Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

zwyczajowo w czwartki o 21.00: http://goo.gl/maps/2qv2z ale tym razem proponuję się od razu spotkać w kfc przy ASO.

Może jednak najpierw stałe miejsce, dla tych, którzy nie będą na bieżąco przeglądac forum?

Taka tam sugestia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwyczajowo w czwartki o 21.00: http://goo.gl/maps/2qv2z ale tym razem proponuję się od razu spotkać w kfc przy ASO.

Może jednak najpierw stałe miejsce, dla tych, którzy nie będą na bieżąco przeglądac forum?

Taka tam sugestia :)

 

kto gdzie przyjedzie to jego wolny wybór, ja jadę od razu do KFC, nie będę marznąć ;) poza tym o 23 i tak się zwijam, bo w piątek bardzo rano pobudka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partnerem pod czas trwania Treningow i zmagań na Rusocinie już 05.01.2014 oraz w 2 kolejnych rundach jest firma CompSport znajdująca się w Żukczynie zaraz koło Rusocinie około 5km. Hamownia będzie otwarta od godziny 9:00 a my zaczynamy od 11:00 podczas rundy pierwszej, zapraszamy do skorzystania z okazji zhamowania swoich maszynek.

 

Specjalnie na ta okazję mamy spacjalne ceny a dokładnie:

50zł za ośkę

70zł za 4x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dla wszystkich, nie tylko startujących. Nie trzeba się nigdzie zapisywać, wystarczy przyjechać na hamownię między 9 a 15. W Żukczynie po prawej stronie jadąc od strony Gdańska na płocie wywieszony jest baner reklamowy, i po tym można trafić.

Edytowane przez bartolomeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie,

 

niestety mimo dobrych intencji i chęci nie wyrobię się z ogarnianiem rzeczywistości i pakowaniem... jutro wyjazd a dziś pakowanie.

 

będę w Gd. za 2 tygi w weekend, to może jakieś piwko...

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek, spalanie średnie: niecałe 13/100, przy prędkościach 130-140 na autostradzie, na zimówkach, po mokrej drodze, przy temp. 7 do 11 st. C (!!!), bez napinki i głównie na podciśnieniu, ale pamiętajmy o aerodynamice lodówki ;) i skrzyni 4,44, co daje ok. 4000 rpm przy wspomnianych prędkościach...

 

poza tym większość na lpg, którego wciąga zawsze trochę więcej niż pb95.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą jednym okiem oglądałem jakiś przypadkowy wywiad z Maleńczukiem... spojrzałem drugim, jak zaczął reklamować swoje auto... czarne STI w Lanosie sedan. Delikatnie tylko wspomniał, że trzeba sporo kasy na benzynę, a policja z założenia traktuje go jak bandytę, ale z czystym sumieniem może polecić tą markę :-) Jakoś nie przepadam za tym kolesiem, ale fajnego auta nie można mu odmówić :-)

 

Przy okazji pozdrowienia dla Wszystkich w Nowym Roku... zwłaszcza tych dawno nie widzianych :-)

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywiad z Maleńczukiem...

Jeżeli mam się jeszcze czegoś nauczyć, to dobrej jazdy i życia w trzeźwości. Gdy chcesz przestać chlać, kup Subaru. Nie można tego połączyć. Nieraz wsiadałem na dużym kacu do samochodu z automatyczną skrzynią biegów, naciskałem gaz i samo jechało. 
W Imprezie na kacu ogarnia mnie groza, bo jest za dużo do opanowania. W takim stanie nie potrafię ogarnąć tej fury – ma za mocny silnik. Dlatego nie piję i bawi mnie to.

 

caly wywiad tu:

http://www.topgear.com.pl/maciej-malenczuk-sowiecki-hibernatus,lifestyle,artykuly,130/0,0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten art nie wygląda jak wypowiedź Maleńczuka...

może we wstępie i na końcu go zacytowali, reszta jest miałka jak pył aluminiowy i nie pasuje do tego pana.

lubi subaru to dobrze a za ten art dostanie na nowe opony bo jest to tekst reklamowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem, nie znam tego gościa i nie obchodzi mnie co robi kim jest ale dla mnie jest żałosny. Powinni zabrać mu prawko z automatu za taki tekst

Nieraz wsiadałem na dużym kacu do samochodu z automatyczną skrzynią biegów, naciskałem gaz i samo jechało. W Imprezie na kacu ogarnia mnie groza, bo jest za dużo do opanowania.

 

Najgorsze jest to, że ci już bez prawa jazdy dalej wsiadają za kółko po pijaku. Konfiskata auta to chyba najlepsza opcja.

Pożyczający zna wypożyczającego i jeżeli tak mu ufa, że nie pojedzie po pijaku to to mu da kluczyki, w innym przypadku ryzyko utraty auta jest ogromne. Wypożyczalnie będą występowały na drogę prawną o zwrot wartości auta, więc licytacja majątku jeżeli go ma i tyle ew komornik.

 

Każde auto skonfiskowane powinno być zlicytowane. Dla prowadzącego przymusowy areszt bez prawa do wcześniejszego zwolnienia itp.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...