Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

zrobili Ci tego neetronicsa?

 

 

Owad jeszcze raz dziękuję za propozycję pomocy...

Wczoraj wieczorem odebrałem auto i wreszcie działa i teraz to zupełnie inne auto bo spina i rozpina DCCD jak powinno i mogę się cieszyć napędem na cztery :-). Jak na razie to wydaje mi się, że dwukrotnie lepiej przyspiesza :biglol:  Od początku coś było z kablami nie tak i neetronics się grzał i wszyscy mówili, że nawet powinien a teraz praktycznie jego temperatura się nie zmienia.

Do poprawy jest jeszcze podłączenie do sygnału prędkości,  bo dla niego cały czas SOVR wynosi 000 więc nie czyta prędkości ale chyba ktoś o tym zapomniał i na razie nie będę korzystał z tej funkcji.

Chyba będę się doktorozywał w tym temacie bo znam manuala neetronicsa na pamięć łącznie ze schematami etc.

 

 

na 90% bede

i to jest dobra informacja.

My też z podobnym prawdopodobieństwem się wybieramy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów dostaliśmy mega oklep, znów nie trafiliśmy z oponami, choć zakupiliśmy slicki bez homologacji drogowej z myślą o tej imprezie tyle że... deszczowe. Nie spodziewaliśmy się, że będzie pogoda na gładkiego wyścigowego slicka ! Opony się szybko skończyły i znów stwierdziłem , ze na federalu jeździ się lepiej :).
Jeśli chodzi o organizacje- mała poprawa, ale jakaś jest. Grzanie opon nadal było, tym razem dla mnie bardziej zauważalne, kar żadnych nie było. Za to tempo sprzątania trasy z leżących opon itp. zdecydowanie na plus.
Całą imprezę, a może i cykl, traktujemy treningowo. Niestety humory nam tym razem nie dopisywały, ponieważ Brat jadący Citroenem C2 nie zdołał wystartować do pierwszego liczonego kółka przez awarię skrzyni która była zbudowana od nowa, z regeneracją szpery itp. , ja dalej zmagałem się z problemem wbijania biegów i tym razem jeszcze usterką elektryczną bo traciłem nawiew przez co temp. silnika była nieco wyższa niż zazwyczaj. Poza tym jestem zadowolony :).
Tutaj mała relacja, poprzedni film na moim kanale to onboard z najszybszego okrążenia na federalu.
Zapraszam do oglądania!

http://youtu.be/qsYPd-LJM18

Mimo , że zrezygnowaliśmy z I rundy Spam i Pmr organizowanej w Pruszczu to.. nie żałuję. Ręce bolą mnie do teraz :D

Rybek- Gratulacje! :).

 

Edytowane przez tomek.s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to małe podsumowanie weekendu z mojej strony...

piątek przygotowanie auta do rajdu czyli klasyka ale mam coraz lepsze czasy w zmianie kół więc sprawnie poszło i można było kilka godzin pospać przed ściganiem

 

sobotnia impreza mega udana trasa pomimo wyrypu fajna bo szybka miejscami (oczywiście jak na taki obiekt w Pruszczu Gd.) i techniczna też. Przez siedem odcinków trafił się jeden duży błąd, który kosztował nas pewnie z 5-6 sekund (w jednej szykanie było dużo za szybko i zaliczyliśmy obrót dnia za co powinniśmy dostać nagrodę publiczności) Super sprawa z tym, że co dwa przejazdy trasa ulegała modyfikacjom i tutaj był wielki test na spostrzegawczość i rola pilota była bardzo ważna, bo nawet doświadczonym ekipom przytrafiły się taryfy :blink: na tych pachołkach . Tutaj oczywiście chciałbym jeszcze raz bardzo podziękować Anya'i za bardzo dobrą robotę i zaangażowanie i profesjonalne podejście do tematu pilotowania. Można powiedzieć, że zrobiliśmy w sobotę wszystko co było możliwe na tamten dzień więc osiągnęliśmy II miejsce w generalce zaraz za Evo. 

360c0dc00daf.jpg

 

Rybek- Gratulacje!

 dzięki tomek za gratulację i również gratuluję Ci występu w Bednarach

 

 

Za to z Rybkiem bardzo to doceniamy       Startuj w Bednarach a początkującym i emerytom zostaw Spam
 

trochę w tym prawdy jest ale brakowało mi odblaskowej imprezy wymiatającej na odcinkach i byłem tylko ciekaw ile wklepałbyś Evo bo przeciętnie robił od nas czasy lepsze o 3 sek na OES więc podejrzewam, że jeszcze z 5 sek szybciej byś to ogarnął.

