Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Przeminie jak ktoś wam zasadzi zakaz stadionowy, u nas po meczu z Wisłą zakaz dostał K. prowadzący doping siedząc na płocie. Zarzuty dotyczą przebywania miejscu poza numeracją i nie dostosowania się do poleceń służb porządkowych. Dodajmy, że było to tylko 20 minut, które miało pokazać różnice przy braku dopingu. Niech się jebie donald ze swoimi psami i wszyscy, którzy twierdzą że jest normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K. prowadzący doping siedząc na płocie.

 

A to nie wiedział, że na płocie się nie siada? Gołąb czy co?

Moim zdaniem słusznie - skoro dostał zalecenia, żeby zejść (zaraz 1000 innych zacznie go naśladować, o wypadek nietrudno a potem pretensje rodziny do organizatora imprezy masowej, że nienależycie zabezpieczał imprezę) i się nie dostosował to już wiedział, czym może się to skończyć.

Analogicznie jak wejdziesz do lasu, kiedy jest zakaz, i złapie Ciebie leśnik, to może się skończyć na pouczeniu, ale jak olejesz sprawę i będziesz dalej zbierał poziomki to mandacik się należy.

 

U nas była akcja z transparentem: "17.09.1939 Czwarty Rozbiór Polski" - kazali usunąć. I to jest chore. O przecinaniu flag nie wspomnę. No bo rzucanie bananami wszyscy wiemy jak się to skończyło dla winowajców.

 

p.s. Fajny doping mają górale-ilu ich było nie wiem, ale ta grupka czasem dawała popalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, to stań na dole sektora i spróbuj coś zaintonować. Kto go będzie chciał naśladować? Przecież wiadomo że prowadzący jest zazwyczaj jeden góra dwóch. Mam wrażenie że dyskutuję z osobą która nie ma pojęcia o temacie kibicowania, nie, jednak jestem tego pewien. Wszystkiego się spodziewałem za przekleństwa i inne takie ale kurwa za prowadzenie dopingu ? A później się mażą komentatorzy że nie ma atmosfery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz znawco. Kontrahenci się dziwią, że mam tak często zapalanie gardła. :wink:

Bronisz kolegi/ziomka z kibicowej braci co zrozumiałe. W Ang. nikt nie wchodzi na ogrodzenie a doping jest.... .

Różnimy się jedynie w ocenie sytuacji i karze - czy była współmierna do wykroczenia.

 

Drzeć mordy nikomu nikt nie zabrania!!! Nie mów mi że jak krzyknę sędzia gnój (gn=ch), to mi dowalą zakaz. Chyba zaryzykuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzeć mordy nikomu nikt nie zabrania!!! Nie mów mi że jak krzyknę sędzia gnój (gn=ch), to mi dowalą zakaz. Chyba zaryzykuję :)

 

Co mnie Anglia kurwa obchodzi? Tu jest Polska my tu Anglii nie chcemy, tam się cieszą tylko przy strzelonych bramkach i naśladują Poznańskich kibiców robiąc "lets do the Poznań".

W Kielcach po każdym meczu za takie tematy ludzie dostają grzywnę i zakazy, poczekam aż kogoś od was dosięgnie łapa sprawiedliwości i jak wy będziecie reagować betony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała nadzieja w tym, że po Euro 2012 sytuacja się znormalizuje (będzie jak było) bo jak widać władza nie chce się zbłaźnić przed opinią europejską, nie radząc sobie z "normalnymi" przejawami sympatii kibiców do klubu.

Gorzej jak im angole powtórkę z mistrzostw w DB zrobią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dako napisał(a):

Drzeć mordy nikomu nikt nie zabrania!!! Nie mów mi że jak krzyknę sędzia gnój (gn=ch), to mi dowalą zakaz. Chyba zaryzykuję :)

 

 

Co mnie Anglia [moderator czuwa] obchodzi? Tu jest Polska my tu Anglii nie chcemy, tam się cieszą tylko przy strzelonych bramkach i naśladują Poznańskich kibiców robiąc "lets do the Poznań".

W Kielcach po każdym meczu za takie tematy ludzie dostają grzywnę i zakazy, poczekam aż kogoś od was dosięgnie łapa sprawiedliwości i jak wy będziecie reagować betony.

