Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za spota. Fajnie ułożona trasa, mogłoby być więcej białego ale i tak było super.

Janekk, babcia łeb urywa - mam siniaki na potylicy od fotela :mrgreen:

Ayo czarny nieźle się odpycha 8)

Jaroma szacun - warunki były iście polowe :mrgreen:

Mam nadzieję, że cdn... jeszcze tej zimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ayo tez mala strate zaliczyl :|

w sumie to nie wiem czy to sprawka kopaniewa czy bylo juz wczesniej,

przyjmuje wersje ze kopaniewo bez strat 8)

 

Cytuj:

wiedzie dlaczego folcwagen w tedeiku jest najlepszy na zime?

bo jak wreszcie zapali to się sam ze śniegu otrzepuje :)

 

yo6synewsq3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bum, mój forek dostał w dupkę na światłach . Poleci ktoś warsztat który pomoże w oględzinach i późniejszej naprawie ?

 

Impreze jakiś czas temu robiłem u Janisza w Pruszczu. Troche to trwało, ale leci już 3 rok i blacharsko/lakierniczo jest miód. Pełna obsługa jeśli chodzi o papiery. Trwało o tyle, że trzeba było po prostu czekać na części, no i PZU problemy robiło (standard). Generalnie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wsumie 2 auta teraz do roboty ( ktoś nie umiał parkować i skutkiem są wgniecione drzwi w legacy ).

Jakbym naprostował ten zderzak ( aby nie odstawał ) myślicie, że mogą się do mnie przyczepić ? Wolę jednak Forkiem na Wawel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostaniesz z oszkodowania kaskę do ręki, to mogę pokombinować z blacharzem, który klepał mojego Forka. Robotę zrobił dość dobrą, no i taniej przynajmniej o połowę.

 

Mistral

 

jak mi kiedyś zrobili 'rewaloryzację' czy 'korektę' to z oryginalnej wyceny zostało jakieś 30%, warsztat pewnie może wziąć całość przy naprawie bezgotówkowej.... :evil:

zderzak 600+, malowanie 600+, robocizna = około 500zł, wystarczyło na używkę i montaż samodzielny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draqoon, najpierw oględziny+foty w takim stanie, w jakim jest, do wyceny. jeśli to nie Twoja wina, to naprawa z OC, duże kwoty wchodzą w grę, nie ma to tamto, należy Ci się 100% za nowe części.

 

zakwalifikują Ci do wymiany - tylny zderzak, albo nawet pół tyłu. powiedz, że masz inst. gazową, to i pewnie na nowy zawór i rurki da radę.

 

po wszystkim naprostuj wygrzany suszarką albo opalarką zderzak, oklej powertape, i w drogę :)

 

-- 23 sty 2012, o 18:53 --

 

aha, ja kiedyś robiłem GTka w Janiszu ale bezgotówkowo, czyli = oni b.dużo na mnie zarobili (wycena robót przy stuknięciu w tył na 14 tys. zł) , ale za to ja miałem samochód zastępczy i dobrze zrobioną blacharkę na nowych częściach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Dużą część z Was poznałem już na czwartkowych spotach, chciałbym się jednak oficjalnie przedstawić na tym forum. To ja jestem sprawcą niedzielnych zniszczeń w srebrnym GT-ku. Przyznaję - zbyt kozackie podejście do tematu jak na pierwszą pojeżdżawkę. Jeżdżę 4x4 już od 10 lat, aczkolwiek z prędkościami rzędu 30km/h, no i zdecydowanie trudniej jest skrzywić sztywne mosty. Ogólnie imprezę oceniam na bardzo udaną (dla mnie przynajmniej parę pierwszych kólek :)). Dziękuje za miłe towarzystwo, pomoc przy autku i foto.

 

Pozdrawiam :)

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...