Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie zamierzasz się pojawić. Mam piłkę do 20.30 na Morenie.... ( chyba że chodziło Ci o czwartek ).

 

Ja tam zaglądam ale po cichaczu :P

 

edit: Może ktoś malował ostatnio felgi i zna RAL sensownie wyglądającego ciemnego grafitu

Edytowane przez Yaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u Was ale u mnie tak słabo z czasem, że nawet garage nie mogę ogarnąć. Mam nadzieję, że jesienią sie sytuacja ustabilizuje.

 

czy ktoś może porwierdzić jakość pracy loakiernika przy malmecie (kolega Wojtka)

nie mam czasu ale koniecznie stilo muszę odstawić.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u nich robiłem. Ogólnie cenowo oki a co do jakości to niestety musze poprawić nadkole z którego znowu wyszła ruda. Najważniejsze, że obiecano mi poprawę . ( w sumie jestem zadowolony ).

Edytowane przez Yaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zamierzasz się pojawić. Mam piłkę do 20.30 na Morenie.... ( chyba że chodziło Ci o czwartek ).

 

Ja tam zaglądam ale po cichaczu :P

 

edit: Może ktoś malował ostatnio felgi i zna RAL sensownie wyglądającego ciemnego grafitu

 

Fakt, myślałem o czwartku. Dzisiaj to w Gdańsku tylko kliniki mnie czekają itp. więc nie ma klimatu na spotkanie.

Wstępnie umówiony jestem na czwartek z Panem, który ostatnio więcej na motungu jeździ niż quatro, ale pewnie scenariusz nie jest jeszcze domknięty.

 

Numer znasz, więc dzwoń. Byłoby miło się spotkać.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, orientujecie się może gdzie w 3mieście można znaleźć jakiś godny zakład zajmujący się antykorozją? Lada moment mojemu Forczesterowi stuknie dekada i pomyślałem, że takie zabezpieczenie podwozia, to będzie dla niego wymarzony prezent urodzinowy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistral owszem to ja torreryzuje Wejherowo moim Knurem :D No ja sie wybieram dzisiaj pod Ergo niby cos tam ma sie dziać. Kilka glebogryzarek ma wpaść ktoś z klubu audi s4/rs4 ma byc, może być ciekawie.

 

No tak właśnie mi się zdawało. Jakiś czas temu nawet ze dwa razy widziałem, a ze trzy razy słyszałem Twoją wannę.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/66096-rajd-kopaniewski-o-puchar-gtsport-27102013/

Mili Panstwo 20 km oesowych do przejechania na lotnisku w Kopaniewie, zapraszamy chetnych do zabawy zarowno w autach jak i na trasie ;) .

fajnie fajnie, oby wiecej, oby czesciej, wpadne dupowozem fotki porobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, Czytam od jakiegos czasu te forum, ostatnio postanowilem sie zarejestrowac i sie odezwac :) Co do rajdu to ciekawi mie to wyglada czy kazdy moze wziac w nich udzial? Czy sa jakies wymogi? Mam ochote pojezdzic gdzies bezpiecznie ale w Trojmiescie cos ciezko z tym chyba co... Pozdrawiam trublu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trublu kazdy moze wziac udzial w kajtku, wymagany jest kask dla kierowcy i pilota, najlepiej jakbys przygarnal ogarnietego pilota (co chociaz ze 2 kajtki juz przejechal ;) ) to Cie zapozna z regulami towarzyszacymii w rajdach ;) . Nie ma lepszej mozliwosci, by sprawdzic siebie i auto.

Edytowane przez brzozak2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do KJS to zależy jak traktujesz swoje auto, w zależności od imprezy warunki są przeróżne. Jeśli chodzi o Rajd Kopaniewski to jest równo (byłe lotnisko), ale jest tam zdarty asfalt, więc opony znikają dość szybko na podłożu betonowym i oczywiście są gdzieniegdzie kamienie czy też pozostałości po tym asfalcie. Na Rajdzie Niepodległości, który jeszcze nie wiadomo czy będzie zorganizowany, nawierzchnia jest lepsza, nie ma "wyrypu" i autu nic się nie stanie. W przyszły weekend organizowana jest ostatnia runda Rusocin Cup: http://rusocincup.bl...na-6-runde.html . Na tej stronie możesz zobaczyć galerię z poprzednich rund, oraz obejrzeć on-boardy aby mieć rozeznanie, jak to wygląda. Prędkości są tam niewielkie, max 2 bieg, ale przyjeżdża Evo 450KM i inne mocne auta więc też nie jest to zupełnie bez sensu. a myślę że na początek wystarczy. Do zobaczenia na jakiejś pojeżdżawce ;)

Edytowane przez bartolomeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.forum.sub...sport-27102013/

Mili Panstwo 20 km oesowych do przejechania na lotnisku w Kopaniewie, zapraszamy chetnych do zabawy zarowno w autach jak i na trasie ;) .

fajnie fajnie, oby wiecej, oby czesciej, wpadne dupowozem fotki porobic

 

 

Jak autko Ayo? ;) Fajnie, tez bym pojechal gdybym byl..... :huh: teraz probuje ogarnac road rally na miejscu zeby sie troche pobawic :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak autko Ayo?

bój się Boga Jaśko, nareszcie jesteś !

samochod bez zmian... od sierpnia 2012 :D

ale juz wiem przynajmniej po co sa roof venty w imprezach.

tam sie wrzuca pieniazki jak do skarbonki z ta roznica, ze nie mozna ich juz pozniej wyciagnac :D

 

Czy ktoś pisałby się na "Strachy Na Lachy" 9 listopad klub ucho Gdynia ?

jak na zlosc wybywam 7 do pracy :/

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadne do Rusocina na pewno zobaczyc jak to wyglada do Kopaniewa pewnie tez sie wybiore. Sa jakies miejsca zeby potrenowac troche w 3city?

 

Jeszcze jedno pytanie Czy na tym torze w Rusocinie mozna sobie zrobic trening czy jest on zamkniety? jakies zapisy bramka?? Cos wiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...