Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

"Mistrza przy stole - Zagłebie w **** ********!"

 

:evil:

Widziałem tylko w telewizji Patyrę jak ogłaszał, że Lubin ma mistrza a w tle caly stadion skandował Złodzieje, Złodzieje. Do kogo Warszawiacy kierowali te epitety: do swoich piłkarzy, działaczy PZPN czy też sędziów? Komentarze do meczu wskazują na to,że Lubin wygrał normalnie - wiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarze do meczu wskazują na to,że Lubin wygrał normalnie - wiec?

 

To proste - tylko w TV było widać, że nie było faulu na Smolińskim, a Roger faulował przed nieuznaną bramką. Stąd takie reakcje kibiców, oglądających mecz na żywo :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mistrza przy stole - Zagłebie w **** ********!"

 

:evil:

Widziałem tylko w telewizji Patyrę jak ogłaszał, że Lubin ma mistrza a w tle caly stadion skandował Złodzieje, Złodzieje. Do kogo Warszawiacy kierowali te epitety: do swoich piłkarzy, działaczy PZPN czy też sędziów? Komentarze do meczu wskazują na to,że Lubin wygrał normalnie - wiec?

 

Do sędziów i działaczy Zagłębia - karny nie odgwizdany (ok, podobno powtórki pokazują, że nie było), bramka nie uznana choć najpierw nie było problemu - podobno Roger popychał obrońcę Zagłębia - widziałem to z odległości kilku metrów i nie różniło sie to niczym od zwykłych przepychanek w polu karnym, więc nie wiem jak liniowy dopatrzył się faulu, nieodgwizdana ręka obrońcy w polu karnym Zagłębia + przynajmniej kilka kontrowersyjnych decyzji sędziego.

 

Oprócz tego krzyczeliśmy też: "K**** mać - Legia grać!" bo poziom gry Legii był dramatyczny w drugiej połowie :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywrócił się o tempo za późno, bo kontakt był ;)

 

Racja. Gdyby wywalił się od razu, sędzia musiałby gwizdnąć.

 

dawno dicksonowi nerwy nie puściły tak jak dzisiaj

 

Ale to tylko dowód, że Legia nie odpuściła. Choć wszyscy wierzący w wielki spisek, jakoby to Legia wyłącznie kupowała i sprzedawała mecze i sędziów, w tym np. trener Lenczyk, twierdzili, że będzie inaczej...

 

To nota bene ciekawa sprawa: nigdy w statystykach Legia nie była w czubie zespołów, które dostawały karnego, ani tych, które dostawały najmniej kartek. A jednak zawsze mnóstwo ludzi twierdziło, że sędziowie zawsze gwiżdżą dla Legii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek Zieliński: Prezenty od sędziego

 

– Nie będę komentował całego dzisiejszego spotkania. Podziękowałem zawodnikom za zaangażowanie, za walkę do końca, za to że chcieli pokonać pretendenta do tytułu. Gdyby nie nasz prezent w ostatniej minucie pierwszej połowy i kilka prezentów od sędziego to wynik byłby zdecydowanie bardziej korzystny dla nas. Kilka błędów arbitra było dla nas mocno krzywdzących i nie mówię tu wcale o niepodyktowanym rzucie karnym czy nieuznanym golu - mówi po spotkaniu rozgoryczony trener Legii Jacek Zieliński.

 

- Było mnóstwo fauli na naszej połowie, które tylko wybijały nas z rytmu, a faulami nie były. Nie chcę zrzucać całej winy na sędziego, ale przyczynił się do wyniku końcowego.

 

- Jeśli chodzi o nieuznaną bramkę na 2:2 to dziwi mnie, że sędzia nie widział kilku fauli tuż obok niego, a widzi zdarzenie które wydarzyło sie 40 metrów od bramki i do tego w ogromnym tłoku. Sędzia główny może w takiej sytuacji gwizdnąć faul za każdym razem. Zawodnicy walczą o pozycje i zawsze się coś znajdzie - czy to odepchnięcie, czy przytrzymanie. Czy bramka byłaby uznana gdyby mecz nie toczył się o taką stawkę? Nie wiem, trudno mi odpowiedzieć na to pytanie.

 

- Co do gola na 1:1 to uczulałem piłkarzy na stałe fragmenty gry w wykonaniu Zagłębia. I nagle Arboleda jest kompletnie nie kryty w polu karnym, strzela jak chce i cały wysiłek zespołu z pierwszej części gry zostaje zmarnowany. Cały czas walczę o to by zawodnicy byli aktywni od pierwszej do ostatniej minuty, bez względu na wynik i na to o co gramy. I to już w dużej mierze zostało osiągnięte i nie mogę mieć o to pretensji. Natomiast błędy się zdarzają, przeciwnik wykorzystał nieliczne nasze błędy, był skuteczny.

 

- Przyznam sie szczerze, ze obawiałem się o reakcje kibiców i o to czy mecz zostanie dokończony. Sam jestem spokojnym człowiekiem a nerwy mi dziś puszczały. Przepraszam za moje niektóre reakcje, gdyż mogły być prowokacyjne.

 

:???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...za to kopniaka choto było widać, za co zebrał gromkie brawa :roll: (dawno dicksonowi nerwy nie puściły tak jak dzisiaj)

 

i to był powód do braw? gratulacje... mało mu kręgosłupa nie złamał, palant :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...- Jeśli chodzi o nieuznaną bramkę na 2:2 to dziwi mnie, że sędzia nie widział kilku fauli tuż obok niego, a widzi zdarzenie które wydarzyło sie 40 metrów od bramki i do tego w ogromnym tłoku. Sędzia główny może w takiej sytuacji gwizdnąć faul za każdym razem. Zawodnicy walczą o pozycje i zawsze się coś znajdzie - czy to odepchnięcie, czy przytrzymanie. Czy bramka byłaby uznana gdyby mecz nie toczył się o taką stawkę? ...

 

nie 40, ale kilkanaście od bramki. pchnięcie było i to silne, bo obrońca padł bez możliwości obrony. całą ta gadanina o angielkisej piłce i o tym, że tam nikt czegoś takiego nie odgwiżdże... bzdura. jest faul, jest gwizdek i już. a nerwy p. zielińskiego? wystaczyło strzelić wcześniej więcej bramek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...