 

 

woluś wyluzuj i nie bierz na poważnie zdania jednej osoby z Lechii która ( bez urazy dako) zapewne rozpoczeła swoją przygodę wraz z nowym stadionem :roll: :roll: Ja rozumiem to co napisałeś i dobrze wiesz że popieram Twoje zdanie.

 

dako a nie zauważyłeś że u nas wczoraj 2 prowadzących stało cały mecz na płocie? I inne osoby na zmianę im w tym pomagały bo nie ma jeszcze u nas gniazda. Podejdź na następny raz do tych wg Ciebie gołębi i powiedz żeby zeszli ok ? Przecież może im się coś stać. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki lukasdraz za słowa otuchy, może masz racje co do prowadzących - powinni być, bo oni nakręcają doping.

W jednej kwestii się mylisz - na T29 byłem pierwszy raz ok 21 lat temu, jak jeszcze deski tam były ;)

 

Nie miałem zamiaru nikogo obrażać etc, a przecież żaden problem dogadać się z organizatorami/klubem żeby przymknęli oko na to i owo.

Jakiś czas temu kibic zapalił papierosa i pił alkohol (podaje za trójmiastem) i słusznie czy nie, dostał zakaz.

 

Może samo dopingowanie jest istotą kibicowania, jednak jego forma powinna być z góry określona. Skoro nie była, kara była słuszna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki lukasdraz za słowa otuchy, może masz racje co do prowadzących - powinni być, bo oni nakręcają doping.

W jednej kwestii się mylisz - na T29 byłem pierwszy raz ok 21 lat temu, jak jeszcze deski tam były ;)

 

Nie miałem zamiaru nikogo obrażać etc, a przecież żaden problem dogadać się z organizatorami/klubem żeby przymknęli oko na to i owo.

 

 

Może samo dopingowanie jest istotą kibicowania, jednak jego forma powinna być z góry określona. Skoro nie była, kara była słuszna:)

 

 

sory gadasz jak typowy Andrzej i jak byś wczoraj spadł z kosmosu

ps:

wyjazd jakiś zaliczyłeś z Lechią czy tylko własne podwórko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazdy to tylko do Krakowa na Wisełkę jak miała swoje prime time (czyli era Kasperczaka). Lata 2001/2002. Zawsze potem pifko z miejscowymi lepiej smakowało. (Nie na Nowej Hucie :evil: )

 

Wiem wiem Idealista jestem. Ktoś zawsze musi być przed szeregiem, żeby świat był kolorowy, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na potwierdzenie wieści z Kielc cytuję ich forum:

 

"Cytat

Re: KORONA - Śląsk

 

Postprzez krkstok 11 wrz 2011, o 17:03

Stali na rogach i kręcili chyba głównie tych co stali na końcu młyna. Ja byłem przy wejściu na D4G.

 

2000zł grzywny plus zakaz stadionowy na Koronę dwa lata ze stawianiem się na komendzie.

 

Chyba pozostała dziesiątka tak samo

 

art. 51 pkt.1

Kto nie wykonuje polecenia porządkowego,

wydanego na podstawie ustawy, regulaminu obiektu (terenu) lub regulaminu imprezy masowej przez

służby porządkowe lub służby informacyjne, podlega karze grzywny nie niższej niż 2 000 zł.

 

Służby informacyjne = spiker

 

Nie przyznałem się do tego artykułu, a tylko do używania wulgaryzmów. Nikt personalnie nie zwrócił się do mnie, a spikera nie słyszałem. Zostało to uznane za próbę droczenia się z sądem, bo regulamin jest przez bramkami, a powinno być też wiadomo, że spiker zawsze reaguje jak pojawią się wulgaryzmy.

 

 

 

Cytat

Re: KORONA - Śląsk

 

Postprzez przemo1973ck wczoraj, o 19:47

ja zostałem zatrzymany przed stadionem jak wyszliśmy cała grupa i odbiłem po chwili na bok do samochodu i z grupy co wychodziła nagle wyszło 2 i od razu mnie do lodówy pokręcili:/ a psy upatrują jednego od razu na początku meczu i na koniec go powijają:/ no to do zobaczenia za 2latka na młynie elo

 

 

Cytat

Tak jak u przedmówcy.

