Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj o 19tej gra FC Barcelona - Real Valladolid oraz Málaga - Real Madryt. Te mecze zdecydują o mistrzostwie w La Liga.

 

Trzymamy kciuki za Barce! :mrgreen:

 

Natomiast w Serie A Inter wymęczył zwycięstwo 0:1 nad Sieną i został mistrzem Włoch. O 2 pkt. wyprzedził Romę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno słowo - campeón! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Barça Campeón de la Liga :!: :mrgreen::mrgreen:

 

Barça : Valladolid 4:0

 

 

Przy okazji, choć nie jest to specjalnie ważne - Malaga : Real Madryt 1:1

 

Tata właśnie siedzi w Barcelonie - mówi, że miasto zaraz oszaleje, wszędzie klaksony i petardy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tata właśnie siedzi w Barcelonie - mówi, że miasto zaraz oszaleje, wszędzie klaksony i petardy ;-)

 

No to życz tacie cichej i spokojnej nocy, będzie mu potrzebna, żeby się wyspał :twisted::mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulację dla Barcelony. Real zagrał w moim przekonaniu bardzo dobry sezon, ale Barca była lepsza o 3 pkt. Aż trudno uwierzyć że 96pkt na konie nie dało mistrzowska w tym roku :shock:

 

co do Włodarczyka, widziałem, walka była rozegrana po mistrzowsku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam sie wczoraj tez cos zaktualizowało i coś nowego bodajże weszło w repertuar ;)

Zaraz Szybka Pilka na tvp2 , szkoda ze nigdzie Smuda sie nie wypowiadał, bo na 100 % by powiedział że to jego zasługa ten mistrz a wczesniej mowil ze Wisła bankowo wygra lige hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulację dla Barcelony. Real zagrał w moim przekonaniu bardzo dobry sezon, ale Barca była lepsza o 3 pkt. Aż trudno uwierzyć że 96pkt na konie nie dało mistrzowska w tym roku :shock:

 

Rzeczywiście był to niesamowity sezon i do końca trwała zacięta walka. Real wykonał też wielką pracę i niewiele im zabrakło do szczęścia. Wydaje mi się, że to nie słabość Realu zdecydowała ale bardziej niesamowita gra Barcelony. Barca była po prostu za dobra w tym sezonie. Jako wisienkę na torcie mamy też podwójne zwycięstwo nad Realem w GD. :mrgreen: W sumie mam nadzieję, że Real wyciągnie prawidłowe wnioski na przyszły sezon, czyli nie zacznie od zwalniania trenera i wywalania wszystkiego do kosza, by zacząć od nowa.

 

Co do nas, to szkoda, że z LM nie wyszło. Ale były obiektywne trudności, no i najwyraźniej nie można mieć wszystkiego. :wink:

 

Na koniec jedna uwaga - na przyszły sezon życzyłbym sobie bardziej wyrównanej ligi. Nie może być tak, że mamy Barcę i Real, a potem dłuuuuugo nic. Jeśli taki sezon jak obecny jest wyjątkiem, to OK. Ale absolutnie nie może być normą.

 

Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcy i Realu i wogóle wszystkich kibiców. :mrgreen:

 

Tata właśnie siedzi w Barcelonie - mówi, że miasto zaraz oszaleje, wszędzie klaksony i petardy ;-)

 

Żałuję, że nie mogę tam być. Napisz Mikad parę słów, jak Ci Twój Tata opowie ten wieczór. Ciekaw jest opisu tych emocji. :wink:

 

Visca El Barça!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolu$ zobaczymy jak bedzie, obym sie mylil

 

Jak dobrze pójdzie to Sandecja z N.Sącza bedzie w ekstraklasie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

No to chyba nie pójdzie, po wczorajszym 1-6 raczej nie mają czego szukac w ekstraklasie.

Górnik 3-0 ze Stalówką i awans mają niemal pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że nie mogę tam być. Napisz Mikad parę słów, jak Ci Twój Tata opowie ten wieczór. Ciekaw jest opisu tych emocji. :wink:

 

W środę wróci, to mi opowie ;-) Ale, wczoraj koło 22 dzwoniłem - był akurat "na mieście" (i to szedł po ulicy, nie był w knajpie) i w tle było tak głośno, że nie mogliśmy się dogadać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że nie mogę tam być. Napisz Mikad parę słów, jak Ci Twój Tata opowie ten wieczór. Ciekaw jest opisu tych emocji. :wink:

 

W środę wróci, to mi opowie ;-) Ale, wczoraj koło 22 dzwoniłem - był akurat "na mieście" (i to szedł po ulicy, nie był w knajpie) i w tle było tak głośno, że nie mogliśmy się dogadać :twisted:

 

No to wrócił :cool: W każdym razie, wielka fiesta - zero agresji, tłum na ulicach (wszyscy - faceci, kobiety, dużo ludzi z dziećmi), wszyscy w koszulkach/bluzach/z flagami Barcy (albo i wszystko naraz :twisted:) i atmosfera wspólnej radości - mam nadzieje, że w Warszawie kiedyś też przeżyjemy czegoś takiego, a nie tylko zbiorową zadumę :wink:

Tata nagrał nawet ze dwa filmiki, potem wrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...