Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

może kogoś to poratuje :P

 

Za każdym razem o lokalizacji fotoradarów decydują policyjne analizy bezpieczeństwa na drogach oraz sygnały mieszkańców Gdańska.

 

11.05

- ul. Marynarki Polskiej, Hallera

- ul. Wielkopolska, Witosa, Niepołomicka

 

12.05

- ul. Nowy Świat, Jednorożca, Wodnika

- ul. Barniewicka, Kielnieńska, Słowackiego

 

13.05

- ul. Kartuska, Bysewska, Słowackiego

- ul. Wodnika, Jednorożca, Nowy Świat

 

14.05

- ul. Wielkopolska, Armii Krajowej, Elbląska

- ul. Nieborowska, Sikorskiego, Potokowa

 

15.05

- ul. Trakt Św. Wojciecha, Starogardzka, Nowiny

- ul. Kartuska, Nowatorów, Armii Krajowej

 

16.05

- ul. Kołobrzeska, Chłopska, Rzeczypospolitej

- ul. Słowackiego, Góralska

- ul. Krasickiego, Marynarki Polskiej, Wyzwolenia

 

17.05

- ul. Hallera, Hynka, Jana Pawła II, Chłopska

- ul. Armii Krajowej, Jabłoniowa, Przywidzka, Warszawska

 

18.05

- ul. Wodnika, Nowy Świat, Spacerowa

- ul. Trakt Św. Wojciecha, Elbląska, Starogardzka

 

19.05

- ul. Krasickiego, Uczniowska, Marynarki Polskiej

- ul. Słowackiego, Góralska, Chrzanowskiego, Polanki

 

20.05

- ul. Obrońców Wybrzeża, Kołobrzeska, Chłopska, Rzeczypospolitej

- ul. Kartuska, Armii Krajowej, Nowatorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom z tą kiełbachą może być największy problem. Czas najwyższy coś ustalić, bo sobie koledzy i koleżanki poumawiają coś innego na wieczór i będzie giey-party nie ognisko. :P
Spoko loko damy radę. Kto będzie mógł i chciał to zostanie po OS-ach na mały afterek, a kto nie ten pojedzie do domu.

Jak chcesz możesz już kupić kiełbachę, tylko jej nie zjedz do przyszłej soboty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom z tą kiełbachą może być największy problem. Czas najwyższy coś ustalić, bo sobie koledzy i koleżanki poumawiają coś innego na wieczór i będzie giey-party nie ognisko. :P
Spoko loko damy radę. Kto będzie mógł i chciał to zostanie po OS-ach na mały afterek, a kto nie ten pojedzie do domu.

Jak chcesz możesz już kupić kiełbachę, tylko jej nie zjedz do przyszłej soboty :P

 

Humorek dopisuje, jak pogoda w trójmieście. :P:mrgreen:

Piszę dlatego, że nie raz słyszałem - "aaa szkoda, że nie dałeś wcześniej znać", "aaa gdybym wiedział wcześniej to bym przyjechał", "aaa". :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humorek dopisuje, jak pogoda w trójmieście. :P:mrgreen:
Bardzo dobra pogoda w nocy temperatura była nawet na plusie :mrgreen:

 

Piszę dlatego, że nie raz słyszałem - "aaa szkoda, że nie dałeś wcześniej znać", "aaa gdybym wiedział wcześniej to bym przyjechał", "aaa". :wink:
Wszyscy zainteresowani pewnie śledzą wątek, a planować teraz nie ma co bo jak się pogoda skaszani to tylko nam plany zostaną :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humorek dopisuje, jak pogoda w trójmieście. :P:mrgreen:
Bardzo dobra pogoda w nocy temperatura była nawet na plusie :mrgreen:

 

 

U mnie na plaży tafla lodu ma już tylko kilkanaście centymetrów grubości. :lol:

Wszyscy zainteresowani pewnie śledzą wątek, a planować teraz nie ma co bo jak się pogoda skaszani to tylko nam plany zostaną :oops:

 

Spoko, chodziło mi tylko o to, że przewidujesz przyjęcie gości i nie spuścisz tygrysów jak Ci ktoś na posesję wejdzie. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, chodziło mi tylko o to, że przewidujesz przyjęcie gości i nie spuścisz tygrysów jak Ci ktoś na posesję wejdzie. :twisted:
Tygrysów nie, ale prawie lwa mogę z klatki wypuścić :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start pi razy drzwi o 11:00.

O to , to ! podoba mi się.

Zdążę się wyspać.

Dopiero co przyprowadziłem Junkersa. Troszkę inaczej się go prowadzi od GT ale tylko troszkę ;)

 

Przy okazji hackowania, to mam nadzieję, że dacie radę odczytać mi i zgasicie taką lampkę z silniczkiem ;)

Czyżby p0420 ?!

 

Seeya ~11.oo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jakieś foty?

Apal nie robiła mi żadnych fot jak prowadzilem w drodze powrotnej 8)

LOL

Adam, muszę się z Toba umówić na hamownie, z racji Twoich preferencyjnych cen ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jakieś foty?

