Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,011_Wv_orig.gif

 

jutro kuźwa kupuje nke i już się z tym nie będę pier,.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meeesssiii!!!

 

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,011_Wv_orig.gif

 

jutro kuźwa kupuje nke i już się z tym nie będę pier,.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 

Polecam :) mam od samego początku jak powstała i to jest bardzo fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest mc+?

cyfra + kupiła Nke i teraz powstanie nc+, czyli wszystkie kanały dwóch platform będą na jednej platformie.

Podobno ma być jakiś pakiet Sport, czyli najlepsze ligi, nba, LM i LE na jednej platformie :)

Piękne wieści niesiesz,a już ja idiota prawie tel. uzgodnilem umowę z nka(a mam cyfrę) tylko powiedzieli mi że dekoder nie dziś tylko za tydzień więc podziekowalem na szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam się ciesze, że wczoraj wreszcie można było odnaleźć Messiego na boisku w meczu z Milanem :D

 

a na poważnie, mam nadzieje, że będziemy mieli trochę więcej szczęścia w losowaniu, tzn. możemy trafić już teraz na Barcelone, chciałbym jednak uniknąć Bayernu i myślę, że ciężki do przejścia będzie Juventus. Losowanie par w piątek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markos, trafić Barcelonę grającą jak wczoraj, to przy całym szacunku do tego, co obecnie prezentuje Real - może być "lekki" problem ;)

tylko że z Realem znają się jak łyse konie a Real teraz jest na mocnej fali,CR7 szaleje a Messi dopiero się obudził,a jak wiadomo raz do roku to i kura pierdnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Amstaff23 a z ostatnio grającym Realem to było 1:3 u siebie, a z ostatnich 7 spotkań wygrali jedno. Nie oglądałem wczoraj meczu ale podobno Milan zagrał po prostu gorzej niż tragicznie. Zawsze tak jest, że przy 4:0 wygrany zespół zagrał "wybitnie", a przegrany fatalnie. Ciekawe jakby Barcelona wypadła w dwumeczu z takim Bayernem bo w tym sezonie są mocniejsi niż w poprzednim, a jakby nie patrzeć Real ograli.

W każdym razie dla mnie możemy z nimi grać choćby w 1/4, bo niestety z formą raz jest lepiej, raz gorzej, a pomiędzy tymi dwoma zespołami zawsze będą szanse 50:50 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...