 sezony podsumowuje się jako klęskę Realu, Mou i co tylko do głowy przyjdzie.

Gościu doprowadził nas 3 razy do półfinału LM, w tamtym sezonie pobij klubowe rekordy w lidzie i nie tylko, CdR, Super Puchar.

To że nie udało się w LM? taki jest sport, czasami niektórych rzeczy nie można ominąć. Zaczął od 5-0 w plecy a jak skończył?

wystarczy spojrzeć w statystyki ostatnich GD i nie tylko bo chodzi tutaj również o inne ważne spotkania. Ta drużyna już nie przegrywała spotkań w głowach jak jeszcze niedawno.

Nie wyszedł finał CdR w tym roku? trudno, ciężko w takiej atmosferze jaką głównie media zgotowały cokolwiek sensownego zrobić.

Nasz Obraniak płaczę, że został zaszczuty, co to w ogóle jest w porównaniu do Hiszpanii czy Anglii

Życzę mu wszystkiego najlepszego w nowym klubie, Madryt jeszcze za nim zapłaczę i jest tego pewny tak jak płakano prędzej czy później za nim wszędzie gdzie pracował, bo to wielki trener.

 

Nie do końca otwiera mi się Twój obrazek więc znowu nie wiem o co dokładnie chodzi.

a szkoda, bo można trochę się pośmiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markos007, Ty już znasz lepiej Real i sytuacje tam panującą niż ja, bo aż tak w sprawach Królewskich nie siedzę. Rozumiem też pozytywną ocenę pracy Mou, bo rzeczywiście w kilku aspektach zrobił pewnie wiele dobrych rzeczy. Wyniki też nie były takie złe, szczególnie sezon temu. Mówi się też o tym, że wprowadził porządek organizacyjny w klubie, czego my jako kibice nie widzimy.

 

Natomiast obiektywnie zrobił też wiele złego dla Realu. I IMO nie będzie tak jak w poprzednich klubach, że wszyscy będą za nim tęsknić. Myślę, że bardzo duża grupa zawodników i dość spora grupa kibiców miała go dość i to już od jakiegoś czasu.

 

Z tą presją też bym nie przesadzał. ;)

 

Po za tym Mou to trener projektowy, na relatywnie krótki okres czasu. Między innymi dlatego nie rozważał go na serio MU.

 

Moje zdanie o Mou jest tutaj znane, więc nie będę go powtarzał. Natomiast nie uważam, że na przykład Ancelotti będzie słabszym trenerem. To jest też wielki trener, z wieloma sukcesami, w wielu różnych klubach. Tak więc może być dla Was nawet lepiej. Choć oczywiście w którą stronę to pójdzie i czy na pewno Ancelotti będzie trenerem, tego dzisiaj nie wiadomo.

 

IMO Real to wielki klub i ma teraz kilku naprawdę dobrych i już zgranych zawodników z CR na czele. Więc myślę, że znajdziecie swoją drogę i będzie OK. A może nawet lepiej niż OK. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpw.... Bardzo ładny, rozsądny i mądry post :) z telefonu niestety nie moge kliknąć zielonej strzaleczki.

 

Zawstydziłeś mnie. :wub: Ale dziękuję. :D:yahoo:

 

Warszawa oficjalnie gospodarzem finału Ligi Europejskiej w 2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniek załatwił z Platinim ? :rolleyes:

 

Pewnie tak. W tej branży kontakty osobiste i znajomości często stanowią o sukcesie projektu.

 

BTW - ciekawy artykuł o osobie i metodach Juergena Kloppa:

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65041,13963635,Liga_Mistrzow__Juergen_Kloppinho__Teraz_on_jest_wyjatkowy.html#BoxSportTxt

 

Interesujący z niego gość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odliczamy odliczamy... Robert strzeli, zdobędzie koronę króla strzelców i ....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.... I bedzie swietowanie mistrza dla Legii

Robert Demjan oczywiście :)

 

PS wczoraj zyczylem Lechowi remisu zeby świętować dopiero w Zabrzu i na Plejadach... ale teraz mam to w kiju. Moge i dzisiaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...