Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nawet nie wiecie jak ja Wam zazdroszczę tych SUBARYNEK :)

 

 

AR2R_K19DLA, Bardzo ładna furka :D

 

dzięki za wszystkie opinie, widać, że było warto szukać przez dobrych kilka miesięcy odpowiedniej dla mnie sztuki ale wreszcie ją mam ;)

 

-- Śr sie 31, 2011 3:53 pm --

 

Interesuje mnie wszystko co dotyczy tego modelu :mrgreen:

Ogólne wrażenia z eksploatacji, rocznik wyposażenie, spalanie itd.

jeśli to nie kłopot oczywiście :)

 

tak w skrócie:

 

zacznę od założeń podczas poszukiwań...jak najmniejszy przebieg, wszystkie serwisy w Subaru, zadbany w środku i nie obity z zewnątrz ;) no i wszystko po 2004 a nie póżniej niż marzec 2006.

po wielu momentach zwątpienia trafiłem na wygłaskany egzemplarz z 2004 roku z przebiegiem 52 tys., wszystkie serwisy, przeglądy, faktury od Subaru, przebieg średnio 7 tys na rok.

 

3.0 H6 Rn Auto ( czyli navi, beżowa skóra i automat na pokładzie )

 

spalanie w mieście 15-18 litrów ( przyznaję, że mam ciężką nogę no i korki w Londynie robią swoje) trasa spokojnie poniżej 10 litrów.

 

przyśpieszenie wymarzone, w trybie sport bije po plecach jak baseballem ;) każdy nawet najmniejszy ruch stopy na pedale gazu czujesz na plecach, na każdym rondzie Ty wygrywasz, bo prowadzi się jak po szynach.

 

pierwsze co zrobiłem to kompletna wymiana hamulców na sprawniejsze, do dziś przeraża mnie łatwość w nabieraniu prędkości przez to auto, licznik wyskalowany do 260km/h to jakaś ściema bez problemów osiągasz 265 mierzone przez GPS, licznik nie daje rady tego pokazać.. i co najciekawsze a zarazem przerażające, nie czujesz tej prędkości w środku, nie musisz podkręcać radia żeby słyszeć je wyrażnie a samochody obok Ciebie znikają we wstecznym lusterku...włosy dęba stają jak tylko o tym pomyślę...heheh!

no może na początek tyle ;) jeśli więcej informacji komuś będzie trzeba dopiszę po pracy ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak cenowo w zł :P

 

w złotówkach, szczerze mówiąc nie przeliczałem, ale dobrze każdy wie, że tutaj jeśli chodzi o samochody to dużo taniej zapłacisz za samo auto ale jego opłaty (road tax, ubezpieczenie) zatrą tą różnicę.

 

3.0 H6 jest tańsze tutaj również z tego powodu, że na Wyspach mało kto potrafi ten silnik okiełznać , po prostu tragedia na drogach gdy popatrzysz na umiejętności kierowców a do tego opłaty. Tak więc żądzą słabe jednostki wysokoprężne i wszędzie tylko słychać: kle, kle, kle, kle itp :(

Na szczęście jest takie Legacy i łyka z nienacka wszystkie te 3.0 TDI nawet quattro i temu podobne ;)

 

-- Śr sie 31, 2011 5:27 pm --

 

AR2R_K19DLA serdeczne dzieki za opis :mrgreen:

No i dałeś mi do myślenia :mrgreen:

 

3mam kciuki za udane przemyślenia i owocne poszukiwania. Fajnie byłoby zobaczyć tu więcej takich egzemplarzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka ;) jakieś szczegóły? jak pierwsze wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażania jak najbardziej pozytywne. Zakup udany i mam nadzieje że będzie śmigać niezawodnie jak moja stara Corollka E10. Zaskakuje mnie spalanie.Dziś wycieczka na jezioro Rozkos w Czechach a potem ewakuacja na Bukówkę w poszukiwaniu wiatru (kitesurfing) i powrót do domu .Wyszło ponad 350 km z czego 1/3 po górkach. Komputer pokazał po powrocie do chaty średnie spalanie 7,8 l. Jeżdżę raczej spokojnie, a ciężką nogę mam jak się gdzieś mocno spieszę.

No i najważniejsze. Dziś wjeżdżałem w takie miejsca gdzie Corrolką mógłbym tylko pomarzyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szysztof, a ja mam nadzieje że z tyłu nie ma lamp typu lexus style co w GB jest ulubionym modem tjuningowców :mrgreen: No i czemu tylko pasażer ma kierownice :twisted:. Po za extra, wygląda bardzo bojowo 8) Nie obrazimy się za więcej fotek i jakąś krótką specyfikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny.

qba-epp11, gratulacje.

Na pewno będzie Ci dawał dużo radochy. :mrgreen:

Pozdrawiam.

 

-- 8 wrz 2011, o 21:38 --

 

moje czwarte subaru ...

A cio to???

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cio to???

Pozdrawiam.

Agregat z silnikiem boksera?

prawie dokładnie. żeby był boxer muszę dokupić drugi ale i tak fajnie mruczy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Mam jeszcze ubijarke do bruku tej marki ale moi barbarzyńcy tak ja umorusali ze nia nadaje sie do zdjecia :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ponoć FHI produkuje jeszcze inne zabawki typu helikopter do zacierania posadzek czy kompresory budowlane. Szukam sprzedawcy w Polsce lub we Francji do powiększenia kolekcji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...