Skocz do zawartości

Bezpieczny Autobus oraz Historia Pojazdu w Polsce są już dostępne.


Krzysiek_WAWA

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

 

W dniu dzisiejszym, ruszyły dwie bardzo pożyteczne,  bezpłatne e-usługi ramach projektu CEPiK 2.0 :

www.bezpiecznyautobus.gov.pl 

i

www.historiapojazdu.gov.pl  

 

Historia Pojazdu pozwala sprawdzić wiele ważnych danych  pojazdu zarejestrowanego w Polsce, np. przed zakupem.

 

Dzięki usłudze Bezpieczny Autobus każdy może w szybki i wygodny sposób sprawdzić każdy autokar, autobus, czy bus pod kątem podstawowych zasad bezpieczeństwa. Wkrótce zaczynają się wyjazdy dzieci na wakacje, także zachęcamy do sprawdzania autokarów, którym Wasze pociechy będą podróżować. 

 

Na pewno wśród Was lub Waszych znajomych mogą być osoby szczególnie zainteresowane skorzystaniem z usług. Same usługi, jak i akcja ich nagłaśniania mają charakter obywatelski. Zachęcamy Was do sprawdzania autokarów, busów i autobusów i innych pojazdów, bo to nic nie kosztuje, a może zapobiec kolejnej tragedii. 

Będziemy wdzięczni za włączenie się do naszego apelu, zachęcamy także byście sami z nich korzystali.

 

Szczególnie gorąco zachęcam Was do obejrzenia, polubienia i dzielenia się mailowo na portalach społecznościowych, ze znajomymi zabawnym filmem o usłudze Bezpieczny Autobus:


To najłatwiejszy sposób by bez zbędnych słów zaciekawić innych usługą  :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna rzecz.

 

sprawdziłem samochód kupiony w polskim salonie w 2005 roku i wszystko się zgadza z papierami (jestem trzecim właścicielem, więc jakaś historia jest). przeglądy techniczne widoczne od 2011 roku, chociaż nie wiedzieć czemu dane o ostatnim, styczniowym przeglądzie jeszcze nie spłynęły. szkoda tylko, że nie widać przebiegu wpisywanego na umowie przy zmianie właścicieli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszamy, ale strona usługi jest chwilowo niedostępna.
Nastąpiło przeciążenie serwerów.

Spróbuj później.

 

;)

 

Fajnie działa i nawet prawdę prawi. 

 

12.12.1999

 

Pierwsza rejestracja w Polsce

 

Właściciele (od rejestracji do wygenerowania raportu): 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wszystko sie zgadza, ale nie widze nigdzie przebiegu ktory byl spisywany na przeglądzi. co prawda przegad byl robiony w grudniu 2013 i rok predzej, ale diagnosta za kazdym razem spisywal przebieg i wbijał go do programu w swoim komputerze. chyba ze nie przesylal informacji od cepik o przebiegu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona z historią pojazdu świetna! U mnie wszystkie dane się zgadzają, włącznie z przeglądem, który robiłem pod koniec maja :)

 

Reklamę z autobusem widziałem wczoraj i mnie rozwaliła. Bardzo mi było szkoda tego autobusu, a matka, która przyciska przycisk jest wredna. Aprzecież intencja powinna być chyba inna... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta reklama to jakaś masakra... o mało się nie popłakałem... eh... sens sam w sobie jest dobry tylko, że własnie te nowe i białe autobusy powinny być wesołe i miłe, a ten rzęch powinien być chamski i zły... wzięli się za to od dupy strony... zresztą jak wszystko w tym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...