Skocz do zawartości

Kąbii Leona cofa się w czasie! W sensie... młodnieje i drożeje!


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

Sądzicie, że wizyta @leona jakkolwiek wzruszy oszusta ? Taki człowiek ma zupełnie zdewaluowane normy biznesowe, bo o jakiejkolwiek etyce albo moralności nie ma co wspominać. Obawiam się, że mógłby się bezczelnie z całej sytuacji wykpić, zgodnie zasadą "jak Cię złapią za rękę mów, że to nie Twoja".

 

Racjonalną drogą do "wymierzenia" sprawiedliwości jest pociągnięcie oszusta po portfelu (łatwiejsze) albo sprawa karna (trudniejsze). Jeżeli ktoś ma czas i ochotę to najlepiej pojechać, podpisać umowę przedwstępną danymi auta, zostawić 1000 PLN zadatku a po kilku dniach zażądać zwrotu 2-krotności zadatku (zgodnie z polskim prawem) w związku z uprawdopodobnionym podejrzeniem próby oszustwa ze strony sprzedającego.

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra dzwoniłem :D Koleś cwaniak, bo po pytaniu o autentyczność przebiegu,mówi że to syn wstawiał i się pomylił, a auto ma 450tys km. Niestety nagrania nie mam bo chyba nie umiem nagrywać rozmów przez telefon ;)  Facet przez telefon z głosu taki koło 50lat. Pytam się o pochodzenie auta, to mówi że praktycznie to nie jest jego i on robi przysługę "koledze" co do Anglii wyjechał i kupił je, aby nie miał problemów ze sprzedażą i takie tam o jego dobrym sercu ;) Auto stan super wszytko sprawne, nawet przegląd ma ważny itd. Na moje pytanie czy przebieg autentyczny to facet momentalnie "no i tu jest problem, bo to syn wstawiał ogłoszenie i on nie wie czemu wpisał 250tys. bo naprawdę ma 450tys". Może wyczuł że znam historie auta, albo wystawił 250tys. na wabia, żeby więcej ludzi dzwoniło.

Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...