Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

W każdym razie jeśli będziemy odpowiednio skoncentrowani to jestem dobrej myśli :mrgreen:

 

Jakkolwiek zabawnie to brzmi, to jest to akurat prawda dla każdej z drużyn. :wink: Bez koncentracji nic nie będzie z dobrego wyniku. Szczególnie, że nawet jedna bramka może decydować o wszystkim, że wspomnę tylko Inter vs Barca z zeszłego roku. Na pierwszy mecz pojechaliśmy wyraźnie zdekoncentrowani i już nie wystarczyło czasu i szczęścia, żeby to odrobić.

 

Powiem więc dyplomatycznie tak, zarówno Barca, jak i Arsenal mogły trafić lepiej w tym losowaniu. 8) :mrgreen:

 

Swoją drogą, chodzą plotki że Barca interesuje się Szczęsnym...

Co się wiadomo ?

 

Nie słyszałem i nie sądzę. Choć Barca akurat w bramkarzach nie jest mocna. Valdes jest bardzo OK ale poza nim nie ma już nikogo.

 

Natomiast na pewno będą się Szczęsnym generalnie interesować różne kluby, bo to młody gracz z dużym potencjałem. Ale IMO:

 

a) Wenger go nie puści

B) on sam będzie wolał zostać w Arsenalu i według mnie dobrze zrobi

 

-- 17 gru 2010, o 17:55 --

 

Dodajmy jeszcze, że mecze 1/8 finału LM odbędą się w połowie lutego 2011, a rewanże w marcu 2011. Kto dzisiaj zgadnie w jakiej formie będzie jego ulubiony zespół za 2-3 miesiące? Dużo się może zmienić zarówno pozytywnie, jak i negatywnie.

 

Także mówienie z dzisiejszej perspektywy o faworytach jest trochę wróżeniem z fusów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała kolejka w Anglii odwołana - jutrzejszy HIT również.

 

No niestety. :shock: :evil: Bardzo przykra sytuacja dla mnie osobiście. :(

Choć część meczy chyba się odbędzie. Ale tylko część.

 

Mam nadzieję że chociaż derby Barcelony bez zmian :P

 

U nich raczej śnieg nie pada. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrali najładniejszą bramkę fazy grupowej LE :

 

http://www.youtube.com/watch?v=OoFCSN9n ... r_embedded

 

w 10 są 2 gole strzelone przez Lecha :

 

http://sport.wp.pl/kat,1754,title,10-na ... omosc.html

 

 

"Na drugim miejscu znalazł się gol Alessandro Del Piero z meczu 1. kolejki Juventus - Lech (3:3). Kapitan "Starej Damy" strzałem zza pola karnego pokonał Jasmina Buricia i dał swojej drużynie prowadzenie 3:2. "

 

Z tego co pamiętam to kotorowski wtedy bronił :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że chociaż derby Barcelony bez zmian

Bez zmian czyli 5:1 :mrgreen:

 

Gdyby mecz Arsenal - Barca miał się odbyć w w najbliższych dniach, to postawiłbym sporo na Barcę.

Ale oni przecież nie mogą tak grać przez cały czas :?: :!: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oni przecież nie mogą tak grać przez cały czas :?: :!: :shock:
przecież grają 8) to nie real :wink: :mrgreen:

jeśli ktoś sądzi, że barca przez cały sezon to się myli. Podobnie jest w przypadku Realu.

Teraz tylko pytanie czy porażka przyjdzie w LaLiga czy w ważnym meczu w LM? :wink:

ile to już w tamtym sezonie się naczytałem, że ich nie da się pokonać a jakoś Inter dał radę. To jest piłka i ja Arsenalu nie będę przekreślał, tak samo jak Lyon w meczu z Realem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś sądzi, że barca przez cały sezon to się myli. Podobnie jest w przypadku Realu.

Teraz tylko pytanie czy porażka przyjdzie w LaLiga czy w ważnym meczu w LM? :wink:

ile to już w tamtym sezonie się naczytałem, że ich nie da się pokonać a jakoś Inter dał radę. To jest piłka i ja Arsenalu nie będę przekreślał, tak samo jak Lyon w meczu z Realem.

 

Akurat zeszły sezon był jednym z najlepszych. W zasadzie jeden przegrany mecz z Interem zaważył na pewnym niedosycie w LM.

 

Ten sezon, póki co, rozwija się też bardzo dobrze. :mrgreen: Ale oczywiście niczego nie można przesądzić. Szczególnie, że jest wiele mocnych klubów z potencjałem. W tym Arsenal, który jest na pewno groźnym przeciwnikiem i Barca byłaby głupia, gdyby go lekceważyła. Wydaje mi się jednak, że Pep nie pozwoli na zbytnią pewność siebie i podejdziemy do tego dwumeczu skoncentrowani.

 

Ps. Niestety sytuacja z Qatar Fundation idzie w coraz gorszą stronę. :(

 

http://www.elpais.com/articulo/deportes ... udep_5/Tes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś sądzi, że barca przez cały sezon to się myli.

Ale Barca gra tak nie przez cały sezon ale od dawna i na bank nie zmieni stylu gry. Co najwyżej znajdzie się drużyna jak Inter czy wczoraj Ath Bilbao, które beda murować. Bo wymiana ciosów z tak grającą Blaugraną to samobójstwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...