Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Boczki drzwiowe są jeszcze obszyte a jeśli chodzi o koszt to materiał i robocizna w zależności jak się dogadasz.

 

A powiedz mi, czy nie masz czasem problemu z utrzymaniem w czystości tego zamszu? Kiedy ja robiłem zdjęcie środka, to niestety deska była pokryta białymi paproszkami. Stwierdziłem, że pewnie tak jest na stałe, ale tu widzę, że jest czysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi, czy nie masz czasem problemu z utrzymaniem w czystości tego zamszu? Kiedy ja robiłem zdjęcie środka, to niestety deska była pokryta białymi paproszkami. Stwierdziłem, że pewnie tak jest na stałe, ale tu widzę, że jest czysta.

 

Była z paproszkami bo i samochód był brudny, a tak to staram się aby czysta była, 10 min roboty i jest ładniutka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsufitka jest rewelacyjna z Alcantary. :twisted:

 

Jak wkitram tweetery w slupki to pociagne slupki i podsufitke. Niestety orginalna Alcantara jest piorunsko droga, wiec musze przejsc w tryb odzywiania chleb ze smalcem ;)

 

Ja audio zrobiłem ale ze słupkami nic nie kombinowałem, poprostu obszyłem i jest teraz cacuś :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos ma rozowe fucaki?

 

Są w planie u Michała, z tego co mówił to ma zamiar na przysłonach zrobić :wink:

 

Tak samo jak ksenony, stroboskopy i neony pod progami ;D

 

Do xenonów to się dopisuje, też mam taki zamiar w przyszłości ale reszta :? Jak dla mnie to NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już was lubie panowie....macie takie same odlotowe pomysły jak ja :wink: . Podsufitka z alcantry będzie napewno świetnie wyglądała.

A co do ksenonów to przerabianie zwykłych lamp czy jakoś w soczewki lamp jak na zdjęciu?

Czy ktoś wie wogóle co za firma robi te lampy, bo szukam ich i szukam i chyba za słabo szukam :cry:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QK: spojrz na http://www.orciari.it

 

products-> car model->subaru->impreza 2003 new age

 

 

Wyglada na to, ze te swiatla sa firmy Hella. :)

 

Jesli cos pomoglem, to sie ciesze :wink:

 

 

[EDIT] rowniez tu: http://www.scoobyworld.co.uk/trolleyed/10/12/28/index.htm scroll na dol :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...