Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

a co on z porcelany ? błagam - boi się niech siedzi w domu :P:biglol:

 

lukasdraz nie było pomysłu na piro, [edycja moderatora] i wyjście z tego cyrku ?

 

https://www.facebook...&type=1

gumas_72 z naszej strony był całkowity bojkot tego cyrku i tak jak 95 % kumatych od nas siedziało w domu tak i ja sobie obejrzałem mecz przed TV. Organizator dał nam taki rabat że za tą cenę to ja mam karnet na cały sezon plus np wyjazd do Was :biglol: Więc nie było ani zorganizowanego dopingu ani żadnych opraw. Ci co chcieli to sobie poszli i sami pokrzyczeli. Śmiech mnie ogarnia jak te kilkadziesiąt osób przekrzyczało tych 6 tyścięcy przebierańców z Barcelony :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze,Bale podobno idzie do Realu za 120 mln euro.Chłopak jest genialny ale to już jakieś szaleństwo

 

szaleństwo to mało powiedziane,CR7 przechodząc do Realu kosztował 93 mln euro mając status gwiazdy :

a to tylko grając w MU :) wiec 120 mln za Bale"a to KOSMOS!!!

 

 

 

Z drugiej strony jak to się mówi piłkarz jest tyle wart ile ktoś za niego zapłaci ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co on z porcelany ? błagam - boi się niech siedzi w domu :P:biglol:

 

lukasdraz nie było pomysłu na piro, [edycja moderatora] i wyjście z tego cyrku ?

 

https://www.facebook...&type=1

działo się wczoraj oj działo..

 

https://pbs.twimg.co...4JPCYAAIqsQ.jpg

Musiała być ostra walka :facepalm: Niedorozwoje z wybrzeża zabrali flagę jakiejś piknikującej rodzince, brawo Wybrzeże :facepalm::biglol: :biglol: :biglol:

Nie ma czym się podniecać, ewentualnie tym, jak bezrobotni z Olsztyna zebrali kasę na bilety, o! :D

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec 120 mln za Bale"a to KOSMOS!!!

nie chce aby teraz przechodził do Realu. Dla mnie max za tego piłkarza to 60 mln. Najlepiej nakręcić teraz Tottenham, w zimowym oknie głowa prezesa nie będzie już tak gorąca i sprzeda do za mniejsze pieniądze z jakiego powodu? Bo Bale chce przejść do Realu i tylko Real wyłoży za niego duże pieniądze.

Na chwilę mamy już swoją perełkę- Isco, który w obecnych meczach towarzyskich zrobił na mnie mega wrażenie.

Musiała być ostra walka Niedorozwoje z wybrzeża zabrali flagę jakiejś piknikującej rodzince, brawo Wybrzeże Nie ma czym się podniecać, ewentualnie tym, jak bezrobotni z Olsztyna zebrali kasę na bilety, o!

na temat tego meczu ciekawy artykuł był na weszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem w niedziele w nocy...

 

można to określić dwoma słowami PIĘKNY WYJAZD!

 

nie wiem jak nasz doping wyglądał z perspektywy innych trybun i TV ale to co robiliśmy w kilkadziesiąt osób było naprawdę super.

 

potem trzy dni objazdówki z namiotem, kąpielami we fjordach i niesamowitymi widokami.

 

na koniec miało być dynamo berlin ale nie zdążyliśmy przez mega korki na autostradach :( ograniczyliśmy się więc do piwa w mini browarze i kebaba u niemieckiego turasa :D

 

a tu namiastka widoków i klimatu ;)

 

 

l2zb.jpg

 

 

 

i oczekiwanie na potomka. :)

 

kolejny młody kibol ... gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...