Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Grupa D

1. Real Madryt

2. Manchester City

3. AFC Ajax

4. Borussia Dortmund

 

chyba najbardziej wyrównana grupa :idea:

 

Na to wygląda. Choć i tak jest dwóch oczywistych faworytów. Mimo wszystko wątpię żeby Ajax czy Borussia były w stanie ugrać awans. Obstawiam, że końcowa tabela będzie wyglądać jak początkowa. :mrgreen: Może za wyjątkiem zmiany na miejscach 3-4. :wink:

 

BTW - Iniesta zdobył nagrodę europejskiego piłkarza roku! Bardzo zasłużenie i wielkie brawa dla niego. Iniesta otrzymał łącznie 19 głosów i wyprzedził Messiego, triumfatora sprzed roku oraz Cristiano Ronaldo, którzy zebrali po 17 głosów.

 

http://www.uefa.com/uefa/uefa-best-play ... 53259.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że końcowa tabela będzie wyglądać jak początkowa

dokładnie to samo chciałem napisać. Choć konfrontacja z City będzie czymś nowym i ciekawy, zobaczymy jak zagramy na tle dobrego zespołu. Z drugiej strony ciężkie mecze już w grupie to zawsze duży wysiłek, który może wpłynąć później na postawę w lidze. Do tego dochodzi fakt, że rozgrywki grupowe ruszają we wrześniu a forma na razie nie jest najlepsza, ale powinno być ok :wink:

Iniesta zdobył nagrodę europejskiego piłkarza roku! Bardzo zasłużenie i wielkie brawa dla niego.

chyba żartujesz :shock: Ja rozumiem, że rozegrał kilka dobrych meczy w kluczowych spotkaniach, w Euro też nie wypad najgorzej ale gdzie mu do dwójki Ronaldo-Messi jeśli chodzi o ostatni rok. Ja ten werdykt odbieram jako pogodzenie wiecznej batalii wcześniej wymienionych przeze mnie zawodników :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie ''Miszcz'' Polski : 10 bramek w dwumeczu stracić

 

Tak się to robi w POlszy jak się chce trenera wywalić. :roll:

 

 

chyba najbardziej wyrównana grupa

 

Drugi raz z rzędu CITY dostaje grupę śmierci. Nawet podczas losowań nie ma sprawiedliwości...

Choć z drugiej strony skoro są mocni, to nie mają się czego obawiać.

 

 

Co ten Falcao wyprawia

 

Sprzedali Aguero do CITY i kupili jak się okazuje nie gorszego(chyba) zastępcę.

 

 

Wczoraj GieKSa w końcu wygrała mecz :!: :!: :!:

CITY także nie dało żadnych szans QPR. Choć gra obronna w ostatnich meczach sporo do życzenia zostawia. Tyle straconych bramek, to w zeszłym sezonie CITY miało gdzieś w okolicy Listopada. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to do końca rundy... :x

Przerypane macie w tej Warszawie...

 

tylko 2 mecze jednak

ale jak znam zycie po dniu dzisiejszym zamknie do końca rundy

To co ten facet powiedział to jakaś gadka chorego umysłowego gościa oderwanego od życia i świata

Żyleta zabija spontaniczność :wink: a "gniazdo" jest niebezpieczne i nigdzie poza Ł3 nie ma gniazd tak w PL jak i w Europie :mrgreen: :roll:

szkoda słów - marionetka w rękach Tuska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łe tam liga angielska czy hiszpańska itp... :lol: Ja to byłem na meczu :mrgreen:

Drużyna w "Pomorskiej Lidze Juniorów" w której mój młody gra wygrała :mrgreen: a emocje rodziców i trenerów wyższe niż w finale ligi mistrzów :mrgreen: w sobotę następny mecz :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdaSch, a ile Twój młody ma lat?

 

a emocje rodziców i trenerów wyższe niż w finale ligi mistrzów

 

...rozumiem te emocje, naprawdę... ALEEEEEE

 

moim zdaniem to jest jeden z głównych powodów dlaczego nie mamy zawodowców na światowym poziomie. uważam, że do pewnego momentu rozwoju piłkarza rywalizacja powinna schodzić na dalszy plan. zwycięstwa i przegrane na tym etapie nie mają większego znaczenia - natomiast przekaz jaki idzie ze strony rodziców i trenerów może tylko zaszkodzić młodym graczom.

 

mój siostrzeniec (ma 10 lat) trenuje w szkółce Barcy i widzę, że podejście jest trochę lepsze niż 5-10-15 lat temu ale tak czy inaczej jeszcze dużo nam brakuje do zachodu w tej kwestii.

 

chyba, że opisujesz jakieś "podwórkowe kopanie" to wtedy emocje są jak najbardziej uzasadnione :mrgreen:

 

Markus, no dziś o 14 spotkanie

zobaczymy co i jak

ps:czekamy na "derby"

 

jak by zamknęli po wczorajszym meczu to... :shock: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile Twój młody ma lat?

rocznik 2001 :mrgreen:

 

Powiem, że jest to dobrze zorganizowane, 2 trenerów, klub stroje wszelkie formalności pzpn i lekarskie. Boiska, trawa ok, treningi dodatkowo na orlikach. Uczą dzieci jak i taktyki tak i techniki. Ogromny nacisk na bieganie bieganie i jeszcze raz bieganie. Ja tam się nie znam ale np. po kilku latach treningów linia obrony jest na tyle zdyscyplinowana że z łatwością wymuszają spalone itp. Rodzice z nimi nie mają szans - głównie kondycyjnie, zawsze nas "rozklepują".

 

w sumie jest to zabawa ucząca pewnej dyscypliny połączona z jednak pewnym ruchem a nie siedzeniem całymi dniami przed ps3 z idiotyczną fifą 2012 lub jeszcze głupszymi tytułami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Action miał na myśli przede wszystkim to, że w tym wieku wynik nie powinien mieć większego znaczenia, dzieciaki powinny uczyć się zabawy piłką, powinno im to sprawiać radość, a tym samym łatwiej nauczyć się techniki, swobody itd., bo nie masz presji na utrzymanie 1:0 i zawiedzenie rodzica :)

Każdy dzieciak dzisiaj, który się rusza, jest na wagę złota i to już jest bardzo dużo, ale faktycznie póki "trenerzy" od najmłodszych lat będą chcieli pokonać kolegę z drugiej dzielnicy, nadal na boisku będzie....Wawrzyniak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...