Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Arsenal prowadząc 4-0 zremisował hehe

 

Szczęsny 4 bramki puścił :(

 

 

Sfrajerzyli ten mecz, sędzia dołożył swoje - szkoda gadać, nie nadają się wg mnie na mistrza.

 

Jedyny optymizm dzisiejszego dnia, że MU dostało baty - pierwszy mecz w PL :lol:

Czyli ars odrobił 1pkt....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na fejsie to skomentowałem:

Michał Durbajło

No nie wierzę, ale cioty, przebili Milan z finału LM z Liverpoolem, tylko Polak jakby z drugiej strony tego "widowiska"

Premier League. Wenger: Szczęsny był popychany

www.sport.pl

Arsenal mimo że prowadził do połowy aż 4:0, nie zdołał wywieźć z Newcastle 3 punktów. Po meczu trener Kanonierów Arsene Wenger nie był w najlepszym humorze. - Jeśli Diaby dostał czerwoną kartkę, to samo powinno spotkać Bartona, który odepchnął Wojciecha Szczęsnego - krytykuje arbitrów Francuz.

37 minut(y) temu ·

Tylko znajomi ·Lubię to!Nie lubię · · Udostępnij

Napisz komentarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o 20 15 jest transmisja na TVP1

No i za szybko się chwaliłem wynikiem, jest 2-1 i gramy w 10 :P

 

edit : "Lech nie będzie jednak grał w dziesiątkę, gdyż oba kluby wcześniej dogadały się, że niezależnie od indywidualnych kar będą grać w jedenastu. Tym samym za "Garnka" wchodzi Luis Henriquez."

 

2-1 w drugiej połówce Steaua przeważała ale nie wykorzystała swoich sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęsny 4 bramki puścił :(

 

Widziałeś te sytuacje i bramki? Obrona Arsenalu zachowywała się w drugiej połowie, jak totalni juniorzy - bezładnie biegali po boisku, a bezładność zwiększyła się, gdy się przestraszyli, że nie dowiozą wyniku :roll:. Co się zresztą stało :twisted:.

 

Typowa utrata punktów na własne życzenie. To Wenger powinien się z tego tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęsny 4 bramki puścił :(

 

Widziałeś te sytuacje i bramki? Obrona Arsenalu zachowywała się w drugiej połowie, jak totalni juniorzy - bezładnie biegali po boisku, a bezładność zwiększyła się, gdy się przestraszyli, że nie dowiozą wyniku :roll:. Co się zresztą stało :twisted:.

 

Typowa utrata punktów na własne życzenie. To Wenger powinien się z tego tłumaczyć.

 

 

Przemo w 100% prawda - dzieciaki, ale przyznaj że sędzia (którego do tej pory szanowałem) wczoraj zagrał swój najgorszy mecz sezonu.

Czy to na Diabym czy jak skopali Szczęsnego czy dwa karne z kapelusza...

 

Ale nie próbuję w żadnym wypadku usprawiedliwiać Arsenalu - na własne życzenie.

 

A po dzisiejszym meczu CFC, dochodzę do wniosku że LFC zrobił hit - transfer. +50 baniek i pozbyli się słabiutkiego torresika.

A to co wyprawia Meireles (5meczy - 4 bramki) to majstersztyk - brawo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że LFC zrobił hit - transfer. +50 baniek i pozbyli się słabiutkiego torresika.

 

Trudno tak z góry zakładać. Ocenimy to w nieco dłuższej perspektywie. Torres to jest jednak gracz o wielkim potencjale. Tylko czy go wykorzysta w Chelsea? Zobaczymy.

 

W ogóle była to ciekawa kolejka w Premier League. Remis Arsenalu w niecodziennych okolicznościach :shock: , niespodziewana przegrana Man Utd i wczorajsza przegrana Chelsea z Liv, po dość słabej grze tych pierwszych.

 

A Barcelona pobiła ligowy rekord zwycięstw Realu, ustanowiony jeszcze za czasów wielkiego Alfredo Di Stéfano. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał(a):

Szczęsny 4 bramki puścił

 

 

Widziałeś te sytuacje i bramki? Obrona Arsenalu zachowywała się w drugiej połowie, jak totalni juniorzy - bezładnie biegali po boisku, a bezładność zwiększyła się, gdy się przestraszyli, że nie dowiozą wyniku . Co się zresztą stało .

 

nie widziałem meczu tylko bramki w tv , ale przecież nie pisałem nic o słabej postawie Szczęsnego tylko szkoda puszczonych 4 bramek :idea:

 

 

A Barcelona pobiła ligowy rekord zwycięstw Realu, ustanowiony jeszcze za czasów wielkiego Alfredo Di Stéfano.

 

8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś niestety SCUM pokonali MANCHESTER CITY 2-1. Szkoda :!:

 

Pewne jest za to, że na mieście wygrają CITIZENY, bo jak może byc inaczej :?: :?:

 

-- 12 lut 2011, o 15:52 --

 

A Ty Przemeq już się ze mnie nie śmiej, bo to nie wypada, po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś niestety SCUM pokonali MANCHESTER CITY 2-1. Szkoda :!:

 

Pewne jest za to, że na mieście wygrają CITIZENY, bo jak może byc inaczej :?: :?:

 

-- 12 lut 2011, o 15:52 --

 

A Ty Przemeq już się ze mnie nie śmiej, bo to nie wypada, po prostu.

 

 

Owszem, ale dziś w przeciwieństwie do poprzednich meczów, wygrali umiejętnościami a nie fuksem :mrgreen:

 

Zresztą bramka Roonego zasłużyła na zwycięską - oby więcej takich !!

Ps. RvP też przed sek. niezłą zasunął :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...