Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

konkretnie - wracam do żywych

browarek stawia na nogi

było konkretnie- końcowy doping + piro - rewelacja

 

ps:

Ruch nie chce zbierać runa leśnego bo nie mają koszyków

Widzew trafia na BKS i ZS iten tego gubi koszyki z grzybami :biglol:

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem właśnie, że Ci, którzy mają się za najbardziej kumatą ekipę na Śląsku odpuszczają grzybobrania. Masz więcej info? Rzuć na PW.

 

My też przed przerwą dostajemy cynk, że złodzieje węgla we 2 fury zamalowywują nam grafa przy Silesii. Wysypujemy się z blaszoka i lecimy do fur. Kiedy jesteśmy pod bramami mamy info, że malunkarzy juz nie ma i nie mamy po co jechać. Wracamy na sektory i po meczu graf zostaje przywrócony do pierwotnego stanu.


Graf przy Silesii- 

 

http://kibicowskiezycie.pl/1667,Nasze_Miasto_Nasza_Krew_Nasze_%C5%BBycie

 

 

P.S. Zanim ktoś niekumaty napisze, że wandalizm itp.itd, to zaznaczam, że graf jest legalny uzgodniony z władzami miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać komuś za bardzo leży na sercu nasz sposób wypowiedzi, bardzo bezpośredni, poniżej wkleję wypowiedź dziennikarza sportowego, opublikowaną po moim poście, żeby nie było, że zgapiłem.

 

Stano:

 

"Kibice - gdyby przejść się po hali i zrobić ankietę, pewnie połowa nie wiedziałaby, do ilu się gra. Były zresztą nawet badania, gdzie wszyscy wskazali wygraną Polaków, ale 60 procent nie pamiętała dokładnego wyniku. Mówimy o nich: Janusze! Festyn. Disco-polo. A z drugiej strony słychać, że to fenomen i że cały świat nam tej publiczności zazdrości. Nie będziemy teraz tego oceniać. Tą całą Januszonadą zajęły się już dużo tęższe głowy i wyszło, że ten osławiony Janusz to człowiek dobrze wykształcony, w miarę usytuowany, a na siatkę przychodzi, bo chce się dobrze bawić. Siatkówka to zresztą sport akademicki, od zawsze z łatką wyższej kultury kibicowania. Nie usłyszymy tutaj okrzyków z serii „jechać PZPN”, a siatkarski odpowiednik Weszło nigdy nie powstanie, bo siatka to jedno wielkie kółko wzajemnej adoracji. Szaliki, peruki, irokezy, rogi. Jak wygramy – super. Jak przegramy – trudno, przynajmniej było fajnie. Ciężko to wszystko tak od razu pojąć. Dziwnie ma się to w zestawieniu do piłki. Zwłaszcza, gdy w przerwie słyszysz Lady Pank i „Zawsze tam gdzie ty”. Dlaczego akurat oni? Nie wiemy. Janusz Panasewicz też nie wie."

 

Proponuję łyk herbaty z melisą. W tamtej wypowiedzi nikogo nie obrażałem pani nadgorliwa.

 

P.s. A na żywo taka fajna kobieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Widać komuś za bardzo leży na sercu nasz sposób wypowiedzi, bardzo bezpośredni

 

Nie od dziś. Najgorsze jest to, że wpadają tu przypadkowi ludzie nie mający kompletnie pojęcia o czym się pisze byle tyko kogoś obrazić albo syfu narobić...

Mam nadzieję, że Moderatornia również to dostrzega i nie dopuszcza do tego typu zagrywek.

 

 

Tematu siaty nie ma co tutaj komentować, od tego jest inny wątek. Dla mnie ta dyscyplina sportu jak i jej otoczka w ogóle nie istnieje.

 

P.S. Piękna oprawa L w Kraku. Muszę to powiedzieć szczerze- Jedyna ekipa w Polsce, która się nie pierdzieli z systemem.

Oby inne ekipy brały przykład i kroczyły w tym samym kierunku nie dając się tłamsić i zastraszać.


http://www.youtube.com/watch?v=VjXex8Sfkz4

 

Mina Moyesa i Giggsa- BEZCENNA ! :biglol:  :biglol:  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę tam Legię promuje, ale z drugiej strony przynajmniej szczerze się przyznaje, że jest jej kibicem, natomiast fakty są takie, że w wieku 22 lat był szefem działu piłkarskiego w Przeglądzie Sportowym, potem był "SuperExpress", "Dziennik", "Futbol", "Futbolnews".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh znów przegapiłem awanturę :biglol:

 

--------

 

... w każdym razie 21 godzin w niedziele spędziłem baaardzo przyjemnie  :yahoo:  naprawdę nie spodziewałem się tak fajnego wyjazdu, dopingu, ilości piro itp. Oprawa Wisły ni w kij ni w oko - niby chcieli zrobić cos ekstra ale nie wyszło. 

