Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj Real wygrał z Celtą, która pokazała, że nie zasługuje na dolną część tabeli. W piątek o 21,45 derby Galicji Deportivo-Celta. Czuję, że będzie gorąco bo Depor niestety w dołku. Ceny biletów lotniczych dla mnie niestety nadal zaporowe. Jest to wydarzenie z gatunku takich, które raz w życiu muszę zaliczyć. Może za rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już u siebie w domu po ćwierćfinale FA CUP. Panowie, było po prostu ZAJEBIŚCIE! Fanatycy CITY(niektórzy z ciekawą przeszłością) ugościli nas jak należy. Piwsko(Amstel) lało się kiblami, w pewnym momencie trzeba było powiedzieć sosc, bo byly by problemy z dotarciem na stadion. Sam mecz xtra, 5-0 i w zasadzie po poł godzinie gry było po szpilu. Wchodzenie na stadion niemal jak z automatu. Atmosfera wiadomo, choć Let`s go do the Poznan robiło wrażenie i nawet załapałem się na ten element oprawy. Miejscówki były niezłe, sam dół, narożnik. Widoczność bardzo dobra. Wqrwiające tylko to, że za stanie kilku sekundowe zaraz jakiś ciool w zoltym kitlu sie zjawial i coś po brytolsku pierdzielił. Z racji wypitych procentów miałem nieco na niego wy... Choć potem nieco osłabłem i już mi się nawet wstawać nie chciało. Po meczu dalej jazda i ok. północy udajemy się do naszej mety, do której nie wiem jak dotarłem. Mamy już obiecane, że półfinał na Wembley także zobaczymy. Oby my na SCUM-ów trafili! :evil:

Tyle po krótce z reisy do Manchesteru.

 

GieKSa wygrała na eŁKSie co mnie bardzo cieszy.

 

W Sobotę udaję się wraz z trzema chopcami z BRIGADE GERMANY na mecz BVB- Freiburg, a po meczu jedziemy richtung Posen, na Warta- GKS. Sporo nas tu jest, gdyby się wszyscy zmobilizowali, to autokar zapełniamy w momencie. Może kiedyś jak kopacze zaczną dobrze grać, to uda się zrealizować taki plan... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Action możesz mi wyjaśnić fenomen spotkania o którym piszesz? Czy to jakieś twój prywatny fetysz ? :P

 

Po pierwsze jaram się strasznie Depor od kiedy pamiętam. Mecz z Celtą to derby Galicji. Nie wiem do czego porównać w Polsce... może jak WDŚ. Termin meczu wyznaczony na piątek wieczór... jedyny mecz o tej porze mimo tego że dwie drużyny pewnie polecą z ligi. Z informacji jakie jestem w stanie uzyskać to kibicowsko Deportivo na tle ligi Hiszpańskiej prezentuje się bardzo dobrze. I u siebie i na wyjazdach. Po spadku dwa lata temu jako jeden z nielicznych klubów w Hiszpanii zwiększyła liczbę socios. Byłem na jednym meczu Depor ale niestety wyjazdowym w Segunda. Kilkaset osób z czego młyn około 100 plus 5 frików z Polski :biglol: Teraz trzeba zrobić krok do przodu i odwiedzić El Riazor a derby jak wiadomo są do tego najlepszą okazją.

 

Jeszcze odnośnie stosunków z Celtą - raczej za sobą nie przepadają. Nie odważyłbym się w Vigo latać w koszulce Depor a w większości miejsc w Hiszpanii jest to standardem. Nie wnikałem jakoś w sympatie polityczne obu stron bo to raczej mnie nie interesuje - tym bardziej że większość Hiszpanii jest raczej lewacka :facepalm:

 

I to co na pewno Markus potwierdzi po ostatniej swojej wyprawie... jedziesz kilka tysięcy km za drużyną, którą dotychczas oglądałeś tylko w TV i mówisz miejscowym skąd i poco przyjechałeś :mrgreen: bezcenne...

 

Także w odpowiedzi na Twoje pytanie to troszkę mój fetysz... nie zmienia to jednak faktu, że w Hiszpanii jest to dość ważny mecz.

Edytowane przez Action
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stach1111 zainstaluj sobie program SopCast a transmisji szukaj na soccer-live.pl ....serio nic więcej nie potrzebujesz. zajmie Ci to "5" kliknięć.

Edytowane przez Action
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stach1111 zainstaluj sobie program SopCast a transmisji szukaj na soccer-live.pl ....serio nic więcej nie potrzebujesz. zajmie Ci to "5" kliknięć.

Dobrze prawisz, ale ostatnio chciałem jakiś mecz obejrzeć (nie pamiętam czy LM czy BVB), są linki do SopCastu, ale komentarz po...rumuńsku czy rosyjsku lub channel is offline :). Lepsze to jednak niż oglądanie z jakiegoś polskiego streamu, bo jakość i płynność tragiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stach1111 zainstaluj sobie program SopCast a transmisji szukaj na soccer-live.pl ....serio nic więcej nie potrzebujesz. zajmie Ci to "5" kliknięć.

Dobrze prawisz, ale ostatnio chciałem jakiś mecz obejrzeć (nie pamiętam czy LM czy BVB), są linki do SopCastu, ale komentarz po...rumuńsku czy rosyjsku lub channel is offline :). Lepsze to jednak niż oglądanie z jakiegoś polskiego streamu, bo jakość i płynność tragiczna.

 

przeinstaluj SopCast. Ostatnio oni zmieniali serwery. Jak przeinstalujesz to chanel offline nie bedzie Cię męczył :)

 

a na rumuńskich kanałach jest najlepsza jakość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to co na pewno Markus potwierdzi po ostatniej swojej wyprawie... jedziesz kilka tysięcy km za drużyną, którą dotychczas oglądałeś tylko w TV i mówisz miejscowym skąd i poco przyjechałeś bezcenne...

 

Faktycznie. Miejscowi byli nieco zaskoczeni jak powiedzieliśmy, że fandzymy CITY juz 15 lot! :)

Napewno nie byłem tam ostatni raz w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Messi ustanowił kolejny rekord: w 17 kolejnych meczach strzelił bramkę B)

 

Nie przypominam sobie żeby w meczu z Milanem strzelił bramkę :P

 

chodzi o bramki w kolejnych meczach w lidze danego kraju B)

 

a chłopak z Zębu właśnie wygrał :)

 

 

Brawo Stoch fantastyczne skoki i zwycięstwo :puchar: :puchar:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...