 

Stałem naprzeciwko wyjścia od Al. Legionów czekając na ojca. Zobaczyłem go, ruszyłem i od razu dwóch gentelmenów złapało mnie za ręce i do lodówki.

 

I z tego co mówili to faktycznie jest tak, że upatrują sobie kogoś już na początku i tylko czekają, aż spiker się odezwie i mają podkładkę. Z tego co mówili to mieli wielką radość, że mnie pokręcili bo jeszcze trzy grupy na mnie polowały. Wielkiego chuligana 175cm z nadwagą. Jak Panowie czytają to jeszcze raz Gratulacje!

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co oglądać :?:

1.Barcelona- Milan

2.Borussia- Arsenal

 

:?: :?: :P

 

Ja barca-milan, tym bardziej ze szwagier jest na meczu i mam przekaz live przez koma :) ale doping cienki maja z tego co slysze, bo spokojnie da rade rozmawiac przez tel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś The Citizens powloką makaroniarzy z Napoli.

Stawiam na skromne 4-0, ale napewno się nie pogniewam jak im wrzucą jeszcze dwie brameczki w bonusie. :mrgreen:

 

-- 14 wrz 2011, o 15:19 --

 

Poza tym, to biorę się na GieKSę. Dziś grają mecz o życie, jesli go przegrają...witamy w 2 lidze.

 

 

GIEKSA TO MY :!: :!: :!:

 

-- 14 wrz 2011, o 21:43 --

 

GieKSa- Górnik Polkowice 5-0 :!: :wink:

CITY- Napoli 1-1. Nie jest źle, pierwsze koty za koła. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inter z Trabzonsporem przegrał u siebie :shock:

 

to juz nie ten Inter co kiedyś :mrgreen:

 

Kibice wygrali z policją. Nielegalne zatrzymanie

bdc2011-09-14, ostatnia aktualizacja 2011-09-15 10:29

 

Sąd uniewinnił trzech kibiców, których w połowie maja zatrzymała pod podlaskim urzędem wojewódzkim białostocka policja. Sąd uznał, że zrobiono to z naruszeniem prawa.

 

Fot. Marcin Onufryjuk / Agencja Gazeta

Policja aresztowała kibiców Jagiellonii protestujących przeciwko zamknięciu...

 

Kibice protestowali wtedy, bo po naciskach policji władze Jagiellonii zmuszone były zamknąć jedną z trybun stadionu. Akurat tę, na której siedzą najzagorzalsi fani. Pod urzędem wojewódzkim rozwinęli transparenty "Możecie nam zamknąć stadiony, lecz nigdy nie zamknięcie nam ust" oraz "Zamknijcie jeszcze dyskoteki, galerie i szkoły. Niech nie będzie niczego". Potem zaczęli skandować różne hasła. Kiedy krzyknęli "Donald, matole, twój rząd obalą kibole", policja zaczęła ich zatrzymywać. W sumie z około setki osób, zatrzymała 43. Wszystkich przewieziono na komisariat i chciano ukarać 500-złotowymi mandatami. Część osób je przyjęła, część od razu odmówiła ich przyjęcia.

 

Dzień po zajściu ci, co zgodzili się na karę, postanowili odwołać się od niej do sądu. Bezskutecznie.

 

Sprawy osób, które nie chciały przyjąć mandatu, policja skierowała do sądu. Wczoraj ten rozpoznał pierwsze trzy sprawy. - We wszystkich sprawach zapadły wyroki uniewinniające - cieszy się Tomasz Piętka ze Stowarzyszenia Dzieci Białegostoku, które zrzesza kibiców Jagiellonii.

 

- Sąd uznał, że do zatrzymania doszło z rażącym naruszeniem prawa - dodaje mecenas Wojciech Wójcicki, który reprezentował w sądzie fanów białostockiego klubu. Chodzi o to, że policjanci, zatrzymując kibiców i przewożąc ich do komisariatu, nie pouczyli ich o należnych im prawach, m.in. o prawie do ustanowienia obrońcy czy też nie pokazali im protokołów przesłuchań.

 

Wyroki nie są jeszcze prawomocne. Białostocki sąd rozpatrzy wkrótce sprawy pozostałych kibiców, którzy odmówili przyjęcia mandatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...