Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

harek paliwo będę kradli ;) właśnie pomyślałem że muszę usunąć miejsce montażu tablicy bo jest niepotrzebne :biglol:

 

Byczek w Łodzi wczorajszy spot ;) kolega garfield swoją Imprezką też zawitał  :lol:

takie ładne dróżki macie tam że tak zglebione masz to autko nooo i ta Audica za twoim :)

te złote czy pomarańczowe alu są ładniejsze, przynajmniej mnie się podobają a co do świateł pozycyjnych to też mam pomarańcz :)

 

116694515_7_644x461_subaru-impreza-doinw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Yo !!!

Imprezka powróciła od Lakiernika i zarzucone zostały Fele :D

Wóz wygląda dobrze ale już nie mogę się doczekać na paczkę od Eibach-a... 30/25mm obniżenie środka ciężkości auta powinno dopełnić Look Subaru.

post-8422-0-84126000-1395663946_thumb.jpg

post-8422-0-06018300-1395663967_thumb.jpg

post-8422-0-36680400-1395664004_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę przed meczykiem udalem się na myjnie (nie sprawdzalem pogody) no i zabrałem ze sobą lustro, co by na dłużej zapamiętać.

 

(no i tutaj chciałem dodać zdjęcie ale wyskakuje mi jakiś syf że uprawnień nie mam.)

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eb3912449edeef93.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę przed meczykiem udalem się na myjnie (nie sprawdzalem pogody) no i zabrałem ze sobą lustro, co by na dłużej zapamiętać.

 

(no i tutaj chciałem dodać zdjęcie ale wyskakuje mi jakiś syf że uprawnień nie mam.)

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eb3912449edeef93.html

Fajna !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyglada to, że hej :P

W porównaniu z tym- moje które oddałem do roboty to był pikuś :)

szukasz nowych czy uzywanych?

Przy takich "dziurach" to chyba tylko reperaturki- gdyby to były mniejsze wykwity, można byłoby porzeźbić balszkami...

ehh....nie źle to wygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu to japońce ... każdy jeden.

Moja to po prostu ma malutkie te pognite nadkola, gościu ma taką samą u mnie

w mieście to ma pognite do 20cm ... masakra głowę można tam wsadzać ...


WueM szukałem używanych nowych ... jeden ciul. auto sprzedaję za grosze bo mam dość z nim zabawy już zmieniłem zdanie na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa...no to używki szybciej znajdziesz...szukaj tutaj na forum....Koledzy mają jakieś budy na handel- zawsze to szybciej i za pewne taniej niż na alledrogo :P

 

Tak szczerze choć pewnie nie których to nie zdziwi :P Ale te dziury u Ciebie są masakryczne w porownaniu z tym co Moja 20letnia prawie babcia miała...U Mnie to wykwity były...na jednym- na drugim trochę gorej bo juz lakier odprysł ale tylko na nadkolu przy zderzaku....na lini drzwi to już total :P

Musisz kupić ćwiarę bo chyba tego nie wyrzeźbisz :)

przepraszam za OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wykas Senior, Gratuluje- fajnie, że się udało...Nawet bez wsparcia z zewnątrz :)

Ależ wsparcie było :) może nie bezpośrednio, ale informacje na forum zawarte w przeróżnych działach upewniły mnie w wyborze nie tylko od strony technicznej, ale i osobowościowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa...no to używki szybciej znajdziesz...szukaj tutaj na forum....Koledzy mają jakieś budy na handel- zawsze to szybciej i za pewne taniej niż na alledrogo :P

 

Tak szczerze choć pewnie nie których to nie zdziwi :P Ale te dziury u Ciebie są masakryczne w porownaniu z tym co Moja 20letnia prawie babcia miała...U Mnie to wykwity były...na jednym- na drugim trochę gorej bo juz lakier odprysł ale tylko na nadkolu przy zderzaku....na lini drzwi to już total :P

Musisz kupić ćwiarę bo chyba tego nie wyrzeźbisz :)

przepraszam za OT :)

dobra coś tam już zamówiłem u znajomego tyle że z peguota w przyszłym tygodniu już będzie gotowe <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film nagrałem kamerą Sony Action Cam która posiada mikrofon stereo, niestety brak "dudnienia boxera" spowodowany jest innym kolektorem wydechowym niż w modelach turbo doładowanych, ale jest na to rozwiązanie u Panów z MG Motorsport i kosztuje 1600zł. Może kiedyś się skuszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-13712-0-99332100-1395930906_thumb.jpgpost-13712-0-52339800-1395930916_thumb.jpgpost-13712-0-92273100-1395930925_thumb.jpgUkradziono mi samochód Subaru impreza STi, o numerze rejestracyjnym: WE424FH wersja TOP DOG 26.03.14 z okolic Dolnego Mokotowa przy trasie Siekierkowskiej, w Warszawie o godzinie 20.40.

Cechy charakterystyczne: naklejki FLOTCAR; SPRT; założona kierownica zamszowa OMP CORSICA; założone rozporki SUMMIT; stabilizatory WHITELINE; polakierowany kolektor ssacy w żółtym kolorze.

 

Jeżeli ktoś z Was ma jakieś informacje bardzo proszę o wiadomość: p_wojciak@poczta.onet.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...