Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pytanie z gatunku "a zna kto..."

 

No wiec:a zna kto jaki warsztat car audio + navi ? Chce zlikwidowac wewnetrzny kurnik i zrobic z navi i radia 2w1 - tylko jeszcze nie wiem gdzie - na gorze albo na dole (Forek II).

Na górze radio 2DIN może się nie zmieścić a do istniejącej navi bez problemu można zaktualizować mapy .

 

A jakże to zrobić by takowe aktualizacje mieć? (najlepiej jakby się Yanosa dało na to jeszcze wgrać :D). Ja bym najchętniej zlikwidowała dwa "źródła zamieszania" w samochodzie i zainwestowała w jedno do wszystkiego - radio, DivX, navi a w miejsce po radiu oryginalnym wstawiła jakieś schowki, bo tych zawsze mało... Mam wzmacniacz i procek dźwięku w autku tylko potrzeba jakiegoś sensownego źródła dźwięku (i może więcej wyciszenia bo na niskoprofilowych szerokich kapciach powyżej 14..km/h z lekka huczy) - stąd poszukiwanie jakiegoś dobrego car audio serwisu lub t.p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pytanie z gatunku "a zna kto..."

 

No wiec:a zna kto jaki warsztat car audio + navi ? Chce zlikwidowac wewnetrzny kurnik i zrobic z navi i radia 2w1 - tylko jeszcze nie wiem gdzie - na gorze albo na dole (Forek II).

Na górze radio 2DIN może się nie zmieścić a do istniejącej navi bez problemu można zaktualizować mapy .

A jakże to zrobić by takowe aktualizacje mieć? (najlepiej jakby się Yanosa dało na to jeszcze wgrać :D). Ja bym najchętniej zlikwidowała dwa "źródła zamieszania" w samochodzie i zainwestowała w jedno do wszystkiego - radio, DivX, navi a w miejsce po radiu oryginalnym wstawiła jakieś schowki, bo tych zawsze mało... Mam wzmacniacz i procek dźwięku w autku tylko potrzeba jakiegoś sensownego źródła dźwięku (i może więcej wyciszenia bo na niskoprofilowych szerokich kapciach powyżej 14..km/h z lekka huczy) - stąd poszukiwanie jakiegoś dobrego car audio serwisu lub t.p.
Aktualizacje uzaleznione są o navi którą masz zainstalowaną, mapy Navteq (Denso) z płyt DVD (schowek) czy mapy Garmin'a na urządzeniu KNA-G520. Na to drugie są dostępne aktualizacje 2015 .

Niestety Yanosika tam nie wrzucisz. W tym przypadku pozostaje wymiana fabrycznego radia na staję multimedialną z Androidem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plejadowicze - ktora trasa jedziecie na Arlamow?  -_-

Oczywiscie oprocz Agi, ktora leci samolotem.  :P

Nie lecę bo mam za duży i za ciężki bagaż :facepalm::twisted:  ... wciąż trwa casting komu dam się zabrać jako "zapasowy" trzeźwy kierowca :mrgreen:;)

 

morgan wrzucił dobrą mapkę w wątku plejadowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Plejadowicze - ktora trasa jedziecie na Arlamow?  -_-

Oczywiscie oprocz Agi, ktora leci samolotem.  :P

Nie lecę bo mam za duży i za ciężki bagaż :facepalm::twisted:  ... wciąż trwa casting komu dam się zabrać jako "zapasowy" trzeźwy kierowca :mrgreen:;)

 

morgan wrzucił dobrą mapkę w wątku plejadowym :)

 

 

Jakby co to mam jedno wolne miejsce.  ;)  Ale na wczesniakow nie dasz rady. Bagaz jakby co tez moge zabrac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

te dane masz w navi
tylko ta navi jest 10 tys km z dala ode mnie.  B)  

 

 

no to kawałek jest  :), może ktoś ci jest wstanie przeczytać co tam się wyświetla przy starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no to kawałek jest  , może ktoś ci jest wstanie przeczytać co tam się wyświetla przy starcie.

Spoko. Nie ma pospiechu. Nie uzywalem jej juz dawno, bo ona jakas dziwna - zreszta oryginalnie byla tylko na Europe Zachodnia. Pozniej udalo mi sie zdobyc na PL, ale to bylo z 5 lat temu.

A z tego co pamietam to przy odpalaniu jedyne co sie wyswietlalo to byl napis ....... Subaru.  ;)

Pobawie sie kiedys i poszukam - tak jak pisalem nic pilnego. Bardziej by mi zalezalo aby kamerke cofania do tego podlaczyc. ALEX kiedys tak zrobil w swoim lanosie i dzialalo. Mam nawet schematy od niego.  ;) Mial identyczne radio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Proponuję spocik jutro tradycyjnie o 20 na końcu JP II. Musimy parę tematów z granatem omówić i chętnie spotkamy się z resztą paczki na spocie.

 

No niestety z racji Rajdu Wałeckiego nie mogłem się z Wami ostatnio spotkać ale nie żałuję :P  bo rajd był niesamowity tzn odcinki jakich dotychczas nie widziałem i pewnie długo nie zobaczę.

 

Podsumowując:

Fantastyczne odcinki i średnia prędkość na odcinkach powyżej 100 km/h sprawiały, że bawiliśmy się świetnie. Dodatkowo pilot, który pierwszy raz siedział w rajdówce dał radę, więc wyjazd uważamy za bardzo udany. Było baaardzo rajdowo i nie wiem jakim cudem ta impreza była dozwolona bez klatek dla amatorów :huh:

 

Jechaliśmy czasy regularnie z pierwszej dziesiątki i gdyby nie błąd na ostatniej szykanie epilogu, który kosztował nas 15 sek byłoby miejsce w pierwszej 10!

 

Ostatecznie zajęliśmy 12 miejsce ale zabawa była przednia.

 

Gratulacje dla Tomka.S za drugie miejsce

 

Poniżej nasz onboard:

 

ps. 04.06. (Boże Ciało) jest II Summer Trening Rusocin, więc jak ktoś chce polatać to zapisywać się.

Edytowane przez rybek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybek dzięki za gratulacje :). Auto napędza się jak złe :o.

 

A tu dla ciekawych naszych zmagań nasz film, podobno ciekawy  :idea:  :

 

 

https://youtu.be/6rTMk-n1sH0

 

Filmik jest super... to co zrobiłeś w 1:54 między słupami to nieprawdopodobne jak ty dałeś radę to wyciągnąć bo tam miejsca  nie było wcale (dobrze, że ktoś to z zewnątrz nagrał i komentarz kamerzysty jesz aż nadto powściągliwy)

 

Szacun. No i beczka... SZOK :D :D :D

Edytowane przez rybek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...