Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

No to "wielki" inwestor Andrzej "60 mln" Kuchar powiedział w końcu czemu Lechia jest w tak ciężkiej sytuacji finansowej. A więc główną przyczyną jest to że kibice kupują za mało kiełbasek w przerwach meczów. :twisted::twisted: :| Co za żałosny typ to jest :evil:

 

nie psiocz

nas iti/kp zadłuzyło na 160 mln

ale "andrzeje" nadal pier. coś o ZAPISACH KSIęGOWYCH :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy to widok gdy MU na swoim boisku broni się (czasami rozpaczliwie) i gra z kontry przeciwko piątej drużynie Primera Division

 

MU jest cienkie i w końcu ludzie muszą sobie to uzmysłowić. Nawet w lidze jest to drużyna do typowego "rozklepania". Tyle tylko, że sędziowie czuwają i krzywda się im nie dzieje...

CITY wystawiło mocno przeciętny skład, ale w rewanżu rozniosą ten Sporting w pył. W sumie to się im dziwię, że chcą grać w takim gównie jakim jest LE... Żaden poważny klub nie liczy się z tymi smiesznymi rozgrywkami...

CMON CITY :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niych Ci bydzie- Dziynki Tata żech niy je z LEVerkusen. Fakt, to som ober wsioki, porównywalne z Bauernym.Koeln tyż niy kibicuja choć to NRW. 1. Borussia MG2. Alemannia AC

 

Leverkusen dla Koln to tak jak Grójec dla WWA... mniej więcej.

 

A odnośnie preferencji to tylko Union Berlin :!:

 

----------------

 

dziś na fejsie zaprosił mnie typ poznany w po meczu w hostelu w Lizbonie. bez kasy miesiąc zwiedzał Portugalię nocując po ludziach albo na plaży. był też na meczu - ktoś z (L) ogarnął mu ten hostel i bilet na Sporting. w jego zdjęciach w galerii jest jedno zdjęcie z przemarszu kibiców przez miasto ------> patrze moja morda :mrgreen: świat jest dziwny :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CITY wystawiło mocno przeciętny skład, ale w rewanżu rozniosą ten Sporting w pył.

będą jaja jak te "potężneę City dostanie bęcki u siebie i skończy się gadanie 8)

 

Buractwo Lecha sięga dziś zenitu. Kibicowskie dno i tyle

brak słów i nic więcej pisać nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą jaja jak te "potężneę City dostanie bęcki u siebie i skończy się gadanie

 

Z kim dostanie te bęcki u siebie? nie mów mi, że z UTD, bo Cię wyśmieję. :roll: :wink:

Aa, chodzi Ci o Sporting. I bardzo dobrze, nawet im tego życzę co by się skupili na lidze, a nie jakimś pucharze dla słabeuszy. To do Poloków, Słowoków itp. dobre rozgrywki.

 

 

A odnośnie preferencji to tylko Union Berlin

 

Toż to lewackie pomioty są, które co chwila dostają oklep od DYNAMO :!:

 

 

Co do Smolarka, to nawet chłopa na oczy nie widziałem i nie wiem nawet kto to był. Fakt, że kimkolwiek by nie był trzeba uszanować jego pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do naszego buractwa.

Wyszło jak wyszło, ale nie było to zamierzone.

Odnośnie minuty ciszy, przed wejściem piłkarzy na boisko prowadzący rozkręcał doping na sektorze stojąc plecami do boiska jak to ma w zwyczaju. W momencie gdy piłkarze zaczęli ustawiać się na środku do minuty ciszy nie widział tego a gdy wiara z sektora zaczęła pokazywać żeby sie uciszyć było już za późno. Wierzcie mi lub nie. Na sektor przyjezdnych na Reymonta nie przypada chyba żadne nagłośnienie.

