Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Taaaaaak!!! Serbia wyrównała! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

To akurat nie najlepiej. Teraz uwierzą w szanse na awans i zagrają dobrze kolejne mecze i ostatni z nami o wszystko. Bo jakoś nie wierzę, żeby Portugalia ni e znalazła się na pierwszym miejscu w grupie. Generalnie szanse na awans mamy nie największe.. Myślę, że jakieś 30%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip Cz, chyba trochę przesadzasz.

Ja odnoszę wrażenie, że wszyscy w tej grupie grają dla nas. :grin: Oby nie przestali.

 

Swoją drogą, kolejny raz się przekonałem, jaki to jest przykry obowiązek oglądać naszą kadrę. Zazwyczaj piłkę nożną oglądam z przyjemnością, a naszą kadrę z obowiązku. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle - remisy z najtrudniejszymi rywalami - Finalndią i Portugalią, to nie tyle dwa razy po punkcie dla nas, ile dwa razy niedanie trzech punktów rywalom. Musimy teraz puknąć Kazachstan i Belgię u siebie (najgorsze jest to, że z takimi drużynami nigdy nic nie wiadomo) i czekać na rozwój wydarzeń - być może remis w Serbii wcale nie będzie konieczny :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vibowit, Ja się grą naszych emocjonuję. I dlatego czasem jest mi przykro. Jakoś biorę to do siebie wszystko.

Przemeq, Na początku eliminacji wydawało mi się, że najtrudniejszymi rywalami (w kolejności) są: Portugalia, Serbia, Belgia, Finlandia. A teraz boję się, że to się ziści.Myślę, że zostały nam bardzo trudne mecze. Im dalej tym gorzej. Ale jako kibic wierzę, że wszystie wygramy. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, kolejny raz się przekonałem, jaki to jest przykry obowiązek oglądać naszą kadrę. Zazwyczaj piłkę nożną oglądam z przyjemnością, a naszą kadrę z obowiązku. :mrgreen:

 

Nie jest z nam źle. Od pewnego czasu oprócz obrony potrafimy ładnie grać do przodu.

Ja się cieszę, że mamy następców nieśmiertelnego Jacka Bąka (może już czas na emeryturę). :twisted: To co pokazali ostatnio Krzynówek i Błaszczykowski to klasa światowa. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się złamałem i kupiłem - Widzewa bym sobie nie darował przecież :twisted:
My z Bilexem i jeszcze jednym koleżkowcem - B górna, rząd 8, miejsca 24-26 :mrgreen: .

muszę sobie wyrobić tą nową kartę kibica, bo nie chcą bez niej biletów sprzedać :roll:

 

ciekawe ile Kiełbasa nastrzela :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...