Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_0954.JPG

 

klapka jest standard,

Premo tez taka ma, tylko na to wszystko zalozony jest garb czy jak tam to sie nazywa.

ale zeby lufik ciagle mogl sie otwierac garb musi byc naprawde duzy i co do jego estetyki opinie sa bardzo podzielone.

 

ten wyglada fajnie ale jest za maly i lufik nie otwieralby sie do konca

takze suma sumarum poki co zostaje bez daszka

subaru_in_a_river_by_aidan8500.jpg

 

kojarzy ktos jakas firme montujaca kamerki w samochodach ?

cos podobnego do tego co ma/mial Primi, byle nagrywalo w sensownej jakosci.

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób bardziej ogarniających temat ode mnie:) Otóż miałem kilka dni temu wymieniany rozrząd. Czy wymieniać teraz też pasek alternatora i pasek klimatyzacji? Czy dać sobie siana skoro nic się nie dzieje z tym? Nie wiem czy w ogóle i ewentualnie kiedy były te paski wymieniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdrawiam wszystkich trójmiejskich z Państwa Środka ;) Chciałem wrzucić jakąś podróbkę Subaru, ale o to tutaj trudno. Jedynie udało mi się ustrzelić coś dla Kropkowicza, prawie jak Kawasaki ;)

post-7034-0-98514500-1376180340_thumb.jpg

Edytowane przez bartolomeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich trójmiejskich z Państwa Środka ;) Chciałem wrzucić jakąś podróbkę Subaru, ale o to tutaj trudno. Jedynie udało mi się ustrzelić coś dla Kropkowicza, prawie jak Kawasaki ;)

bartolomeo. Ja w Państwie Środka już czwarty miesiąc szukam jakieegoś poczciwego wozu. Jak narazie znalazłem tylko 4 Forki i 2 Lancery. Zero Imprez.

A tak wogóle to gdzie dokładnie przebywasz? Uśmiałbym się gdybyś byłgdzieś w okolicy Guangzhou lub HongKongu :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie na tarasach ryżowych obok Guilin, a w Hong Kongu będę we wtorek i w środę ;) W Chinach nie ma jeszcze rozwiniętego rynku wtórnego samochodów, więc starego STi się nie uświadczy, a niewiele Chińczyków kupi sobie nowe, bo wolą wygodnego passata, i tak stoją w korku. Inne priorytety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odwiedzę Hong Kong w Niedzielę lub Poniedziałek. I kto by pomyślał, że w Chinach można (prawie) spotkać kogoś z forum :) My tu z kolegą w ramach dostarczenia adrenaliny uprawiamy bandytierkę rowerową. Pełnym ogniem po mieście. Slalom na targu między skuterkami i ludźmi, jazda autostradą pod prąd, czerwone światła na skrzyżowaniu świecą tylko dla ozdoby. Niewiarygodne, że to wszystko jakoś działa. Ciężko było się odnaleźć w ruchu, ale teraz nie znam leprzej zabawy :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...