U nas na forum też jest larum w tym temacie, powtarzam nie było to zamierzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś sporo macie ostatnio tych "wpadek" kibicowskich. :P

Najpierw wybieranie sobie meczów na których będziecie dopingować, potem wyjazdów na które będziecie jeździć, a potem nie jedziecie do Chorzowa bo ochrona jest nie miła :P

Wczorajsza akcja to kolejna Wasza porażka czy tego chcieliście czy nie :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolu$, coś z waszego terenu

Pikna akcja

 

http://s4.ifotos.pl/img/Aferapng_rxqprrq.png

 

ps:

Wolu$ co do minuty ciszy wal to w czapkę, najlepiej się nie tłumaczyc bo i tak nie ma z czego :!:

tzw poczatek meczy, na Wiśle akustyka jest prze ch.

tam nic nie słychać a o spikerze mozna zapomnieć :wink:

ps2:

ciekawe czy sektor będzie zamknięty przez napinkę przy plexi :? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wot technika...

 

No. 14mln. długów, ale sparingi przy jupiterach się gra. A co kurna?!

Wynik 4-2, ale gra... szkoda to komentować. Za tydzień przyjeżdża Ruch Radzionków i jeśli przegramy, to jest niemal pewne, ze lecimy z tej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wot technika...

 

No. 14mln. długów, ale sparingi przy jupiterach się gra. A co kurna?!

Wynik 4-2, ale gra... szkoda to komentować. Za tydzień przyjeżdża Ruch Radzionków i jeśli przegramy, to jest niemal pewne, ze lecimy z tej ligi.

 

dobre info dla grających u buków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I City poległo w Swansea...

Wygrał natomiast UTD i teraz to właśnie SCUM-y są na pierwszym placu... :evil:

 

To fakt, łabędzie u siebie są niesamowite :lol: a City, no cóż prawie miała mistrza, ale co się dziwić skoro grali drugim składem i to jeszcze w takich nędznych rozgrywkach :mrgreen:

 

Ciekawe co Na$ri sobie teraz myśli...

 

A muły w swoim stylu do przodu, Rooney 20 bramek - 5 karnych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk - Korona na razie ciekawy mecz. Co to za murawa jest?

 

 

gumas_72 wiesz coś czy jest szansa żeby Legia puściła po sezonie Koseckiego gdzieś na stałe? Czy nie jest on na sprzedaż ?

 

 

moim zdaniem on już dostał u nas wystarczająco szans i zostanie sprzedany... ale kto wie.

 

 

będą jaja jak te "potężneę City dostanie bęcki u siebie i skończy się gadanie

 

Z kim dostanie te bęcki u siebie? nie mów mi, że z UTD, bo Cię wyśmieję. :roll: :wink:

Aa, chodzi Ci o Sporting. I bardzo dobrze, nawet im tego życzę co by się skupili na lidze, a nie jakimś pucharze dla słabeuszy. To do Poloków, Słowoków itp. dobre rozgrywki.

 

 

A odnośnie preferencji to tylko Union Berlin

 

Toż to lewackie pomioty są, które co chwila dostają oklep od DYNAMO :!:

 

 

Co do Smolarka, to nawet chłopa na oczy nie widziałem i nie wiem nawet kto to był. Fakt, że kimkolwiek by nie był trzeba uszanować jego pamięć.

 

muszę cie zmartwić ale sporting jest tak cienki że City nie przegra :/

----

a mnie polityka i poglądy nie do końca interesują (chyba na żaden stadion bym nie mógł iść gdybym się tym przejmował) tylko poziom kibicowski, który moim zdaniem na Unionie jest suuper. byłem na 3 ich meczach i strasznie mi się podoba atmosfera u nich. plus dwie akcje z budową stadionu przez kibiców i wigilią na stadionie. na trybunach pełen przegląd społeczeństwa.

----

a co do Drezna to 24 marca 2012 Dynamo Drezno - TSV 1860 Monachium 14:00... i mam opcję żeby jechać ale nie wiem czy wypali:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...