Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Mogłoby być w czwartek tj. Np 03.07 tylko wtedy odpada grill i browary ale np spot i kurczaki czemu nie. Elastyczność forumowa. Primi może taki plan ? Jest sporo czasu wiec może nam się uda dogadać jakiś termin hee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze komus nie bedzie pasowac ;P tylko ustalmy komu moze a komu nie ;) cZyli z kim na gokartach mozna wygrac a z kim nie hehe mi tam pasi kiedykolwiek :D

 

Ps jezeli cos to moge pogadac by bylo w kart.center i jakby bylo np w piatek podwieczor to ci co beda chcieli, to mozna na piwko zostac :D taka tylko propozycja

Edytowane przez AnYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam nadzieję że admin nie wywali tego postu od razu ;), ale ze względu na gabaryty najpierw pokaże to tutaj.

 

Mam do taniego sprzedania kosz wiklinowy dla dzidziusia - firmy My Sweet Baby. Razem z pościelą, prawie nieużywany. Odbiór tylko osobisty lub dowóz do klienta ;).

 

Zdjęcia:

 

http://marcin79marcin.wrzuta.pl/obraz/8pjgVBcnCEs/kosz

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowa i gratulacje :)

W lipcu może z Izą wpadniemy do trójmiasta na jakiś tydzień, więc może uda mi się też załapać na gokarty i Wam dupska złoić ;):D

Żartuje oczywiście, ale dawno nie latałem i chciałoby się odwiedzić tor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

 

zapraszam wszystkich do kibicowania na http://www.rajdkaszub.pl/ , jeździmy w niedzielę w rejonie Kartuz. 3 odcinki czysto drogowe, co dla nas jest dużą nowością i jeszcze większym wyzwaniem :) Jeśli będzie ładna pogoda, to wpadnijcie pooglądać. Przypominam, że teraz nie jeździmy już Corsinką :( tylko:

 

pugi.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi - gratki. 

Niumen - dla Ciebie oczywiscie tez gratki. 

 

 

 

No to zaproponujcie Ludki kiedy by Wam w lipcu pasowało  (openery, urlopy i takie tam) - czy czwartkowy spot z kartami czy piątkowe karty z piwkiem  i coś załatwimy

 

Czwartek 3 lipca dla mnie zdecydowanie odpada, a piatek 4 lipca jest taka opcja - moze z Familija bym pod stadion PGE na godzinke czy dwie podjechal - rowerki, rolki, karty .... ;)  

Edytowane przez Platon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...