Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Pasek mi dali

 

 

Jeszcze dwa razy i zrobisz wielu osobom dużą frajdę. Oczywiście, bez przesady ale jednak :mrgreen:

 

A że lubię się poświęcać, będę czytał twoje wypowiedzi ze zdwojoną uwagą. Masz taki mini funclub :twisted:

 

Grzesiu lubisz prowokować ?

ps:

nie lepiej z psami polecieć na pole ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek mi dali

 

 

Jeszcze dwa razy i zrobisz wielu osobom dużą frajdę. Oczywiście, bez przesady ale jednak :mrgreen:

 

A że lubię się poświęcać, będę czytał twoje wypowiedzi ze zdwojoną uwagą. Masz taki mini funclub :twisted:

 

Grzesiu lubisz prowokować ?

ps:

nie lepiej z psami polecieć na pole ?

 

to też mocne

kończymy pany OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONFIDENCE IN Forum.

 

 

Hm...czyli "Wiara w forum?" Oj i z tym angielskim nie jest również najlepiej :mrgreen:

 

Znasz jakiś język (dowolny) w stopniu umożliwiającym porozumienie się chociażby na poziomie Rhizopoda ?

 

Warto jest się uczyć, uwierz mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do naszych "ulubionych czworonogów" to podobno nie chcieli tam na ulicy dopuścić człowieka z papierami lekarza, który mógł chłopaka ratować na miejscu.I dlatego to avanti miało miejsce. Poza tym miałem dziś ciekawą rozmowę na temat właśnie zamaskowanych bohaterów z POlicji z panią doktor, do której przywożą ludzi zgarniętych w nocy. Znam parę historii, które raczej nie potwierdzają że strzegą prawa i porządku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps:

dobre info można do innych mówić per:warchoł

 

Nie można.

 

"Panowie, długo ten warchoł będziecie jeszcze hodowali ?"

 

Warchoł, jako zachowanie, sposób postępowania (ten), warcholstwo.

 

A nie :

 

"Panowie, długo tego warchoła będziecie jeszcze hodowali ?"

 

Wtedy to byłoby ad personum i byłoby niedopuszczalne.

;-)

 

"...Estetyka może być pomocna w życiu, nie należy zaniedbywać nauki o pięknie..." - nie moje a szkoda (Z. Herbert).

 

 

gumas_72, wysyłasz często ludzi aby spojrzeli w lustro, masz taką "fajną" manierę. Czy Ty również czasami próbujesz sam siebie, w sposób refleksyjny, obejrzeć ? Spróbuj :wink:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powtarzać prowokacja

 

Oczywiście, że prowokacja. Od dłuższego próbuję Cię sprowokować abyś w sposób uczciwy, przede wszystkim względem siebie samego, pochylił się nad własną osobą. Jeszcze raz powtórzę - warto i nigdy nie jest za późno.

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czas na pożegnanie chyba?

za trola dostałem 2 pasek :mrgreen: ale widac opcja jedyna słuszna czuwa :wink:

 

Gumas, szczerze - dziwi Cię pasek za coś takiego??

 

szczerze - tak

wpada kolo do tematu pierwszy raz

zaczyna zamiatać wszystkimi, ma w 4 literach sport i całą otoczkę

ale wpadł tu z misją- jaką ? to można zobaczyć i dopowiedzieć sobie po przeczytaniu jego wypocin w temacie polityka :P

po czym znika i jest fajnie- misja udana :wink:

ps:

a co do pisania tu i tam, że można być zbanowanym-ano można , wchodzę tu, na to forum od lat-szukałem samochodu marki jak każdy wi subaru i czytałem dużo aby wiedzieć co i jak kupić, moim głównym tematem było kup-sprzedaj :mrgreen: , po jakimś czasie wpadłem do off topa jak z niego wypadnę, bywa a tym też można żyć.

Ale jedno się nie zmieni jak mi ktoś pluje w twarz nie zamierzam udawać, że to deszcz pada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...