Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Tow. Walter będzie miał podczas tego meczu rozdarte serce, bo z jednej strony rodacy zagrają, a z drugiej własny klub. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen:

 

miałem iść na Hapoel ale mecz jest za późno i bym miał spory problem z powrotem komunikacją miejską do mojej podwarszawskiej wioski :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem jaka będzie reakcja lewaków z którymi gracie na flagę Palestyny, którą wywiesiliście w Bełchatowie hehe

 

 

Pewnie by byla taka sama jak turkow gdyby wywiesic flage Kurdystanu :twisted:

 

Nie wiem jak z flagami ale w sobotę wróciłem ze Stambułu i w hostelu i nie tylko pracuje mnóstwo Kurdów i nie mają z tym problemu dodatkowo rdzenni Turkowie też nie mają z nimi problemu, przynajmniej Ci z którymi miałem styczność.

 

Poza tym w dzień przylotu trafiłem pod stadion Besiktasu po meczu z Maccabi :D wygrali 5-1 .

Miałem okazję pospacerować w okolicach stadionu Fenerbache, niestety zabrakło czasu na stadion Galaty ;/.

 

Z ciekawostek to ostatnio Turecka Federacja ukarała Fenerbache za jakieś zamieszki na meczu sparingowym z Szachtarem Donieck i na ligowy mecz nie wpuszczano mężczyzn tylko kobiety i dzieci do 12 roku życia. Jedynie kolesie z obsługi stadionu mogli się pojawić na trybunach hehe.

 

http://www.youtube.com/watch?v=E5hNapNrgnc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni cali są tam wybrykiem natury :mrgreen: w tej lidze, samych wrogów mają :wink:

 

Fani Hapoelu, w przeciwieństwie do wielu innych Żydów, nie żywią niechęci do osób tej narodowości, co jest podstawą ich konfliktu m.in. z fanami Beitaru Jerozolima.

 

W.F.H 100% ANTY ANTIFA :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wynik i jeszcze lepsza SUPER OPRAWA :!: :!: :!:

I jak tu nie lubić Legii :?: :?: :!: :!: :roll:

 

 

P.S. Odpuście sobie te pisanie w wątku wyborczym, bo jak czytam wypociny tego przygłupa zapatrzonego w Tuska, to mi bebechami wywraca...

Wiemy, że on nie ma wszystkich w domu, odpuśćmy.

 

 

Jutro pojedynek z Arką na Parkstadion Bukowa.

Ciekawe, czy kibice gości zaszczycą nas swoją obecnością :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...