Apal nie robiła mi żadnych fot jak prowadzilem w drodze powrotnej 8)

LOL

Adam, muszę się z Toba umówić na hamownie, z racji Twoich preferencyjnych cen ;)

 

Jestem ciekaw ile wyjdzie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spox,

 

ponownie pojadę fiatem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

zrobimy 2 pomiary z kompem na nogach aby zrzucić logi plus zewnętrzny boost i afr (pewnie dalej będzie zrąbany kabelek :mrgreen: )

 

załatwię jakąś dobrą cenę. Już w tym roku nieźle na mnie zarobili :mrgreen: ale fiat przynajmniej ładnie chodzi

 

ostatnio trochę modów wpadło, ale jeszcze muszę zrobić porządek z ic :mrgreen:

 

fiata też sobie zloguję

 

pierwszy wolny termin 22.05

 

mam nadzeję, że do tego czasu uda mi się ściągnać kolektor dolotowy i wyczyścić doloty oraz zawory z dieslowskiego syfu (kretyński EGR i olej z przed czasów ekologi i APi SM) Muszę zalać coś C3 pewnie x-clean 5w40 c3

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy wolny termin 22.05

 

Bardzo dobry termin :)

 

To jest S-Turbo, rok modelowy 2001, seria 177 KM.

Ten egzemplarz ma turbo z WRX-a, LPG i mapę od Jako, ładuje ponoć 1.1 bara, powinno mieć ok. 200-220 KM (do sprawdzenia własnie, bo nikt go nie hamował).

 

Jeśli go jeszcze nie widziałeś, to wygląda tak:

http://picasaweb.google.pl/hotdog.mogat ... irectlink#

trochę jest poobijany, ale.. jeździ, w przeciwieństwie do niebieskiego GT-ka :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jakieś foty?

Adam, muszę się z Toba umówić na hamownie, z racji Twoich preferencyjnych cen ;)

Jestem ciekaw ile wyjdzie. 8)

Wyjdzie ile wyjdzie, jestem ciekawy, ale jedzie bardzo fajnie, wystarczająco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to, mnie się CEL znow zaświecił :/

 

Od pewnego czasu gdy osiagam 200km/h zapala mi sie kontrolka ABS, jedyny sposób to zwolnic zjechac na szuterek , depnac mocno po hamulcach, wylaczyc silnik i ponownie uruchomic....

moze i na to znajdzie sie jakis sposób?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam dzisiejszych zespotownych psujących subarki i Adasch'a, który z poważną miną ignoranta przemknął dzisiaj koło mnie na Wilanowskiej. W skodzie byłam, więc jesteś usprawiedliwiony :P .

 

Melduję również zaliczenie dzisiaj egzaminu praktycznego na egzaminatora, teraz dopiero droga przez mękę się zacznie, w czerwcu egzamin państwowy :roll: .

 

W sobotę na rajd wybieram się z córką, jakieś streszczenie tego spamu powyżej poproszę 8) co gdzie kiedy i o której :wink: .

W piątek ktoś się wybiera? Wejściówki załatwiają się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejściówki załatwiają się?

W poniedziałek zobaczę, co da się zrobić...

 

Ktoś jeszcze jest chętny na piątek? nie chcę załatwiać wejściówek, jeśli nikt ich nie wykorzysta :roll:

 

Dziś zespotowałem się z eddie_gt4 w Nowym Dworze i pojeździłem trochę po mieście, co przyniosło spalanie 12,5 L gazu na 100 KM. Może w mieście zmieszczę się w 15 :shock:

Wrażenia z jazdy - poza bujaniem :mrgreen: i brakiem hamulców :mrgreen: , całkiem dobrze 8)

 

Zapraszam na kolejne dłubanie przy subarakach w któryś z kolejnych wieczorów / weekendów. Może ktoś mi zmieni IC i hamulce? stawiam Ciechana albo inne Kilkenny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam dzisiejszych zespotownych psujących subarki i Adasch'a, który z poważną miną ignoranta przemknął dzisiaj koło mnie na Wilanowskiej. W skodzie byłam, więc jesteś usprawiedliwiony :P .

 

Melduję również zaliczenie dzisiaj egzaminu praktycznego na egzaminatora, teraz dopiero droga przez mękę się zacznie, w czerwcu egzamin państwowy :roll: .

 

W sobotę na rajd wybieram się z córką, jakieś streszczenie tego spamu powyżej poproszę 8) co gdzie kiedy i o której :wink: .

W piątek ktoś się wybiera? Wejściówki załatwiają się?

 

 

Apal czy to Ty dziś byłaś w PORDzie srebrną nową Octavią ? Jeżeli tak to sie chyba mijaliśmy na korytarzu bo ja chodzę na kurs na instruktora a w sali na przeciwko był własnie egzamin na instruktorów.I tak właśnie myślałem że może Ty też dziś zdajesz, a potem widziałem jak osoba podobna do Ciebie wsiadała do tej srebrnej Octavi :mrgreen: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...