Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

wracając do tematu:

3.08. - SRT Rallyland

4.08. - Rusocin Cup IV runda (Rajdowe Trójmiasto)

10.08 - Tor Poznań Track Day

24.08? - trening szutrowy Rajdowego Trójmiasta (?)

31.08. - Zlot Subaru Imprez / Tor Kielce / czy to ma status szkolenia SJS 1 stopnia to dopiero ustalam,

8.09. - Tor Poznań Track Day

 

ja celuję w SRT Rallyland i jeden z track day-ów w Poznaniu, pewnie we wrześniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małą niemiecką tokarkę z lat 70-tych tatda! super porządny profi sprzęt.

(...) to sprzedam - jest wg mnie wara trochę forsy.

 

Zamawiam ;)

A na serio, to chetnie bym wypozyczyl/wprosil sie na uzycie w jakis zimowy wieczor ;)

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam znać jak ją złożę

 

pytanie do Kropka:

jakiego systemu uzywasz przy zabawach/modyfikacjach/developerce?

 

dałem się w końcu namówić na W7 i wiecznie cierpię, nie działa mi mnóstwo softu do kompilacji romów, do flashowania roterów/NAS itp nie wspominając o różnego rodzaju kompilacjach. Szczytem chamstwa są problem z synchronizacją z zaszyfrowanym hd2.

 

czego się nie dotknę to albo nie działa albo jeszcze gorzej...

 

wiecznie muszę coś kombinować itp. tryb xp mode oczywiście nie daje rady.

 

Czy naprawdę MS planuje zakończyć całkowicie wydawanie łatek dla win xp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do flashowania roterów/NAS

Jakie antyki chcesz flashować, że soft nie wspiera Win7? Nie spotkałem się z czymś takim. MS za jakiś rok (13 lat od premiery!) ostatecznie porzuci XP. I tak cud (i na pewno presja userów), że już dawno tego nie zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie antyki, tylko seria wrt z własnym open wrt

 

gotowanie rom na htc też sie pitoli ale jeszcze nie szukałem rozwiązań

 

nie działa linksysowy Upgrade_207_XP.exe a nie ma alternatywy

 

a co do poważnych niedomagań, nie działa ufo enemy unknown collectors edition! :evil: nawet tryb xp mode ledwo daje radę ale w malutkim okienku. Jak na razie walczę. Ostarnio chętniewysłał bym podełko granatów do intela. Jakiś idiota wystawił driver od turbo memory który uszkadza w7 a właściwie deaktywuje usługi autoryzacji oraz windows update. Żeby łajzę znaleźć nieźle się naszukałem. co ciekawe jeszcze głupsze lenovo ten sam driver daje do automatycznej aktualizacji! na szczęście udało mi się znaleźć winną bibliotekę i podmienić ją ze starych driverów z intel matrix storage i bangla.

inną sprawą jest to, że intel naprawde musi być zdolny bo co pamięć to inaczej działa. z 1gb nie działa ready drive z 4 gb nie działa ready boost. tylko 2gb flashe obsługują ready drive i ready boost i faktycznie to się czuje. Do tego hitachi 7k750 i wszystko bangla. Co ciekawe intel oficjalnie się przyznaje o tych ułomności. Jakby co mam na sprzedaż intel turbo memory 4gb (nowa).

mowa o windows 7 pro 64 bit oraz home premium 64 bit.

aha, jakby ktoś chciał sie załamać to polecam dyski SSD OCZ. padają niemiłosiernie. pada kontroler w którym jest szyfrowanie i klucz. danych absolutnie nie da się odzyskać :D frmy odzyskujące dane od razu mówią - OCZ? no to ma pan problem. Mamy taki jeden w fabryce, Nawet plastik ściągneliśmy ale dupa, nic się nie da z niego wyciągnąć. Zbyt poważne uszkodzenia.

 

jak na razie postuję ze starego sprawdzonego zrzuconego z dachu fiata ibm t43p i nadal działa !

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasadniczo odpisuję na PW ;)

nie flashuję routerów i do pracy używam win7

jak trzeba to vmware/virtualbox/qemu/bochs i co tam jeszcze

 

a na HD2 od dawna mam androida

 

jak masz jakiś soft, który bitbanguje lpteka albo coma to się skończy na win7.

reszta powinna banglać choć czasem ludzie takie rzeczy kombinują, że sami sobie winni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby język brzmi znajomo a sensu ich nie zrozumisz.

I na tym triku bazuje 99% filmów o "hakierach". Rzucić kilka słów związanych z informatyką, które razem nie mają żadnego albo przynajmniej większego sensu, żeby w większości widowni wzbudzić wrażenie profesjonalizmu :) Wczoraj w NCIS, którego kawałek obejrzałem: "Nie, nie tak. Musisz wejść do BIOSu. Stamtąd dostaniesz się do pamięci i odczytasz jego maile" :facepalm: Jak w tle jeszcze przewija się kilka listingów czegokolwiek, to już w ogóle jest wypas :mrgreen:

Edytowane przez mzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...