Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

1. Apal, wiśnia x3

2. Młody, wiśnia x3

3. tzd, wiśnia x3 (nie będę więcej eksperymentował z hawaiian gardens czy innymi dziwadłami o zapachu kostki toaletowej )

4. kashe wisnia x3

5. Primi wiśnia x2

6. darkogda x1 - powąchamy, zobaczymy :)

7. Firek wiśnia x 3

8. Kamil wiśnia x 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy tu o zapaszkach, a ja dalej nie wiem gdzie warto na Lotos sie udać :(
Do Kielna :mrgreen:

Ja może jutro jak znajdę czas to podjadę do Linii obczaić jakieś miejscówki. To są nowe OS-y i nie znam jeszcze fajnych miejsc.

DNL może się podłączysz pod naszą grupę :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, tego już nie ma (choć być ma)

early357.jpg

się nie znam na tym żelastwie :oops: , w wojsku nie byłem, ale z ciekawości bym z chęcią postrzelał :wink:

Najbliższy wolny termin to pomiędzy plejadami, a cyną :roll: Są jeszcze jacyś chętni na wystrzałowego spota :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy tu o zapaszkach, a ja dalej nie wiem gdzie warto na Lotos sie udać :(
Do Kielna :mrgreen:

Ja może jutro jak znajdę czas to podjadę do Linii obczaić jakieś miejscówki. To są nowe OS-y i nie znam jeszcze fajnych miejsc.

DNL może się podłączysz pod naszą grupę :idea:

 

 

mogę się podłączyć ;) zobaczymy co z tego wyjdzie.

Jeśli uda mi sie w miarę szybko dotrzeć do 3miasta, to może objadę po nocy jakiś odcinek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy wolny termin to pomiędzy plejadami, a cyną :roll: Są jeszcze jacyś chętni na wystrzałowego spota :?:

są.

ja strzelałem tylko z wiatrówki. z takiego gnata bałbym się, ale... no risk no fun :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uda mi sie w miarę szybko dotrzeć do 3miasta, to może objadę po nocy jakiś odcinek :)
Proponuję Piekiełko 9/12 :mrgreen: W miarę gładziutki, łatwo na niego trafić (meta i start przy "głównej" drodze asfaltowej), a OS oczywiście szuterek 8) Niezbyt dużo zabudowań po drodze :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, zrobiłes juz objazd?
Zarobiony jestem, nie mam czasu załadować :evil: Postaram się jutro pojechać do Linii i znaleźć jakieś miejsce dla nas, nie znam dokładnie tamtych bocznych dróg, bo to już inna gmina :mrgreen: Jutro późnym popołudniem już powinno być otaśmowane więc łatwiej będzie dopasować mapkę do terenu :wink:

 

Dodam jeszcze, że z Kielna do Linii jest ok 32 km i to nie w prostej linii :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę pewnie dołączał 13-14, jak ktoś chętny mogę zebrać po drodze albo nie całkiem po drodze :idea:

gdzie zabawa jest ~ tej godziny?

13-14 to są jechane drugi raz OS-y obok Linii

 

oby nie padało, oby nie padało (wiem jaka jest prognoza, wiem) :mrgreen: oby nie padało...
właśnie pada :mrgreen: Wczoraj rano zimno, w południe +22 stopnie, po 14 burza i do wieczora deszcz :twisted:

Jakieś nielegale chyba są grane bo się dziwne auta krecą się po wsi :mrgreen:

 

O której w sobotę w Kielnie? 10? Chciałabym wiedzieć na którą budzik nastawić :mrgreen: .
9:55 :mrgreen:

Może zostaniemy w tej knajpie :mrgreen: Na pierwszy os tego dnia i tak możemy nie zdążyć :roll: No chyba, że rajd się opóźni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja, że da radę przełożyć obowiązki sobotnio-niedzielne na inny termin i będę mógł być na całym rajdzie z Wami kochani. :D
Znaczy zrywasz się z zajęć :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja, że da radę przełożyć obowiązki sobotnio-niedzielne na inny termin i będę mógł być na całym rajdzie z Wami kochani. :D
Znaczy zrywasz się z zajęć :twisted:

 

Ciii... :P:mrgreen:

 

Polibuda nie zająć...itd. Tzn mam nadzieję, jadę popołudniu zagadać z kilkoma psorami. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...