Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

teraz to już w ogóle co chwile podejrzana renówka, passat, i itp wynalazki.

 

Ostatnio za znajomym jechali więc zgodnie heblował we wsiach a za wsiami 120 i go capneli. Czepiają się nawet za 120 :evil:

 

Mówił, że nie był pewny bo nie widać dokładnie ale jednak zaryzykowąl bo za 120 nie będą haltować i się pomylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio za znajomym jechali więc zgodnie heblował we wsiach a za wsiami 120 i go capneli.

 

Do mnie poza terenem zabudowanym strzelili z odległości 919 metrów :evil: :shock: :???: , zauważyłam ich jak policjant wysiadł z radiowozu skrzętnie zaparkowanego w leśnej dróżce, poza tym ja krótkowidzem jestem :roll: :wink: .

Tak więc w lasach przed Ostródą złapałam 10 punktów i 400 zł za dość spore przekroczenie dozwolonych 90km/h - mój drugi mandat w życiu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już hamstwo :!: :!: :!: Schować się w krzakach i strzelać z takiej odległości do niewiasty :!: :!: :!: Agnieszko ten "pacjent" musiał być bardzo krótkowzroczny :!: :!: :!: Jak by Cię widział to by mu ten "pistolet" wypadł z reki :shock: I jeszcze 10 pumktów :!: :!: :!: Pogadam sobie z komendanem :twisted: A może on ma problemy z "pistoletem' :?: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Paź 18, 2009 3:25 pm ]

Primi, może walniemy jakis czyn społeczny :?: Grabie, łopata, szufla itd :lol: Ja świetnie griluje. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuję zbudować tor szutrowy

 

I to jest bardzo słuszna koncepcja :) trzymam kciuki i czekam na wielkie otwarcie!

 

uż postanowione - zmieniam wydech.

Nie nadążam za postanowieniami i decyzjami, ale w razie czego, chętnie przygarnę to i owo z wuerikowego wydechu...

 

[ Dodano: Nie Paź 18, 2009 4:29 pm ]

donoszę,

że żyję/bzyczę.

 

"Uprzejmie donoszę, że.... "

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subrawa napisał/a:

Primi, może walniemy jakis czyn społeczny Grabie, łopata, szufla itd

Szufla, graba, rąsia tylko ta łopata mi tu nie pasuje

Siekiera motyka bimber szklanka

W nocy nalot w dzień łapanka

:wink:

 

niumen napisał/a:

uż postanowione - zmieniam wydech.

 

Nie nadążam za postanowieniami i decyzjami, ale w razie czego, chętnie przygarnę to i owo z wuerikowego wydechu..

 

Muszę uporządkować listę chętnych na H&Sa, bo już kilku się deklarowało, że "biere łod razu". :twisted:

planuję zbudować tor szutrowy

 

Mam nadzieję, że "wyda". Fajnie by było, gdybyś zaprosił Pana "BETONA" na jakąś pojeżdżawkę, żeby udzielił kilku cennych rad. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomeko74, jesteś blisko

3miejszczanin z Kentucky :mrgreen:

tor w Kajkowie jest juz przeszłością

ooo :sad: poważnie? :roll:

już mamy nowy teren, na którym przy motocrosie planuję zbudować tor szutrowy

ugh, brzmi nieźle :mrgreen: ja mogę i łopatą i z grilla :mrgreen: tylko łopatą to góra pół godziny :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę uporządkować listę chętnych na H&Sa, bo już kilku się deklarowało, że "biere łod razu".

Ja od razu to nie, zależy od ceny ;)

 

No i muszę ogarnąć temat kata - czyli jakąś środkową rurę? może metalowy kat, np :stąd ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niumen, może zostańmy przy pseudonimie z damskiej garderoby :lol: bo tej ksywki gościu nie lubi :evil: Narazie odpuścmy szczegóły powiem tylko, że nie tylko rzeczony Pan jest w tej "organizacji" :lol: On też jest "zwiazany" z Ostródą napewno się katniesz na prawym i bedzie okazja pouczyc się od kilku innych fachnenów:!:

tomeko 74, popracuj nad kondycją :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

tzd, nie taniej zapodać jakąś puszkę po chińszczyźnie :?: I tak tego nikt nie potrafi przeczytać :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzd, nie taniej zapodać jakąś puszkę po chińszczyźnie

 

Jeśli ma być po taniości to mam puszkę po fasolce w pomidorach... oryginalna angielska stal... :D albo jakieś puszki po piwie by się znalazły, chociaż to aluminium, nie wiem, czy się nada :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie poza terenem zabudowanym strzelili z odległości 919 metrów

 

To jest prawie niemozliwe. Do osiagniecia w teorii tylko laserem na trojnogu. Albo bylo blizej, albo misiaki cos 'krecily'. Zapraszam na graty.net, tam koledzy rozloza temat na czynniki pierwsze, moze uda sie skutecznie odwolac od mandatu.

