Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

 

A już jutro start Premier League. :!: Gdzie kibice angielskiej kopanej? Kolego San, jak oceniasz szanse Arsenalu na tytuł? Ja niestety nie jestem optymistą na nowy sezon... :?

 

 

Ehh a o czym tu pisać...

Ciągle tylko złe wiadomości, a drużyna zamiast się wzmacniać to się osłabia.

Jestem ciekaw atmosfery w szatni ale nie może być ciekawa :?

 

Fabregas - wg newsów już jest w Barcie

Nasri - robi łaskę i chciałby więcej $ czyli zastanawia się nad MC

Eboue - sprzedany

Vela - wypożyczony

 

Doszli

Gervinho

Campbell

Chamberlain

Ale czy to jakieś wzmocnienie ? Dosyć kiepskie wypełnienie luki.

Wracając do Fabregasa - mam cały czas wrażenie że Arsen się mocno sfrajerzył...

40mln (30+5+5)??? za bombę medialną, która wchodząc na murawę już o 100% podnosi morale zawodników i 200% kibiców

Dla mnie to jakaś pomyłka, i albo Rossel to jakiś mega wypasiony negocjator albo na Ashburton pracują sami nieudacznicy...

 

Jeśli chodzi o prognozy, patrząc na konkurencję obstawiam 5 miejsce - to i tak będzie sukces

Szkoda mi Robina - chłopak zasłużył na mistrza - ale chyba już nie tu.

 

Barca mogła by go kupić + Szczęsnego + Songa + Wilshera + Verme i mogę kibicować dumie katalonii :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 sierpnia o 22:00 w Madrycie.

 

podstawowe pytanie, gdzie w ogóle będzie transmisja? canal +?! na razie nigdzie nic nie słychać w ogóle o tym meczu

 

1. Paris Saint Germain 86 mln euro

2. Manchester City 69,25 mln euro

3. Malaga 58 mln euro

4. Manchester United 57,3 mln euro

5. Real Madryt 55 mln euro

6. Liverpool 49,2 mln euro

7. Chelsea 43,5 mln euro

8. Bayern Monachium 43,3 mln euro

9. Napoli 41,7 mln euro

10. Roma 37,5 mln euro

 

gdzie Barcelona? Transfer Cesca i Sancheza da przecież bez problemu drugie miejsce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Fabregasa - mam cały czas wrażenie że Arsen się mocno sfrajerzył...

40mln (30+5+5)??? za bombę medialną, która wchodząc na murawę już o 100% podnosi morale zawodników i 200% kibiców

Dla mnie to jakaś pomyłka, i albo Rossel to jakiś mega wypasiony negocjator albo na Ashburton pracują sami nieudacznicy...

 

To prawda, dla mnie też to jakoś dziwnie wygląda. :? Ale przede wszystkim szkoda, że Arsenal tak długo przedłużał transfer i zostawił sobie tak mało czasu na kupno kogoś sensownego w zamian.

 

Jeśli chodzi o prognozy, patrząc na konkurencję obstawiam 5 miejsce - to i tak będzie sukces

Szkoda mi Robina - chłopak zasłużył na mistrza - ale chyba już nie tu.

 

Po pierwszym meczu gra raczej średnia ale sezon dopiero się zaczął więc poczekajmy z ocenami. Zobaczymy co pokażą u siebie w sobotę z Liverpoolem.

 

Barca mogła by go kupić + Szczęsnego + Songa + Wilshera + Verme i mogę kibicować dumie katalonii :mrgreen:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

gdzie Barcelona? Transfer Cesca i Sancheza da przecież bez problemu drugie miejsce :mrgreen:

 

Zestawienie było robione przed transferem Cesca.

 

Stało się... Powodzenia Cesk :/

 

Tak jest. :!: Wczoraj strony oficjalnie potwierdziły transfer Fabregasa do FCB. Szkoda, że Arsenal nie utrzymał swojego kapitana. :( No i ciekawe jak Cesc odnajdzie się w Bacelonie.

 

Tribute to Cesc Fabregas :arrow:

 

Wczoraj Real vs Barca 2:2. Chyba nie ma co zbyt wiele pisać, bo sprawa jasna. Real był drużyną lepszą i powinien wygrać. Jednak brak skuteczności Realu i nasz fuks powodują, że mamy remis. Sprawa pucharu nadal pozostaje otwarta.

 

Jeśli chodzi o grę Barcelony, to niestety widać duże braki, szczególnie w ograniu. Bardzo słaba gra obrony oraz dużo, jak na nas, niedokładności w grze. Także formy chwilowo nie ma. Liczę na to, że szybko się znajdzie, bo za chwilę rusza sezon i trzeba będzie na serio walczyć o punkty. A wszystkie punkty będą ważne. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rpw: jak bym normalnie słyszał Pepa :D

Real zagral w swojej świątyni, mega ​super zmotywowany, w najsilniejszym składzie i potrafi tylko zemisować u siebie 2:2, z grającą w eksperymen​talnym składzie Barcą ? Nic się nie zmieni, kolejny tytuł idzie do Bordowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wczorajszego meczu, nie wiem czemu ale jestem jakoś bardzo spokojny o środowe spotkanie. Pierwsza połowa pokazała, że coraz bardziej już widać lepszy styl gry, bardzo wysoki pressing od razu przekładał się na to co się działo na boisku. Moim zdaniem taktyka obrana przez Mou była bardzo dobra choć w drugiej połowy powoli brakowało sił. Strasznie zawiódł mnie Benzema :( Widać, że chłopak jest w gazie ale jedną z sytuacji, które miał po prostu musiał skończyć. Tak naprawdę poza dwiema sytuacjami po których padły bramki dla Barcelony nie było za bardzo zagrożenia pod naszą bramką. O ile przy pierwszej bramce nie ma o czym dyskutować o tyle przy drugiej po prostu mieliśmy pecha i było w tym więcej przypadku niż pomysłu na rozwiązanie tej sytuacji.

W środę sprawa wydaje się otwarta choć jak wiadomo stadion zawsze pomaga gospodarzom. Niestety bardzo widoczny jest brak playmakera, z niecierpliwością czekam na Sahina i jego powrót do zdrowia bo ten chłopak będzie transferem na miarę Ozila jak nie nawet lepszym. Brakuje nam zdecydowanie błyskotliwego rozgrywającego, a Sahin dużo nam w tej kwestii pomoże :)

Na plus na pewno jest to, że przed wystartowaniem ligi jest już w umiarkowana forma i od pierwszej kolejki trzeba walczyć o pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy nie przerabiałem tego tematu ze Ślązakiem, byli z Legii, Cracovi i Amicy... tfu Lecha ale nigdy z GKS Wy też nas nie lubicie??:P

 

No wiesz jako ogół kibicowskiego środowiska, to raczej Ślonzoki z Krakusami piątek se nie przybijają ani szalikami nie wymieniają... :mrgreen::mrgreen:

Co nie znaczy, że na The Forum jest tak samo. :wink:

 

 

Dziedzic_Pruski, z tym Stalinogrodem to dobre jest, zapomniałem już, że tak kiedyś było....

 

Dobre, dobre. Co za dużo to ani koń nie zezre. :mrgreen:

Ja tylko napisałem, że mam bilet z 1997 r. gdzie pisze GTS i tyle. Nie ja go drukowałem i nie ja przybijałem na nim pieczątki.

 

 

 

 

Wczoraj chciałem się wybrac z Dobrej do Niepołomic na puchar i......dobrze, ze się nie wybrałem.

Pierwszy raz w życiu doceniłem co znaczy kac i siedzenie w domu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...