 

Gumas u Was też szyby leciały od kamieni na powrocie?  :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biglol:

 

Daj ze jakie info, bo wiem, że coś było, ale info zero. SMrODY twierdzą, że farmazon(tradycyjnie) i weź tu wierz.

My w Niedzielę mamy wyjazd na Lubin(1000 bietów przyznali) autokarowo-furowy. Nie bardzo mi to pasi kuźwa, ale może się w ostatniej chwili zdecyduję. Czuję, że będzie wesoło po drodze.

 

 

Póki co CMON CITY !!!


CITY- OWLS 7-0(0-0)


http://www.youtube.com/watch?v=ZG4ByPPVGJU

 

 

Szkoda Sówek. Nie zasłużyli na taki oklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WKS miał akcję na Węgrzech - w ramach solidarności z Ferencvarosem przeciwko chipowym kartom.

Pojechało ich 30-tu a wyszło, zresztą sami zobaczcie:

 

http://youtu.be/iyiozMBPKJo?t=16m38s

 

Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát!


Z ligowego podwórka (nas też już nie ma po kompromitacjiw Stalowej Woli):

 

 

We wczorajszym dniu piłkarze 3ligowej Ostrovii pokonali Ruch Chorzów 2-1 po meczu wypowiedzi udzielił zawodnik i trener Ostrovii :

– To ogromny sukces dla nas amatorów. Wygrywamy z zawodowcami, którzy żyją wyłącznie z piłki. Chciałoby się świętować, ale jutro rano idę do pracy kłaść panele... – przyznał z nostalgią w głosie Michał Giercz, jeden z najlepszych zawodników środowego spotkania.

Podobny problem ma trener rewelacji rozgrywek, Piotr Konstanciak. Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole sióstr salezjanek rozważa wzięcie wolnego. – Sam już nie wiem... Chyba zadzwonię do nich i przeproszę, bo nie wiem, czy jutro dotrę do szkoły – stwierdził.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że tylko nasi kopacze są w stanie spierdzielić najłatwiejszą robotę. Myśmy odpadli już w poprzedniej serii, ulegając u siebie Chrobremu.

 

 

Węgry spoko Naród. Mam nadzieję, że przyjadą na Marsz Niepodległości jeszcze w większej liczbie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

WKS miał akcję na Węgrzech - w ramach solidarności z Ferencvarosem przeciwko chipowym kartom. Pojechało ich 30-tu a wyszło, zresztą sami zobaczcie:   http://youtu.be/iyiozMBPKJo?t=16m38s   Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát!

 

ładnie :)

 

sam mam jeszcze ich kartę kibica ze starego stadionu. nie dziwię się więc, że protestują bo ich stary stadion miał w sobie cos niepowtarzalnego. mogłeś kupić chleb ze smalcem a zaraz obok piwo. co chwila ktoś częstował wódeczką z piersiówek. ludzi więcej niż pojemność trybuny. chyba najlepszy mecz zagraniczny (nie Legii) na jakim byłem to ich derby z Ujpestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry mecz na Łazienkowskiej, szkoda wyniku, ale co zrobic fart kazdemu moze sie zdarzyc( bramka Brzyskiego).

Kownacki nowym ulubiencem Żylety ;)

No i piro ;) fajnie wyszlo.

Aha oprawa Legii pomysl ciekawy ale nie wyszlo do konca. Za grubo chcieli pojsc z detalami.

Dawno ten mecz nie ogladał sie z takimi emocjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że mnie zabrakło. Ponad 1000 typa od nas- 9 autokarów i sporo fur. Chłopakom nie udaje się wnieść oprawy(pajacowanie ochrony) i wnieśli tylko machajki oraz trochę piro, które zostało odpalone. W tv fajnie to wyglądało. Szkoda, ze nie umiem tu wklejać fotek.

 

Poza tym, ponoć doszło pod stadionem do spięcia(w pobliżu lecą linie energetyczne), ale dziś dopiero będę wiedział szczegóły. ;)


Oprawa na Legii przednia. Chyba coś najtrudniejsze do wykonania w historii polskich ultras.


http://www.youtube.com/watch?v=EJ1TRVwx2vM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry mecz na Łazienkowskiej, szkoda wyniku, ale co zrobic fart kazdemu moze sie zdarzyc( bramka Brzyskiego).

Kownacki nowym ulubiencem Żylety ;)

No i piro ;) fajnie wyszlo.

Aha oprawa Legii pomysl ciekawy ale nie wyszlo do konca. Za grubo chcieli pojsc z detalami.

Dawno ten mecz nie ogladał sie z takimi emocjami.

 

no trochę szpital po tym meczu u was :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...