Skocz do zawartości

odplatna pomoc online


golibroda

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

 

Szukam kogos kto w najblizszych dniach moglby poswiecic troche czasu na pomoc idozor mojej pracy. Konkretnie chodzi o demontaz sprzegla, analize awarii, pomoc przy naprawie. Najlepiej przez skype.

 

Pedal wpadl w podloge, przy starcie z parkingu. Podkrecenie nakretek na koncu linki napielo pedal ale nie dziala. Zadnych dzwiekow. Wstepni podejzani lapa i docisk.

Zdaje sobie sprawe, ze ktos tu pewnie zarabia na naprawach. Nie oczekuje nic za darmo. Siedze u krzyzakow, a tutejsze warsztaty spiewaja wymiane calego sprzegla, no bo to ono padlo i 700€.

Postanowilem wynajac hobby warsztat i samemu z tym zawalczyc. Dla bezpieczenstwa i z racji zerowego pojecia w temacie wymiany sprzegla szukam chetnego do pomocy online. To na co moge sobie pozwolic to 50 - 100 € w zamian za pomoc, nie oczekuje gwarancji.

 

Reszta na PW o ile ktos chetny sie pojawi.

 

Jesli kogos urazilem swoja propozycja, z gory przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tam w okolicy zadnego polskiego mechanika??

 

Tak czy inaczej - mysle, ze przede wszystkim to najbardziej przyda Ci sie pomoc kogos chetnego do dlubania, zeby powalczyc ze srubami, stargac skrzynie itp.

 

Tutaj glownie rozkrecanie i skrecanie potem bedzie - samemu troche moze byc niewygodnie, bo skrzynia tez lekka nie jest mimo wszystko.

Jesli tylko masz gdzie i masz zapal, to po prostu wez zestaw kluczy i kogos do pomocy, i powoli do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odladam co moge, czytam boczas mnie nagli.

 

Kurcze...tak mi sie nasunelo przemyslenie. Od kiedy wzucilem drugi bieg podczas jazdy przed zamupem mojej suki wiedzialem, ze to marka dla mnie,to ta ideologia i filozofia. Owszem bluzgalem juz nie raz na nia, robilem sceny przy ludziach i grozilem, ze oddam na zyletki.

Ale tego sie nie spodziewalem... dobroci i ludzkiej pomocy zamaist przyjecia pieniedzy, ktore oferuje. Nie stac mnie w obecnej sytuacji na wiecej.

Widac nie bez powodu kierowcy pozdrawiaja sie na drodze.

 

Dziekuje,bede odwzajemniac sie jaktylko nadazysie okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie włożysz samemu skrzyni nawet korzystając z czegoś takiego. Skrzynia siedzi na takich kołeczkach + trzeba dobrze włożyć wałek sprzęgłowy bo można uszkodzić tarczę sprzęgła. Skrzynia nie łączy się z silnikiem "jak w masełko". Trzeba do tego użyć sporo siły i "celowania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie.

Odebralem auto od "mechanika" zwiezlismy do hobby warsztatu i poszedlem gadac. W tym czasie moj Tato poprzygladal sie.

Ja wracam usmiechniety, ze jest wolny podnosnik. Patrze, a moje Subaru szarpie jego VW na sztywnym holu!? "PACZE" nie wierze! Regulacja linki sie uklonila i szacunek dla 35 lat za kierownic mojego Taty. Sprzeglo chodzi lepiej, biegi latwiej wpadaja, trwa okres obserwacji.

 

Jeszcze raz bardzo dziekuje za okazana pomoc i wsparcie. Przepraszam zbyt wczesna panike.

 

Ps. Nie mialem serca podjechac do krzyzackiego "mechanika", no i ten strach, podjade i faktycznie padnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...