Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

Update mojego auta.

Jest juz w kaliforni, silnik stary wyjety, nowa skrzynia i silnik maja byc w srode....hamulce chyba jednak niedojada na czas i bedziemy musieli zalozyc diff. r160 zamiast r180 i zamowic willwood do tylu i przodu(moze stoptech?) na razie wyladuja zwykle hamulce z klockami endless.

Dodatkowe mods to Crawford Pistons, Pauter rods, pompa walbro i pare rzeczy bedzie jeszcze ported i polished.

Zostalo 37 dni do odbioru :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

moj subaraczek ... czeka jeszcze na zalozenie zawiechy i felasiek 18 cali :)

 

Będziesz używał Kosmodisku czy preferujesz przywiązaną do pleców sztachetę. Gdyby jednakowoż sztachetę, zwróć uwagę by wcześniej oczyścić z gwoździ. Nie zawsze duża zawartość żelaza w organiźmie świadczy o zdrowiu.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powroce do spalania z poprzedniej strony (a raczej 4ech)...

 

Przez ostatnie 2 tygodnie objechalem cala polske robiac 2800 km...

Jadac czesc autostrada 130-150 km/h a poza terenem zabudowanym

ok 120 km/h wyszlo mnie delikatnie ponizej 10...

Wracajac jechalem autostrada 150-180 km/h a poza terenem zabudowanym

ok 140 km/h i duzo dynamiczniej i wyszlo prawie 11... wiec tragedii nie ma

- dynamicznie, bezpiecznie i znosnie spalilo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podaj adres gdzie dodają te 4 kuce,jestem zainteresowany. Czy technologia tego dopowerowania powoduje utratę gwarancji?Widzę wyraźnego wzrostu spalania nie ma(rozumiem,że jak wracałeś to już te 4 kuce było więcej stąd wzrost dynamiki) więc pewnie warto. No i ile liczą za tą MOC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podaj adres gdzie dodają te 4 kuce,jestem zainteresowany. Czy technologia tego dopowerowania powoduje utratę gwarancji?Widzę wyraźnego wzrostu spalania nie ma(rozumiem,że jak wracałeś to już te 4 kuce było więcej stąd wzrost dynamiki) więc pewnie warto. No i ile liczą za tą MOC?

 

Magiczne miejsce jest w okolicach Białowieży (tam gdzie żubry w trawie ... i takie tam :-) )

 

A moc jest ..... TA DA ..... ZA FREE :-)) (tylko cholera trzeba się strasznie nachodzić żeby ją znaleźć :twisted: Pumex może coś więcej nt. poszukiwania mocy powiedzieć)

 

Co do gwarancji - to działa jak magnetyzery :-) więc nie ingerujesz w autko to i gwarancja pozostaje nietknięta :lol:

 

pozdrawiam,

Roland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

aflinta a coś Ty taki pesymistycznie nastawiony do moich postów :shock: :?: piszesz tak bo widzisz te autko tylko na stronce i jestem pewien gdyby takie cacko przejeżdzało obok Ciebie to byś powiedział "ooooooooooooooo ja ale z ajefajna bryka" a co dopiero jakby ktoś zaoferował Ci przejażdzkę tak pomalowaną Subaryną pewnie byłby mały orgazm ??? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta a coś Ty taki pesymistycznie nastawiony do moich postów :shock: :?:

A tam od razu pesymistycznie :) Pierwszy nie trzymał się netykiety, a drugi był ... dziecinny.

 

piszesz tak bo widzisz te autko tylko na stronce i jestem pewien gdyby takie cacko przejeżdzało obok Ciebie to byś powiedział "ooooooooooooooo ja ale z ajefajna bryka" a co dopiero jakby ktoś zaoferował Ci przejażdzkę tak pomalowaną Subaryną pewnie byłby mały orgazm ??? :mrgreen:

 

Widzisz, jakoś nie podniecają mnie malowane autka z żałosnymi wstawkami zwiększającymi masę podobnie jak tona szpachli i wiejskich neonów pod spodem. Zawsze jak widze takiego golfa czy inne przerobione autko to mam mieszne uczucie - smiech i politowanie. Cenię auta cichociemne i trochę tylko szkoda mi, że mam 2.0 N/A a nie 2.0GT (oczywiście JSPEC).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenię auta cichociemne i trochę tylko szkoda mi, że mam 2.0 N/A a nie 2.0GT (oczywiście JSPEC).

 

Sorry za OT, ale BTW przedwczoraj widziałem takiego Legasia jak Twój, tyle że ciemny i z dziurą na masce :shock: Był na białoruskich rejestracjach, jestem pod wrażeniem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT, ale BTW przedwczoraj widziałem takiego Legasia jak Twój, tyle że ciemny i z dziurą na masce :shock: Był na białoruskich rejestracjach, jestem pod wrażeniem :shock:

 

Może miał maskę z outbacka przekładaną, one też miewały dziury dla szpanu i nic więcej. Ale kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...