Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

no wróciła z tym, że nic się nie zmienia :angry:

 

 

Polscy Kibice

‎[iNFO OD KIBICA]

 

Wczorajsze wydarzenia pod Stadionem Polonii Warszawa.

 

Właśnie ........wróciłem do domu z Warszawy. Ochrona i policja dała popis. Nie chciała wpuścić na początku 10 os bo mieli odkupione bilety od osób które nie pojechały. ochrona miała wyjebane na to że jechaliśmy pół Polski za klubem, policja jeszcze bardziej i po 30 min stania pod bramą nie chcieli wpuścić nikogo z Gdańska. Mecz się rozpoczął, odśpiewaliśmy hymn Lechii, następnie okrzykami "Piłka nożna dla kibiców", "Wpuście na stadion ..." pożegnaliśmy konwiktorską w trakcie gdy mecz sie rozpoczął na dobre. Policja dodatkowo zrobiła szopke z samochodem z głośnikiem "uwaga tu policja, na podstawie ... bla bla bla" itd. i potem zagonili nas do autokarów i samochodów i odwieźli do Gdańska.TO JEST JAKAŚ KPINA !!!

Stać ........ godzine przed meczem i zostać wywalonym z powrotem do Gdańska w trakcie rozpoczęcia meczu to jest zart !!! ZAWSZE I WSZĘDZIE POLICJA .... !!!

 

Sprostowanie: to nie policja nie wyraziła zgody na wejście tylko kierownik ds. bezpieczeństwa.

 

Dokładnie, akurat wczoraj policja zachowała się ok. To ochrona z Poloni się uparła że nie wpuści tych 10 osób mimo wcześniejszych telefonicznych ustaleń. Reszta kibiców solidaryzując się z ową 10 postanowiła również nie wchodzić na stadion i rozpoczęła drogę powrotną za co należy się szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z moimi przedmówcami lipa wielka balon nadmuchaany do granic możliwości a tu taka wpadka obstawiałem 3-2 tylko dla legii a tu taka niespodzianka oby pyry nie podgoniły za bardzo jakby coś to łoje dzisiaj i wszyskie byki sa wkomponowane w ta wypowiedz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam nadzieję, że jutro podgonimy :D

 

liczę na waszą przegraną ;)

podstawa to to że pojechali kibole do Kielc

jeszcze 14 dni temu nie było o tym mowy

ps:

przypominam ze przed rundą wiosenną mieliśmy tylko 4 punkty przewagi nad Lechem nie - 9 czy 12 pkt

prasa nadmuchała balon, ale dla mnie nic nie pynkło ot Kielce walczyły o zycie

w kolejnym meczu gładko przegrają 3,4 :0 zobaczyta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie.

Presję zdobycia majstra pozostawiam Wam ;) Ja tam się co najwyżej na puchary nastawiam. To dopiero pierwsza kolejka w nowej rundzie wszystko przed nami :)

 

wolus ile lat w tym bagnie siedzisz ? Nasi nigdy nie potrafią być faworytem- rok temu też byli

teraz też media napompowały balon a jak było ch w środku i w obronie (tu rumiany i Aztiz biją rekordy nieogrów) tak dalej jest

no nic jak mawia kibol- ch. z wynikami hej Legio ch z wynikami :)

 

nawt nie wiem skąd w mediach takie pompowanie balonika

bo prezes nowy ?

bo 4 kopaczy zakupili ?

a już po 1 kolejce TYLKO 1 punkt- norma, to odskoczy teraz na 4-5 wygranych z rzędu ma MP

a patrząc na to co gra Lech na wyjazdach odpowiedz jest jasna

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyta Panie. Ja to już na jesieni pisałem, że Żabole grają najlepszą piłe w lidze. Pewnie, że zwycięstwa po 1-0 w oko nie wpadają, ale punkty swoje robią. Nawała robi tam taką robotę, że nie jeden z nas chciałby takiego trenera w team-ie któremu kibicujemy. Tam wszystko we Zobrzu jest pozapinane na ostatni guzik miasto pomaga, stadion niebawem ukończony i potem co mecz komplet widzów. Tam jest faktycznie sytuacja jak z bajki, kiedy ja się tego w Katowicach doczekam...

Edytowane przez Markus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...