 

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tummi, witamy na forum i w Trójmiejskich spotach :smile: .

 

To jest prawie niemozliwe.

 

Jak to mówią "prawie" robi wielką różnicę... :wink:

 

Gość siedział w radiowozie jak do mnie strzelał, widziałam na wyświetlaczu odległość i swoją prędkość, której nie weryfikowałam, ale z doświadczenia wiem, że pewnie tyle jechałam :twisted: :razz: :wink: .

 

Ponoć laserem trafiają z odległości do 1000 metrów, tak policjant mi zreztą też powiedział.

 

Zresztą mandat przyjęłam, a na nim nie jest napisane że z takiej odległości mnie namierzyli. Także nie jestem pewna czy można się odwołać...

 

 

 

Poza tym pozdrawiam darkogda (chyba?? :wink: ), Madison dzisiaj po południu, za chwilkę wróciłam, ale już Cię nie było

 

20091020.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tummi, niemożliwe to odwrócić kask na lewą stronę :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Najnowsze pindolety laserowe spokojnie z ręki namierzają z tauzenka metrów, uwierz w to a oszczędzisz kaskę i punkty :!: :lol:

Aagnieszka, jak przyjęłaś i podpisałas mandat to już niestety pozamiatane :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym pozdrawiam darkogda (chyba?? :wink: ), Madison dzisiaj po południu, za chwilkę wróciłam, ale już Cię nie było

 

Nie chyba, ale na pewno :cool: ja również pozdrawiam ;) Wczoraj bardzo się spieszyłem bo musiałem gonić w Bory Tucholskie...a w Madisonie też parkowałem tylko parę minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tummi, niemożliwe to odwrócić kask na lewą stronę

A jednak sie da ;)

http://i.demotywatory.pl/uploads/124965 ... 33_500.jpg

 

Najnowsze pindolety laserowe spokojnie z ręki namierzają z tauzenka metrów,

 

Ciezko mi w to uwierzyc majac za soba lekture strony Guys of Lidar, radar Roya czy w/w gratow. Przy 1000m reka tak sie trzesie, ze ciezko trafic kropka w samochod. Nawet z trojnogiem nie jest latwo.

Piszac 'najnowsze' co masz na mysli? lti 20-20? xra? Misiaki u nas maja b. ograniczony arsenal jesli chodzi o lidary. Ale to jest z korzyscia dla nas :)

 

uwierz w to a oszczędzisz kaskę i punkty

 

Uwierz w to, ze da sie jezdzic szybko i bez stresu :D Ale o tym moze na nastepnym spocie, a nie na forum ;)

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 1000m reka tak sie trzesie, ze ciezko trafic kropka w samochod.

 

oni nie dopuszczaja do drżenia rąk :mrgreen:

 

Kropka kropką, a szerokość wiązki szerokością wiązki - nie ma szans, żeby to było węższe niż kilka dziesiętnych części stopnia, więc przy odległości kilkuset metrów pokrywa zawsze +/- kilkanaście do kilkudziesięciu metrów. Czyli nawet jak z Władziem za bezpieczny łykend przed chwilą walnął w radyjowozie, to i tak coś tam zmierzy.

 

[ Dodano: Sro Paź 21, 2009 10:06 pm ]

Apal napisał/a:

bo szybko się minęliśmy

 

No tak, szybko :evil: a potem to policjant złosliwy :mrgreen:

 

He he - co się czepiasz!!! 49km/h + 49km/h to daje składową 98km/h, czyli w sumie szybko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzibi :!: mordo Ty moja :!: :mrgreen:

I nie mówcie ,ze czepiam sie tramwajów, bo u nas na wsi nie ma gilotynów :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Paź 22, 2009 12:01 am ]

Niuu niuwless :!: Roboty ziemne ruszyły :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Owe ryłajt , jeajs Marlboro jest giiittooo Super licht :!: :!: :!: :!:(zna się języki)

Budujemy tor :!: :!: :!:

Dziekuję za gratulacje :cool: 12 miesięcy pracy :cool:

Wiem , że sie cieszycie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzibi :!: mordo Ty moja :!: :mrgreen:

I nie mówcie ,ze czepiam sie tramwajów, bo u nas na wsi nie ma gilotynów :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Paź 22, 2009 12:01 am ]

Niuu niuwless :!: Roboty ziemne ruszyły :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Owe ryłajt , jeajs Marlboro jest giiittooo Super licht :!: :!: :!: :!:(zna się języki)

Budujemy tor :!: :!: :!:

Dziekuję za gratulacje :cool: 12 miesięcy pracy :cool:

Wiem , że sie cieszycie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

pewnie, że się cieszymy.

"12 miesięcy pracy" przed czy za wami ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...