Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

oto czym zastępuję sobie meczowe emocje w sezonie ogórkowym :P

 

wiadomo jak wygląda sytuacja kibicowska na wyspach. kompletnie mnie tam nie ciągnie. kilka meczów w "lepszych" ligach widziałem i wystarczy. ale jest jedno miejsce, które choć raz chciałbym odwiedzić przy okazji meczu. tzn mecz byłby przy okazji bo mógłbym wyjść po gwizdku w zasadzie. jutro też będzie okazja żeby przed szkiełkiem poczuć namiastkę TEGO.... na szczęście komentatorzy i realizatorzy C+ też to czują.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZARNO :D

 

 

Wcale niel Mamy szansę ogromną na awans. Jeśli to się nie uda teraz, to nie uda się nigdy. Wierze w swój team, że podejdzie do roboty Po Ślonsku i w Czerwcu bydymy tam kaj nasze miyjsce.

 

 

 

no i wystartowała nasza liga ;):biglol:

 

Oprawa po raz kolejny miazdząca jaja. Na Was to w tej lidze, to długo nikogo nie będzie, kto by Wam dorównał.

 

 

Co do wyników, to nie wiem nawet jak grali, bo akurat mało mnie to interesi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo jak wygląda sytuacja kibicowska na wyspach. kompletnie mnie tam nie ciągnie. kilka meczów w "lepszych" ligach widziałem i wystarczy. ale jest jedno miejsce, które choć raz chciałbym odwiedzić przy okazji meczu. tzn mecz byłby przy okazji bo mógłbym wyjść po gwizdku w zasadzie. jutro też będzie okazja żeby przed szkiełkiem poczuć namiastkę TEGO.... na szczęście komentatorzy i realizatorzy C+ też to czują.

 

mam dokładnie to samo. Znajomy (też Legionista) był 2-3 u nich na meczu, też jest kibicem LFC ale ciarki na plecach są podobno niesamowite z tego co opowiadał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprawa po raz kolejny miazdząca jaja. Na Was to w tej lidze, to długo nikogo nie będzie, kto by Wam dorównał.

 

 

z przesłaniem - pożegnanie iti i zagranie na nosie wojewodzie :)

24zhdf7.jpg

 

ps:

Action pamiętaj ze czerwoni i niebiescy lubią sprzęt !

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps:

Action pamiętaj ze czerwoni i niebiescy lubią sprzęt !

 

Powiem szczerze, ze tego akurat nie wiedziałem. W każdym razie po Turcji mam dość takich emocji na pewien czas.

 

Odnośnie naszego meczu to przednia zabawa była :) Mocno zabalowalem z okazji startu rundy i na szczęście na boisko nawet nie patrzyłem. Prędzej Gieksa awansuje niż my z taka gra mistrza zdobędziemy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby się Wam czkawką odbiły te eskapady incognito :twisted:

Klapsy z Pogonią przeczuwałem już po wyjściu z meczu Lech-Ślask, niestety się sprawdziły.

Swoją drogą to Portowcy mieli "dzień konia" wszystko im wychodziło.

Murawski oficjalnie w Pogoni.

Ciekawe czy tam też będą balety i szarpaniny z trenerami :P

 

Już lament, że w Krakowie festiwal bluzgów i mordercze race na murawie :)

Na Zawiszy około 2 tys podobno na trybunach, w porównaniu do średniej 6 tys na poprzednich meczach to kiepsko widzę Osucha i jego interesy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eskapady incognito

 

całe życie na oriencie :P

 

 

oglądałem początek meczu i w pierwszej chwili nie wiedziałem czy bojkot czy zamknięty... naprawdę jestem pozytywnie zaskoczony, że bojkot idzie dobrze. dla mnie to tam 2tys. nie było na trybunach. teraz tylko życzyć im słabej gry i Osuch polegnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...