Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

świetny mecz, szkoda że nie doprowadzili do dogrywki

Gratulacje dla BVB :D

 

dogrywka teoretycznie i praktycznie była niemożliwa,3:0 premiowało Real.

 

Szkoda tych okazji Roberta i Gundogana.Ale nie w tym sensie że Robert zawalił ,bo przy tym wyniku to jego bramki z pierwszego spotkania przeważyły ,ale jak byłoby pięknie jakby ta piłeczka zamiast w poprzeczkę poszła 5 cm. niżej :o

 

Dobry mecz,Borusia do 80 tej minuty panowała nad sytuacją na boisku,konytrolowała przebieg gry.

Ostatnie 80 min. to popis desperackiej i skutecznej gry Realu i bezradności Borusii.

 

Może ktoś z Was mi wytłumaczy dlaczego Klop zdjął Goetzego?? :huh:

 

Jutro też duże emocje,byłoby fajnie jakby Barca się obudziła i powiozła Bayern.

 

A w Sobotę(albo niedzielę) przedwczesny finał LM czyli BVB:Bayern

 

Apropos dogrywki oczywiście możliwa by była przy 4:1 dla Realu

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec pobaw sie w P.Macierewicza i szukaj "spisku" i trotylu :)

 

Chyba wątki Ci się pomyliły na forum.

Niemcy w tym palce maczali, wiedziałem!!!

 

 

Ufff ostatnie kilka minut dzisiejszego meczu były bardzo stresujące ale się udało B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zamiast znowu się podniecać Borusiami i Bayernami obejrzyjcie sobie co niektórzy ten film dokładnie a może zmienicie wtedy zdanie niż to które jest lansowane w GW i TVN. Wczoraj podobno znowu zgarneli mafiosów którzy oczywiście byli byli kibicami, choć pewnie z kibicowaniem mieli tyle wspólnego że mieszkali w Krakowie. Wiem, że dla większości z Was ten materiał będzie trudny bo nie zgadza się z przekonaniami które lansuje jedyna słuszna partia w tym kraju no ale może chociaż jedna osoba zmieni zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast znowu się podniecać Borusiami i Bayernami obejrzyjcie sobie co niektórzy ten film dokładnie a może zmienicie wtedy zdanie niż to które jest lansowane w GW i TVN. Wczoraj podobno znowu zgarneli mafiosów którzy oczywiście byli byli kibicami, choć pewnie z kibicowaniem mieli tyle wspólnego że mieszkali w Krakowie. Wiem, że dla większości z Was ten materiał będzie trudny bo nie zgadza się z przekonaniami które lansuje jedyna słuszna partia w tym kraju no ale może chociaż jedna osoba zmieni zdanie.

Twój link przestał działać, tu nowy:

Film obejrzałem i uważam, że warto go zobaczyć, ale Real - BVB to był mecz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj niestety nie wykorzystaliśmy jeden sytuacji, która trzeba było skończyć, czyli akcji Ozila który zamiast włożyć piłkę nie trafił nawet w bramkę.

Taki jest futbol, Mou już się wypowiedział, że kolejny sezon to już nie Madryt. Pytanie teraz co dalej, na pewno większość zawodników w tym sezonie grało poniżej oczekiwać. Jeśli przyjdzie Bale, wróci Carvajal i kupimy jakiegoś napastnika, który obudzi naszą dwójkę to nie będzie źle. Tylko pytanie kto ma prowadzić ten projekt, jak rozbiorą Borussie na co się zanosi to może Klop? Ancelotti?

Dla mnie zwolnienie Mou nawet po słabszym sezonie będzie jakąś tam tragedią bo uważam że to jest człowiek na odpowiednim miejscu. Trzeba poczekać do końca sezonu bo jeszcze jest jakby nie patrzeć jeden puchar do zdobycia

 

Moim zdaniem to wybieg żeby nie zagrał w finale przeciwko Bayernowi.

dokładnie to samo pomyślałem jak schodził z boiska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to wybieg żeby nie zagrał w finale przeciwko Bayernowi.

dokładnie to samo pomyślałem jak schodził z boiska

 

no i jeszcze ta sobota,też musiałby zagrać przeciwko swoim nowym mocodawcom.

