Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

nikt z Was nie robi geometrii?? czy zakład do d..y. napiszcie coś bo strace wiarę w subarową brać B)

Pozdrowienia dla czarnego forka z świnką na klapie śmigającego dziś ok 20 na obwodnicy nr rej. GDA i wydeszek raczej nie serejny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyły zapisy na III rundę Rusocin Cup - 07.07

Wszelkie informacje można znaleźć tutaj: http://www.rajdowetr...der=asc&start=0

Lista szybko się zapełnia, więc nie ma co się długo zastanawiać. Koszt: 40 zł za około 6 przejazdów. Trasa ma być szybsza niż ostatnio, żeby mocniejsze auta mogły się co nieco napędzić. Niestety :( Impreza zaczyna się o 11, ale można wjeżdżać na plac od 10. Ostatnio trwała do 16.30

 

Zapraszam! Zróbmy aktywnego spota :)

 

 

EDIT: Jeśli ktoś nie jest zarejestrowany na forum rajdowego, to należy wysłać:

 

Na maila - rusocincup@gmail.com

Podajemy - Nick + Auto !

 

Numer konta: 46 1940 1076 6130 9890 0000 0000

Marek Sikorski

kwota:40 zł

 

Właśnie podliczyłem, zostało 11 wolnych miejsc!! Z 35, więc szybko idzie.

Edytowane przez bartolomeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Borsk mocno zjada opony? Zastanawiam sie czy jechac juz z domu na "pojezdzafkowych" i dam rade wrocic czy pakowac i zamieniac na miejscu? ;)

 

Nawierzchnia w Borsku jest przyjazna dla opon ale przed Wami cały dzień upalania ( w ok 10 osób tylko ) co przy tej temperaturze może Ci zjeść opony do zera :)

 

Właściciel lotniska po raz kolejny pokazał klasę !

 

Cytuję kolegę , który podjał się organizacji jutrzejszego treningiu : "Dwa tygodnie temu dzwoniłem i potwierdziłem nasz jutrzejszy trening, to samo zrobiłem dzisiaj rano. 3 godziny temu zadzwonił do mnie właściciel i pomimo wcześniejszych zapewnień że mamy ten termin i możemy przyjechać, powiedział że absolutnie ma nas na lotnisku nie być.

Przedstawiłem mu swój punkt widzenia, przedstawiłem ilość poważnych ludzi, którymi jesteśmy, którzy wzięli urlopy w pracy, ilość samochodów które musieliśmy przygotować do wyjazdu i tak dalej, ilość czasu i kosztów które poniosłem w ramach organizacji. Nie będę się rozpisywał, stanęło na tym że od soboty zaczynają się otwarte zawody głównego najemcy lotniska, czyli glide klub gdynia, które trwają od 22 do 29 czerwca i w piątek zjeżdżają się już paralotniarze, którzy mają wyłączność na korzystanie z lotniska. Dodatkowo ma być WIZYTACJA WÓJTA około godziny 12, która potrwa od 1 do 2 h.

 

Ostatecznie, po długich rozmowach, możemy przyjechać na lotnisko za darmo, ale w trakcie wizytacji wójta musimy zjechać z lotniska do Borska, a po niej wrócić i możemy korzystać dalej.

 

Prognoza pogody to wiatr w porywach do 20 m/s i burza od 14 do 17. Są to warunki przy których się nie lata i z tego też powodu paralotni prawdopodobnie w ogóle nie będzie, a jeśli będzie to będziemy musieli się dogadać indywidualnie w celu podzielenia lotniska.

 

Zwracam wszystkim wpisowe. Jutro wyruszamy z fashion house o godzinie 7:30 - 7:45.

 

Na koniec napiszę, że opinia o ciężkim właścicielu lotniska z borska nie wzięła się z niczego. To już drugi raz kiedy H3M się nacięło, że "za pięć dwunasta" jest zwrot o 180 stopni.

Tym razem udało mi się przekonać właściciela do tego, że w ogóle wjedziemy na płytę, poczuł się do odpowiedzialności i z tego też powodu wpuszcza nas na nią za darmo, ale zaznaczył że jest to ostatnia impreza motoryzacyjna w ogóle w borsku.

SRT ostatnio próbowało - nie udało im się.

Ja na pewno nie podejmę się organizacji czegokolwiek na tym obiekcie, bo ilość mojej pracy, ilość niepotrzebnych nerwów, ilość telefonów, ilość czasu spędzonego na przemyśleniu tematu, organizacji sprzętu, materiałów, regulaminu, zapisów, monitorowania wpisowego i wszystkiego co związane z tematem treningu w obliczu niepewności i strzału w policzek informacją że mamy nie przyjeżdżać, jest totalnie nieopłacalna.

Także tego, niezależnie od tego czy przyjedziecie na trening (który będzie miał przerwę techniczną...) czy też nie, zwracam wszystkim pieniądze za wpisowe. Będzie jutro można polatać za cenę paliwa z utrudnieniami, lub będzie można nie przyjeżdżać w ogóle, aby się po prostu nie wkur*wiać, bo nie wiadomo co nas tam jutro czeka, poza burzą, bo to jest przynajmniej pewne."

Edytowane przez kudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Borsk mocno zjada opony? Zastanawiam sie czy jechac juz z domu na "pojezdzafkowych" i dam rade wrocic czy pakowac i zamieniac na miejscu? ;)

 

Nawierzchnia w Borsku jest przyjazna dla opon ale przed Wami cały dzień upalania ( w ok 10 osób tylko ) co przy tej temperaturze może Ci zjeść opony do zera :)

dzięki za info.

opony zamienione. ;) Najwyżej będę wzywał pomoc co by dowiozła opony :P lub będę jeździł delikatniej. :biglol:

A poza tym z tego co wiem są problemy z Borskiem jutro - może się zdarzyć ze jeżdżenia będzie 0 (słownie: zero) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...