Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj, pod auspicjami Ekstraklasy S.A. odbyło się spotkanie przedstawicieli wszystkich klubów, podczas którego ustalono, że kluby Ekstraklasy w pełni popierają inicjatywę, związaną z legalizacją bezpiecznej pirotechniki, a organizator rozgrywek będzie wspierał kluby w tych działaniach. Powołano zespół roboczy w ramach Ekstraklasy, którego zadaniem będzie m.in. legalizacja bezpiecznej pirotechniki, umożliwienie korzystania z miejsc stojących na wybranych częściach stadionu, standaryzacja regulaminów i ustalenie wspólnych zasad w stosunku do kibiców drużyn zrzeszonych w ramach Ekstraklasy.

 

:!: tylko ile w tym prawdy ?

 

podobno Widzew był inicjatorem spotkania.

 

jeżeli naprawdę wszystkim stronom będzie zależało na uregulowaniu tej kwestii to jest to super wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem bilet na mecz Polska - Anglia na Narodowym. Szczerze pisząc mam mieszane uczucia. Z jednej strony fajnie zobaczyć mecz Polski na Narodowym. Z drugiej, mam oglądać tą żałosną kopaninę....

 

pewnie, że idź. Tylko se usiądź przy sektorze Anglików: Będziesz słyszał jakikolwiek doping. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.warszawa.sport.pl/sport-warszawa/1,124557,12475609,Staniek__Zabrano_mi_dwa_tytuly.html

 

Chyba pierwszy raz padła oficjalna wypowiedź co do wiadomego meczu, z podaniem kwoty itd.

Masakra...

 

e no już nie pierwszy raz

nie nowość - choc chciał bym wiedzieć kto wtedy sprzedał :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumas_72, ja nie kojarzę, żeby ktoś z tamtych piłkarzy, pod swoim nazwiskiem, publicznie powiedział, ze cos było nie tak, kwota itp? Pamiętasz konkretnie kto cos mówił wczesniej? Moze cos przeoczylem.

 

Swoją ścieżką, to jeśli sie ustawili, to po jaką cholerę czekali do 85 minuty? :) a jeszcze bodajże Miętowy miał okazje na 3:0 (słupek, dobrze mówię?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumas_72, ja nie kojarzę, żeby ktoś z tamtych piłkarzy, pod swoim nazwiskiem, publicznie powiedział, ze cos było nie tak, kwota itp? Pamiętasz konkretnie kto cos mówił wczesniej? Moze cos przeoczylem.

 

Swoją ścieżką, to jeśli sie ustawili, to po jaką cholerę czekali do 85 minuty? :) a jeszcze bodajże Miętowy miał okazje na 3:0 (słupek, dobrze mówię?)

 

miał i się nie udało :mrgreen:

jak sprzedajesz rób to dobrze

podobno wszystkie mecze w latach 90tych były kupowane-sprzedawane

 

ps:

Szczęsny coś tam kiedyś powiedział :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumas_72, ja nie kojarzę, żeby ktoś z tamtych piłkarzy, pod swoim nazwiskiem, publicznie powiedział, ze cos było nie tak, kwota itp? Pamiętasz konkretnie kto cos mówił wczesniej? Moze cos przeoczylem.

 

Swoją ścieżką, to jeśli sie ustawili, to po jaką cholerę czekali do 85 minuty? :) a jeszcze bodajże Miętowy miał okazje na 3:0 (słupek, dobrze mówię?)

 

miał i się nie udało :mrgreen:

jak sprzedajesz rób to dobrze

podobno wszystkie mecze w latach 90tych były kupowane-sprzedawane

 

ps:

Szczęsny coś tam kiedyś powiedział :wink:

 

pamiętam ten mecz. Kto wygra ten mistrz 8) i niespodziewany zwrot akcji w końcówce :lol:

a za rok powtórka w finale LM, Bayern-Manchester 1:2

- w całej europie chyba sprzedawali :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że "repra" się już skończyła i można skupić się na lidze.

 

Dziś na Park Stadion Kattowitz miejscowy GKS podejmować będzie jedną z lepszych, polskich ekip, bezwzględnych władców południa, LZS Nieciecza.

W Kace pełna mobilizacja wąsów, którzy oczekują hordy rozwścieczonych, agresywnych i nie dających się opanować kibiców gości.

Sam się zastanawiam, czy bezpieczniej nie będzie siedzenie w pub-ie.

Choć moje ostatnie poworty z pub-u do domu takze bywają niebezpieczne...

Mimo wszystko zaryzykuję i się przejadę. Najwyżej przyodzieję barwy przyjezdnych, zeby czuć się bezpiecznym.

 

GKS Katowice- LZS Nieciecza godz. 19:00.

 

NAPRZÓD GieKSiarze :!:

 

-- 14 wrz 2012, o 08:10 --

 

gumas_72, Dziś to i tak jej już nic nie zrobią, bo to stara, stetryczała baba już jest.

Chciała robić porządek z kibicami, to zrobiła... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

gumas_72, Dziś to i tak jej już nic nie zrobią, bo to stara, stetryczała baba już jest.

Chciała robić porządek z kibicami, to zrobiła... :cry:

 

no u nas jest Donek co też robi porządek po swojemu i jak widać metody niczym się nie różnią :!:

powiem wiecej nasza "milicja" + politycy poszli krok dalej

 

a tu coś w temacie

http://www.gazetapolska.pl/22456-polowanie-na-kelnera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donek to robi ze strachu pod siebie już.

Tutaj nigdy im to nie wyjdzie, NIGDY :!:

 

-- 14 wrz 2012, o 12:34 --

 

 

Trzeba poczakać aż się tych wataszków pogoni. Wtedy napewno gościu wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...