Zastanawiam sie czy można ten uraz zasymulować,bo w sumie to chyba żadne znane badanie lekarskie tego nie wykryje,no chyba że się mylę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast znowu się podniecać Borusiami i Bayernami

 

...natomiast Ty podniecaj się czym tylko chcesz.

 

czy uważasz że to zły wątek do wymiany emocji SPORTOWYCH w których dodatkowo uczestniczą Polacy?

Napisałem, gdzieś że to zły wątek do wymiany emocji sportowych?

Wiem, że do Ciebie ten film nie trafi bo dla Ciebie kibicowanie to zajadanie się popcornem przed TV i codzienna zmiana ukochanych drużyn. Już Ci pisałem kiedyś, że mamy odmienne poglądy na kibicowanie i nie kontynułujmy tego tematu bo do niczego nie dojdziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, gdzieś że to zły wątek do wymiany emocji sportowych?

Wiem, że do Ciebie ten film nie trafi bo dla Ciebie kibicowanie to zajadanie się popcornem przed TV i codzienna zmiana ukochanych drużyn. Już Ci pisałem kiedyś, że mamy odmienne poglądy na kibicowanie i nie kontynułujmy tego tematu bo do niczego nie dojdziemy.

 

no to nie kontynuujmy :)

tymbardziej że uprawiasz jakiś rodzaj monologu ,bo ja ani słowem nie odezwałem się na temat tego materiału,dodatkowo jeszcze starasz się mnie obrazić,też nie wiem czemu.

No albo to jest kącik sportowy albo nie.Z czynnym uprawianiem sportu na poziomie zawodów sportowych już skończyłem(pływanie,tenis,mały epizod z piłką) teraz jeżdżę na zawody z synem i jemu kibicuję a ostatnio zdobył brązowy medal na międzywoj. mistrzostwach młodzików ITF Taekwondo.

Nie kibicuję żadnemu klubowi już pisałem raz o tym. Kibicuję konkretnym sportowcom i ich talentom,bo to mnie fascynuje.

BRZYDZI MNIE MIESZANIE SPORTU Z POLITYKĄ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sama nazwa wskazuje jest to kącik kibola. Pan Stec, kiedyś zdefiniował wszystkim nieuświadomionym to słowo więc chyba wszystko jasne :)

 

mnie w tym wątku interesują najbardziej posty kibicowskie a nie piłkarskie. niestety jesteśmy uzależnieni od miliona idiotycznych decyzji stąd wkrada się tutaj również polityka (co osobiście też mi się nie podoba).

 

Wczoraj podobno znowu zgarneli mafiosów którzy oczywiście byli byli kibicami, choć pewnie z kibicowaniem mieli tyle wspólnego że mieszkali w Krakowie.

 

widziałem materiał na ten temat. chyba w polsacie. w zapowiedzi "gang pseudokibiców" i zatrzymania z maczetami, bronią i granatem a potem ani słowa o tym jaki oni mieli związek z kibicami. nooooo ale skoro w TV powiedzieli i 5 milionów osób usłyszało to musi to być prawda.

 

PS. na temat filmu się nie wypowiadam. obejrzałem tylko kilka wyrwanych scen. nic nowego dla mnie nie wnosi.

Edytowane przez Action
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadza się z przekonaniami które lansuje jedyna słuszna partia w tym kraju no ale może chociaż jedna osoba zmieni zdanie.

 

Pewnie chodzi o PIS

 

Barca przegrała, szkoda ale mając tak przetrzebione szyki, każdy zespół by przegrał

Gratulacje dla Beyernu, chociaż nie darze ich sympatią

Edytowane przez polak900
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekielnie mocny Bayern,aż się nie chce wierzyć ze Barca tak ograna.Mimo wielu osłabień to jednak grał aktualnie chyba najmocniejszy hiszpański atak Rodrigues Fabregas Villa,za plecami Iniesta.Troche to smutne widowisko.

Mam też wrażenie,że gdyby Robert i Gundogan mieli wczoraj trochę więcej szczęścia to tamten mecz mógłby skończyć się podobnie jak dzisiejszy.

Obstawiam że w sobotę wyjdą dwa drugie składy BVB i Bayernu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...