 

niedziela idziemy za ciosem i jedziemy na trening w RL a tam niespodzianka i aż 5 aut  :yahoo:  więc jazdy ile zdrowie i maszyna pozwoli

70f654765366.jpg

7aa509238823.jpg

 

pozdrowienia lukas.stk dla Ciebie i pilotki i widzimy się już 28.02 na I rundzie

 

co do treningu to znowu po przejeździe z Colinem i wielu jego uwagach jestem w szoku i okazuje się, że aby jeździć duuużo szybciej trzeba tak na prawdę zmienić prawie wszystko w mojej jeździe. Tomek po powrocie z treningu obejrzałem sobie twoje onboardy z PSB (fajna relacja) i albo są dwa skrajnie różne i skuteczne style jazdy bo twoja jazda na nasze lokalne warunki nie daje innym szans, ale jeździsz wręcz przeciwnie do wszystkich zasad, które Colin próbował mi wczoraj wpoić (no chyba, że ja go źle zrozumiałem :blush: ale pytałem go kilkukrotnie więc nie sądzę abym coś pomieszał. Przeanalizowałem sobie twój występ w Bednarach i jak dla mnie osiągnąłeś mega wynik i widać że straciłeś do pierwszego miejsca około minuty czyli średnio około 12 sekund na jednym przejeździe a to strasznie mało patrząc na przewagę sprzętową tych co przed tobą i długości odcinków. Zawodnik jedno miejsce przed tobą miał 30 sekund przewagi to według mnie już granica sprzętowa zrobiła swoje i umówmy się, że z 20 aut tam to pełne zawodowstwo więc jak dla mnie notujesz mega wyniki. Dobrze piszony Ci prawi, żebyś podjechał na parę lekcji do Colina i wtedy podciągniesz się na pewno o kilka pozycji. Sam byłem w stanie  po nauce jeździć szybciej prawie wszędzie o jeden bieg i tam gdzie ty też już hamujesz on każe się już rozpędzać a przejazd jest dużo spokojniejszy przez co mniej widowiskowy (tyle od emeryta który się nie zna :P )

 

Ayo 28.02 jest RL i jak dobrze pójdzie to na Rusocin wpadnę 01.03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 planowo w pracy powinienem byc, takze ominie mnie ta impreza.
ale chcialbym pojechac bednary 7mego i pozniej spam, plus moze jakies sjs'y tudziez inne lekcje
powodzenia w umawianiu sie z colinem  :facepalm:

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Rybek ;)

 

Tez zaliczylem pare okrazen z Colinem, mam nadzieje ze pojawia sie efekty na nastepnej rundzie :D

 

Poniewaz w RL byly dwie trasy i jedna z nich byla szutrowa, a wlasciwie blotnista :D stwierdzilem ze to dobra pora na umycie podwozia.

 

No i tak trafilem na myjnie AUTOCENTRUM na parkingu podziemnym Manhattan w Gdansku.

Samo mycie podwozia kosztuje 50zl i u mnie trwalo ok 45 min, szczerze polecam, podloga lsnila :D

 

+ foto

0a9ecaec2881.jpg

Edytowane przez lukas.stk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybiera sie ktos 1-ego na rusocin ?

a kto organizuje?

 

 

No i tak trafilem na myjnie AUTOCENTRUM na parkingu podziemnym Manhattan w Gdansku. Samo mycie podwozia kosztuje 50zl i u mnie trwalo ok 45 min, szczerze polecam, podloga lsnila

dzięki za namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z forumowiczow posiadajacy oryginalny wysoki tylny spoiler sti (najlepiej GDB, czyli rocznik 2003-2005, lub okolice) moglby mi go zmierzyc? Chodzi o szerokość, wysokosc i glebokosc w najszerszych miejscach.

Ile sam spoiler moze wazyc? Gdzies na forum us podali 17lbs, czyli kolo 8kg.

Dzieki i pozdrowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z forumowiczow posiadajacy oryginalny wysoki tylny spoiler sti (najlepiej GDB, czyli rocznik 2003-2005, lub okolice) moglby mi go zmierzyc? Chodzi o szerokość, wysokosc i glebokosc w najszerszych miejscach.

Ile sam spoiler moze wazyc?

Ja niestety mam aftermarketowy ale Enterprise Anya'i ma to czego szukasz ;)

 

co do wagi to piszą, za wodą że 17,5 lbs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czyli jest szansa, że zmieści się w limit paczki za rozsądną cenę :D

no jak zapakujesz to w wymiary 40x40x150 (waga ~9 kg) to cena DPD to 15,24 PLN na drugi koniec Polski.

 

Tragedii nie ma :-)

 

 

 

nie raz wysylalem i nie raz odbieralem ;)

 

to ile ty masz tych parapetów.

 

do mnie właśnie naleśnik jedzie... choroba jakaś cy cuś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...